Gudelj baalt van onzekerheid bij NAC
NAC-trainer Nebojsa Gudelj is erg gelukkig dat de club gered is. Maar hij is minder gelukkig met de onzekerheid die momenteel bij de club heerst. “De huidige situatie is natuurlijk voor niemand goed. Net als aan het begin van het seizoen toen er zoveel onrust was met het vertrek van de algemeen directeur. Mijn spelers moeten zich focussen op het voetbal. Wat er speelt bij de financiers mag geen invloed hebben op het groepsproces. Dat is niet goed. Persoonlijk hoop ik dat het snel geregeld wordt, want anders krijgen we steeds weer dezelfde vragen. Zoals ik al eerder zei, hoop ik dat er zo snel mogelijk duidelijkheid komt. Het liefst voor volgende week zaterdag als we tegen AZ de competitie hervatten.” En daar heeft de trainer een punt. En in Alkmaar hopelijk 3 punten.
Plaats reactie
We een frapante titel "Gudelj baalt van de onzekerheid bij NAC", als er eentje op de groep blijkbaar onzeker overkomt gezien de instelling/beleving van de spelers in sommige wedstrijden( vooral uit), dan is het Nebo zelf, nogmaals als trainer qua voetballend meer onderlegd dan Karel, maar inzet en beleving, reken ik deze trainer Nebo toch af op een onvoldoende, zeg maar nog wisselvalliger dan het weer, de beleving van de spelergroep, misschien dat Pietje paulusma hem bij kan staan !! HUP NAC, hopen op een vlammend 2014 !
Niet alleen Nebo baalt, al is balen bij mij een understatement. Onrust is deel van de club, maar is een tijdje rust zou heel erg welkom zijn.
En ik BAAL ervan dat er nog steeds niets gelekt is van het gesprek van gisteren avond........
Dit gedoe werkt allemaal maar weer tegen ons mooi NAC. Er heersen zoveel vraagtekens... Mag JvA blijven? en JG? Zij hebben toch het recht dit weten of gaat dit allemaal voor 1 februari duidelijk worden? Ideaal.. een TD die in de winterse transferperiode het team bij elkaar moet gaan houden en/of versterkingen moet zoeken maar heeft niet eens duidelijkheid of tie na de transferperiode zelf nog een baan heeft. Als die 2 heren moeten vertrekken bij NAC hoop ik dat PvH en chris van Nijnatten eens hun verantwoordelijkheid pakken en die banen aangrijpen. Die mannen hebben een NAC hart en praten graag over wat er allemaal niet goed gaat.. Laat die heren het maar eens doen dan met de steun van heel Breda en de financiële heren.
Nebo moet gewoon zijn werk doen. wie is er tegenwoordig wel zeker van zijn job?
En verder moeten we hartstikke blij zijn dat we echt zijn gered.
Buurman, ik kan niet blij zijn dat we "gered" zijn, totdat ik 100% weet waarover ik blij mag zijn. Er zijn nog 0,0 echte plannen naar buiten gekomen. Welke stem krijgen wij als supporters b.v en hoe zwaar weegt die. In grote lijnen klinkt alles redelijk, maar ik wacht eerst de definitieve versie af.
@4eyes
welke stem de supporters hebben?
het lijkt me duidelijk dat degene die betaald , nu effe bepaalt !
wij arme zielen kunnen is enkel en alleen ons longen uit de lijfen schreeuwen en voor de volle 100% achter onze club blijven staan.
ik hoop van ganzer harte dat nu echt eens alle lijken uit alle hoeken en gaten verwijderd worden en dat ons NAC een gezonde toekomst voor de boeg zal krijgen
Gun deze mensen de tijd , dat ze schoon schip kunnen maken ....laat ze rustig over een zo sterk mogelijk strijdplan nadenken...evt nieuw management aanstellen ( ik denk aan Ton Lokhof , te zamen met Ronald Spelbos ) , en een trainer die weet wat hij wil en niet zo'n draaikont als dat we nu hebben.
vertoruwen hebbend in een gezonde toekomst voor onze club , roep ik hardop " Sponsors bedankt, hulde aan jullie !!! "
Nebo moet gewoon zijn aandacht bij de spelersgroep houden ,en niet met zaken van het bestuur , dat hebben er in het verleden al genoeg gedaan ,nu is het tijd dat iedereen bij NAC zijn eigen functie voor de volle goede 100% uitvoert, dan komt het wel goed met ons aller NAC ( Breda)
De bestorming van het hoofdgebouw in R'dam-zuid heeft hopelijk bewezen, hoe gevaarlijk het bij een volksclub kan zijn om te denken wie betaald, bepaald...
4eyes
Vreemde vergelijking, daar zal ik het maar op houden...
Zo vreemd niet hoor als je weet dat de achtergrond van die rellen ook over een toegezegde stem voor de supporters ging...
In het begin van zijn aanstelling was iedereen blij met deze trainer,nu weet men beter, deze trainer heeft totaal geen visie en lef en laat Nac al vanaf het begin zeer matig spelen.
Ik zou zeggen mooie tijd voor een betere trainer met visie en lef
Beste 4 Eyes,
Sorry maar ik begrijp het soms niet meer.
We waren hartstikke failliet en zijn toch gered. Wat ben ik nu voor een type supporter als ik daar niet hartstikke blij mee ben.
Vergelijking:
Iemand is nagenoeg verzopen in gevaarlijk water. Hij wordt last minute toch gered en overleeft. En vervolgens beginnen de omstanders (toekijkers) te vragen of de man die de drenkeling heeft gered wel......................... een echt zwemdiploma heeft.
Ik ben een kritische jongen maar heel dat stemrecht kan me even gestolen worden. Blij dat we nog steeds voetbal kunnen gaan kijken. En ben eens eerlijk, wat heeft heel die inspraak van de afgelopen jaren opgeleverd? Helemaal niks. Ja tweespalt tussen de supporters onderling en een failliete club was het resultaat.
We moeten, ja ik schrijf moeten, nu de nieuwe mensen alle kans geven en er voor 200 procent achter staan. Van NAC is iets schitterends te maken, alle vorige minkukels hielpen het bijna naar de kloten, met iedere thuiswedstrijd 18000 gekken op de tribune.
Ben maar niet bang dat die nieuwe mensen niet begrijpen hoe belangrijk wij zijn. Die inspraak komt echt wel goed.
Als we nu de rijen sluiten in Breda dan zal NAC minstens doorgroeien naar een stabiele middenmotor. Potentie is er altijd geweest en het geld is er nu ook. Wat willen wer nog meer?
Dat ik op mijn hoede ben, wil niet zeggen dat ik niet blij ben dat NAC nog bestaat. Dat ik nu de kat uit de boom kijk, kan je me moeilijk kwalijk nemen. Er is al zo vaak gezegd dat we gered zijn, maar elke keer volgde een koude douche. Plus nu verandert héél de structuur, terwijl het voor mij al vanaf Oltmans een doorn in mijn ogen is dat we een bedrijf zijn en geen vereniging. Dit soort zaken is bij een hoop clubs niet zonder slag of stoot gegaan. Ben blij dat er kritische mensen zijn. Anders denken ze straks dat alles kan en mag bij die altijd lamme Brabo's.
Destijds met het bedrag dat RedNAC heeft overgemaakt aan NAC om de kapitaalinjectie (1,7 miljoen) van de financiers te krijgen had je als supporter eisen kunnen stellen en/of inspraak kunnen afdwingen, helaas is dat toen volgens mij niet gebeurd.
Overigens vind ik de aanname dat nu de hoorn des overvloeds boven het Rat Verlegh hangt, een hele gevaarlijke. Als dat zo was geweest waren er nog maar 1 of 2 financiers en geen 21. Die 21 kunnen ook nog voor heel veel moeilijkheden onderling gaan zorgen.
@4Eye
laten we nu eens het beste van hopen ,en het beste ervan hopen.!
@4Eye sorry
laten we er nu eens het beste van hopen ,en het vertrouwen er in hebben
Gudelj ohohoho gudelj ohohoho
laat ruudje brood het stokje maar eens overnemen,die durft wel te voetballen een echte trainer met balle.
@Schanulleke
Zeg pop, is dat dezelfde trainer die in Kees Luijx een - ahum - versterking zag?
Laat Gudelj zich maar druk maken over passie en inzet, beter bekend als NOAD!!! En leren wanneer je WIE wisselt.
Helemaal mee eens, Gudelj moet zich gewoon bezighouden met het team en zelf presteren, goed voorbeeld ( gedrevenheid langs de lijn bijvoorbeeld ) doet volgen. ( NOAD)
Vraag me af welke onzekerheid hij bedoeld, NAC is gered er staat een prima AD hij heeft een prima selectie en ook nog eens versterking gekregen in de winterstop, wat lult die vent nou!
@ 4 Eyes, breng aub een of andere idioot niet op een idee, dat stemrecht kan mij net zoals buurman al uitlegt volledig gestolen worden, waar gaat het over zeg?
Laten we gewoon blij zijn met de huidige situatie en onze zegeningen tellen !
naCCer, wat is de huidige situatie dan ? Als de cultuurraad, nee zegt. Kan het hele plan de prullenbak in. Er is nog niks getekend. En denk even wat verder na over dat stemrecht. "Kan me nu even gestolen worden" Leuk nu, maar als de hosanna voorbij is ? We willen nu toch écht aan de toekomst bouwen ?
4eyes
Over welke onderwerpen wil jij dan precies stemrecht?
Wat de bierprijs word, Dos
Denk dat je het heeeeel erg goed snapt wat ik bedoel met stemrecht.... Of moet het cultuurhandvest, de clubraad en alle andere organen nu opeens overboord ? Ook wij hebben al meerdere malen als supporters de club uit de stront getrokken en verdienen daarom een gelijkwaardige plaats aan tafel, met daaraan een afvaardiging namens de supporters die de juiste competenties heeft.
Uhhmmm zei Nebo niet dat Alex Schalk zich teveel met randzaken bezig hield?, hypocriet naar mijn mening.
4eyes
Was een serieuze vraag.
De financiers zijn juist de supporters die de club nu uit de stront hebben getrokken.
Supporters mogen best gehoord worden, maar ik vind het niet meer dan logisch dat de eigenaren van de club het voor het zeggen hebben, omdat ze flink geinvesteerd hebben.
De clubraad heeft trouwens geen stemrecht volgens mij, maar meer een adviserende rol.
Over de bepalingen in het cultuurhandvest hoef je je geen zorgen te maken, dus ben nu gewoon tevreden dat we nog naar NAC kunnen dit jaar.
Opzich jammer dat je nu al de zoveelste bent die laat blijken, dat je vind dat we maar moeten buigen en knikken omdat NAC gered is. Ik persoonlijk vind het geld wat we als normale supporters daarvoor en met Red NAC in de club hebben gestopt een dermate hoog bedrag, dat ik vind dat we eigenlijk ook recht van spreken hebben op een serieuze manier. Clubraad is een papieren tijger, maar uit de Loco's, B-side, SV en de andere partijen, valt via stemming en profiel onderzoek best een serieuze kandidaat te halen.
4eyes
Je haalt echt 2 dingen door elkaar : Stemmen/adviseren en bepalen wat er gebeurd.
Wij supporters bepalen niet wat er boven in de toren op bestuurlijk niveau gebeurd, bij ieder serieus bedrijf is dat het geval.
De leden, in dat geval de clubraad die een vertegenwoordiging is van de supporters, heeft een adviserende rol en zorgt ervoor dat de cultuur bewaakt wordt en vind het ook belangrijk dat dit niet ten koste gaat van de club.
De huidige investeerders hebben enorm veel risico genomen door geld in de club te steken, ze hebben allemaal een NAC hart en hebben dus meer in de pap te brokkelen dan iemand die bij de Red NAC actie € 100,- heeft gedoneerd, zo simpel is het.
Het is niet meer dan normaal dat ze ook hopen dat ze er zelf uiteindelijk beter van worden, want zo werkt het in de grote mensen wereld nou eenmaal.
Juist omdat deze mensen een NAC hart hebben ben ik ervan overtuigd dat onze mooie club als NAC zou blijven. Voor de Disney experience hoeven we echt niet bang te zijn.
En ja, er zullen ooit beslissingen genomen worden waar wij supporters het niet mee eens zijn, maar dat is onoverkomelijk. Onze stem zullen we op de tribunes laten horen en al dan niet via de clubraad, daar zal geen verandering in komen.
Het spijt me dat het misschien verwarrend overkomt, maar ik bedoel echt dat het zo geregeld word dat de supporters mee bepalen. Dat dit gewoon kan bewijzen ze bij mijn favoriete Engelse club Swansea City, waar de supporters 20% van de aandelen bezitten en dus zodoende ook iemand in de top hebben zitten. Het bedrag wat wij tijdens Red NAC bij elkaar hebben gelegd, is inderdaad met kleine bijdragen gegaan, maar behelsde toch een som van 450,000 euro. Een bedrag wat niet echt peanuts is en er ook voor heeft gezorgd, dat de club überhaupt nog bestaat. Laat ons als supporters zich verenigen en organiseren, zover dat al niet het geval is en geef ons de kans een geschikte kandidaat naar voren te schuiven. Die over alles meebepaald, want dat er aan de clubcultuur door de groep van 21 niet getornd word geloof ik echt wel.
Nogmaals, we gaan nu echt aan de toekomst bouwen. Laat ons dat dan goed doen. Nu de supporters buiten sluiten zou in de toekomst nadelig kunnen werken.
@ 4 Eyes bouwen aan de toekomst is waar ze nu bij NAC druk mee bezig zijn, ook de financiers zijn gebaat bij een gezond NAC wat zo hoog mogelijk op de ranglijst eindigt, dat is geld dt zijn inkomsten men zal rendement uit hun investeringen willen en meer gaan investeren om dat veilig te stellen.
Kortom dat is allemaal in ons voordeel.
En ik en met mij velen zitten niet te wachten op een stel gasten die zo nodig inspraak moeten hebben, dat zijn onnodige obstakels op weg naar de " top" .
Laat eerst die mensen hun werk doen en dan zien we daarna wel.
En wie betaalt die bepaalt.
Sommige reacties vind ik echt onbeschoft en ik zie het als een gegeven paard in de bek kijken, je krijgt een enorm cadeau maar je wilt meer en meer , dat raakt in mijn ogen kant nog wal, ben eens een keer tevreden, wat hebben wij nog te eisen , we moeten blij zijn dat NAC er nog is, maar wellicht zal het de generatiekloof zijn, anders kan ik het niet uitleggen.
Ik zal het inderdaad wel niet snappen. Alles wat we als supporters hebben opgebouwd, opgeven nu zonder slag of stoot omdat we gered zijn... Ik ben blij dat ik mensen in real life spreek, die dondersgoed begrijpen wat de mensen online niet snappen.