Wij gaan niet opzij

Van de Graaf fluit Helmond Sport-NAC

Aanstaande vrijdag krijgt NAC in Helmond de kans de nare smaak van de terechte nederlaag tegen Cambuur Leeuwarden weg te spoelen. In het Lavans Stadion staat dan de ontmoeting met de mannen van Helmond Sport op het programma.
Op papier zou de uitwedstrijd tegen Helmond Sport een zekere driepunter voor Vreven en zijn mannen moeten zijn. De Helmonders staan op een teleurstellende 14e plaats in de Jupiler League en kregen afgelopen vrijdag nog met 4-1 klop op bezoek bij Fortuna Sittard. Op een overwinning tegen FC Dordrecht na verloor Helmond deze periode alle wedstrijden. Toch gokken wij dat het vrijdag behoorlijk lastig gaat worden in de stad van de kattenmeppers. NAC speelde dit seizoen namelijk al twee keer tegen de Helmonders (één keer in competitieverband en een oefenwedstrijd) en wist in 180 minuten voetbal precies nul keer te scoren. Helmond Sport ligt NAC dus niet echt. NAC moet het op bezoek in Oost-Brabant in ieder geval doen zonder de geblesseerden Nijholt, Meijers en N'Toko. Daarnaast zitten Sporkslede en Haemhouts een schorsing van één wedstrijd uit. Het wordt achterin daarom puzzelen voor Vreven. Scheidsrechter van dienst is vrijdag de heer Van de Graaf, die afgelopen weekend nog vrienden maakte in Deventer. Hij wordt geassisteerd door de heren Honig en Goossens. Vierde man is de heer De Cock.

Bron: B-Side Rats

Advertentie
8 Reacties
0   0  
Joost

Lekker dan, krijgen we weer zo'n kneusje als scheidsrechter die zichzelf wil bewijzen na zijn fouten van afgelopen weekend, oftewel hij zal voor elk duwtje en mannelijk duel wel weer fluiten, omdat het volgens de regels allemaal niet mag.

0   0  
Kowetter

We hebben nog een spandoek te leen, bij interesse hoor ik het wel.
Dikke kans dat je hem nodig hebt.
En zorg dat je de 4e man positief benadert. Kan bij deze dwarsfluit ook nog wel eens voordeel opleveren.

0   0  
Barry

In deze fase van de competitie is elke wedstrijd uiteraard even belangrijk. Maar we hebben nu gezien dat we er alles aan moeten doen om kort achter Cambuur te eindigen, zo kort dat we ze niet meer tegenkomen in de play-offs.
Dan kun je dit weekend met 6 punten een hele flink stap zetten om of MVV, of Volendam voorbij te gaan. MVV heeft gelukkig nog een moeilijk programma. En die 2 moeten nog tegen elkaar.

0   0  
Theo

Droom lekker verder Barry..hoe kom je er op 6pnt?Hetis Nac he,als het er op aan komt dan weet je het toch wel!!

0   0  
Dutchbird

Flapdrol Van de Graaf boorde 3 punten door de neus bij de Eagles. Veel meer kan hij voor ons niet stuk maken in Helmond.

0   0  
scheppioni

Negen van de tien scheidsen zijn regeltjes flapdrollen, maar je moet eerst zelf vol voor de winst gaan !!
dertig van die wedstrijden zoals uit vvv en we waren kampioen, maar ja we zijn NAC, met NAC weet je het nooit !

0   0  
NAC4EVER!

Na de degradatie NAC tegen Helmond (alleen compebtituewedstrijden meegeteld):
2 goals gescoort
1 tegen
5 punten
1 keer winst.

Oftewel Helmond is voor NAC een taaie tegenstander. Toch gok ik op een 0-2/1-2 overwinning voor NAC.

Veder hoop ik dat NAC nog minimaal twee plaatsen stijgt. Ik weet namelijk nog niet of ik 18-5 naar NAC kan,21-5 lukt sowieso.

Bij plaats 2/3 ('de Jong' ploegen niet meegeteld) speelt NAC 21-5 thuis in de play-offs. Bij plaats 4/5 ('de Jong' ploegen weet niet mee geteld) speelt NAC 18-5 thuis.

Veder hoop ik dat we Cambuur ontlopen, maar dat is puur om sportieve redenen.

0   0  
NAC4EVER!

En voor NAC is het trouwens ook beter om als laatste thuis te mogen.

Laad alle berichten na dit bericht in