Ex-NAC: Barker kan naar verschillende clubs in Championship
Ex-NACer Brandon Barker staat in de belangstelling van verschillende clubs in het Engelse Championship, zo meldt de Edinburgh Evening News. De buitenspeler speelde zich met een goed seizoen bij Hibernians in de kijker. Hibs wil Barker graag behouden, maar dat lijkt een lastige opgave te worden.
Barker heeft nog een contract tot de zomer van 2020 bij Manchester City, maar een stap naar het eerste elftal zit er (in ieder geval voorlopig) niet in. De aanvaller zal de Engelse topclub daarom deze zomer opnieuw verlaten. De vraag is of Barker weer verhuurd of verkocht wordt. Het is afwachten wat City met de voormalig jeugdinternational wil en wat voor hem zwaarder weegt. Barker weet dat hij bij Hibernians Europees voetbal kan gaan spelen en ook nog eens samenwerkt met een trainer, die idolaat van hem is. Daar staat tegenover dat een goed seizoen in het Championship een makkelijker opstapje naar de Premier League lijkt te zijn. Als City definitief afscheid van Barker neemt, kan NAC deze zomer op een (kleine) vergoeding rekenen. Bij een verkoop deelt NAC namelijk mee in de transfersom.Bron: B-Side Rats, Edinburgh Evening News
Plaats reactie
Tja was in de Jupiler League typisch een geval van alleen met talent ga je het niet redden. Hopelijk voor hem heeft hij dit dan toch begrepen.
wa een boer nie ken da vrittie nie
Barker heeft in zijn tijd bij NAC op mij ook indruk gemaakt. Afgelopen jaar gevolgd bij Hibernian en is nu echt een stapje verder. Heeft meer vertrouwen en komt zijn spel echt ten goede. Zie hem graag komen, maar als de Championship al lonkt, zijn we te laat gok ik
@Markie
Wat heeft dit met Barker te maken?
Ja markie heeft wel gelijk????????
GELD!
Ik moet eigenlijk met m'n scriptie verder maar ik refresh continu de pagina van bsiderats #zo benieuwd naar nieuwe spelers
17 basisplaatsen. 10 keer ingevallen. 2 doelpuntjes (waaronder één hele mooie solo kort geleden).
Verder er weer 2 keer een flinke poos uit geweest vanwege hamstringblessures.
Een matig seizoen dus.
Ik vond hem altijd wel sympathiek, maar hij zat bij ons overduidelijk niet lekker in zijn vel. De Championship, lekker in Engeland, past denk ik goed bij hem. Mooie competitie, waar hij het hopelijk goed gaat doen. Ik ben benieuwd!
En wie komen er naar NAC?
Barker had geen klik met Vreven.
Dat hakje op de lat... Zal ik nooit vergeten.
Veel blaffen maar niet bijten. Paste echt niet bij nac, geen noad.
@Robbie
Veel supporters?
Smulders........ Halen!!.............o wacht.
Barker is mss. wel het typische voorbeeld waarvoor geldt dat het etiketje "potentieel grootste talent in de jeugd van City" geen regelrechte garantie is voor succes.
Kwam bij NAC nou nooit echt lekker uit de verf zeg maar. ;-)
PSV en Manchester praten donderdag verder over Angelino. Een akkoord ligt binnen handbereik !!!
Het Nederlandse voetbal is niet zijn ding.
Die jongen moet lekker in de UK blijven, maar het 2e of misschien 3e plan is zijn niveau.
Daar moet je heel eerlijk in zijn.
Maar verder vind ik hem een sympathieke gozer die meer wilde dan hij kon plus in een team speelde waarin hij niet uit de verf kwam. Bad luck dus.
Wish you the best Brandon!
ik denk dat nac toch een behoorlijke som geld gaat ontvangen..met barker,angelino,manu,mari,fernandez en Ambrose,gaat zeker een miljoen worden bij elkaar,plus de volgende lichting gaan we ook weer verdienen,top consructie,nu goed inversteren..
Die vergoeding is dan ook het enige waar we iets aan hebben. Barker past in het rijtje mislukte spelers met eventuele potentie waar we bij NAC niks aan hebben gehad
Vond barker anders veel meer een linksbuiten dan allouchi. Goede actie in huis en lekkere techniek.