Ex-NAC: Johan Elmander hangt zijn schoenen aan de wilgen
Ex-NAC speler Johan Elmander hangt zijn schoenen aan de wilgen. De 36-jarige speler maakt dit vandaag bekend via zijn instagram account.
Elmander kijkt tevreden terug op zijn loopbaan. “Vandaag is de tijd rijp om plaats te maken voor de volgende generatie! Ik ben trots en dankbaar voor het geweldige avontuur dat ik heb beleefd, en nu kijk ik uit naar de toekomst." Aldus de Zweed, die het na negentien seizoenen, vijfentachtig interlands en elf clubs voor gezien houd. Elmander was in het seizoen 2003/2004 actief bij NAC dat de Zweed huurde van Feyenoord. De aanvaller kwam in Breda tot drieëndertig wedstrijden waarin hij goed was voor zeven doelpunten en evenveel assists. https://www.instagram.com/p/BdkLmwfDD1v/?taken-by=johanelmander11Bron: B-Side Rats, Johan Elmander
Plaats reactie
Dat Smulders hem niet heeft binnengehaald als ervaren man in de selectie. Nu zie je maar weer, te lang gewacht en Johan stopt met voetballen... Wat loopt die Smulders toch te slapen, of zou hij nog op vakantie zijn...? ;)
dat is er eentje uit de tijd dat ik voor het eerst naar NAC ging. Deed mee in die weergaloze 4-2 overwinning op Ajax de week voor Newcastle uit. Wat een wedstrijd was dat, en ik geloof nog altijd de laatste thuisoverwinning op Ajax in de competitie.
Aardige kerel, geen supertalent maar wel 85 keer voor het Zweeds nationaal team gespeeld. NAC huurde hem een seizoen van Feyenoord. Nadat Feyenoord hem liet gaan speelde hij bij Brondby, Toulouse, Bolton Wanderers, Galatasaray, Norwich en nog even Brondby.
Johan is zo'n speler die echt het maximale uit zijn mogelijkheden heeft gehaald.
Was een prima spitske met die heerlijke wedstrijd tegen ajax was heel wat anders dan afge lopen 18 nov, had Elmander destijds wel liever langer bij NAC gezien, jammer dat hij bij de nerds onder contract stond !! Het ga hem goed Johan !
Klasbak
Zou nog wel meekunnen op 10 .
Prachtige voetballer.
Vond hem een hele goede spits... Mooie carrière