Wij gaan niet opzij

Nog geen beslissing over functies binnen NAC

Gisteren was er dus een erg belangrijke vergadering van de financiers, die hun achtergestelde leningen in aandelen willen omzetten, en de CvA. Zoals viel te verwachten zijn de financiers akkoord met de omzetting. Enige die nu nog dwars kunnen gaan liggen is de Stichting Cultuur. Zij bezitten 1% van de aandelen, het zogenaamde gouden aandeel. De stichting (en hun aandeel) garandeert onder meer clubkleuren, logo en speelstad. De verwachting is echter dat zij deze week ook akkoord zullen gaan. Het nieuwe bestuursmodel is ter sprake gekomen, maar de functies van Td Jeffrey van As en AD Justin Goetzee niet. De heren zullen dus nog even geduld moeten hebben voordat ze duidelijkheid krijgen. Dat zal uiterlijk 1 februari gebeuren. Zoals het er nu naar uit ziet is er in de nieuwe organisatiestructuur geen plaats meer voor Van As.  

Advertentie
2 Reacties
0   0  
Maarten

Van As is gewoon klaar. Dat weet hij ook. Lex schoenmaker was toch gecharmeerd over het functioneren van Sjefke? Vervolg in Denhaag?

0   0  
rinie

Speculeren kan altijd, maar zoals de media nu stemming maakt is ook niet helemaal zuiver. Het zijn alleen maar gissingen en er is nog geen beslissing gevallen. Kunnen we niet gewoon afwachten totdat er een duidelijk en definitief besluit naar buiten komt.

Zelfs de quote "zoals het er nu naar uitziet" is ingegeven door media en meningen en niet op feiten.

Laad alle berichten na dit bericht in