Karelse: "We scoren te weinig"
John Karelse was duidelijk gisteren na het verloren duel tegen Heerenveen: doelpunten is op dit moment een gebrek bij NAC. Zijn volledige reactie:
Bron: B-side Rats, NOS
Plaats reactie
komter maar weer in sn..
je zal weer wel een prachtig weekend hebben,kansloze!
Het is volgens mij de taak van de trainer om zijn elftal goed weg te zetten.... en we scoren te weinig....joh echt waar?
De opstelling en de wissels van gisteren laten zien dat Karelse er geen zak van snapt...laat nu eens een elftal een aantal wedstrijden staan.
En meneer van As vond het blijkbaar niet nodig om een spits aan te trekken na het vertrek van Amoah...nee meneer kwam met Lasnik aankakken.....daar schieten we wat mee op zeg.
De reden waarom er niet of onvoldoende wordt gescoord zijn al uit en te na geanalyseerd. Weinig tot geen goede voorzetten, schieten op het doel is aan de meest Naccers niet besteed, geen balvaste spits. Ik vraag me echt af of JK wel met JvA communiceert. Want dit speelt niet van vandaag of gister. Had John niet eens zijn moet open moeten doen bij JvA en hem duidelijk moeten maken dat hij ipv al die middenvelder veel meer gebaat zou zijn geweest bij een spits die een bal kan vasthouden zodat er rust in het spel komt en de linies kunnen aansluiten. Nu kan er niets mee worden veranderd en de huidige spitsen zijn niet geschikt voor een 4-3-3 systeem. Het wordt dus improviseren en er het beste van hopen. Ik vrees echter het ergste.
Dat heeft d'n Karel goed gezien!
Systeem klopt niet, als je 4.3.3. Speelt moet volgens mijn de buitenspelers de achterlijn halen en voorgeven en dan gaat het fout dan moet er een grote kopsterke spits staan, maar wat staat er bij ons? Juist een tuinkabouter, ga gewoon lekker 4.4.2 spelen met bewegende spelers voorin.
wat een simpele
da intervieuw met perez zegt genoeg ,eeuuuhhhhh eeeuuuhhhh,als je dat als trainer voor je hebt staan , lach je je kapot als groep ,geen uitstraling ,geen visie, geen tactisch inzicht,snel gudelj erbij ,dat is de redding.
Scherp opgemerkt zeg, en we kunnen de nul niet houden, we tonen geen inzet, komen op alle fronten tekort , zijn geen team, zijn niet collegiaal, we hebben een flut trainer enz. deze termen had hij met gemak ook kunnen gebruiken.
Maar ja er is geen paniek, van Heerenveen kun je verliezen, we stonden niet goed, volgende keer moet het beter, we scoren te weinig, we brengen niet genoeg, ik ben in de rust tekeer gegaan en Eeeeeeuh eh Enuh eh , ja zo had het ook gekund meneer Perez' dat zijn haarscherpe analyses waar we moed uit putten voor de toekomst. Nee voor mij is Karelse definitief gewogen en te licht bevonden, hij is nu het lachertje van het trainersgilde geworden en iedereen lacht zich een breuk over zoveel onkunde. En eerlijk ik heb nog medelijden met hem ook. Dus als je nu ook al zielig wordt gevonden dan is e weinig hoop meer.
jajajaja..... goed inzicht heeft tie zeg.... hij ziet dat ze te weinig scoren!
Beste medesupporters. Jullie hebben stuk voor stuk gelijk over dit item. Maar hoe op te lossen ??
Systeem krijg je er nu niet meer in, daar is hetveel te laat voor.
We zijn dus overgeleverd aan opportunisme.
ADO nog even afwachten. En bij wederom verlies Gudelj sr. de opstelling laten maken en instructies laten geven of EB inhuren. Mogelijk gaan de spelers er dan weer in geloven.
Wat een lomp antwoord zeg ``we scoren te weinig`` ja die ziet mijn opoe ook. Zulke antwoorden kan alleen maar iemand uitspreken die Karelse van achter heet.
Buurman heeft volkomen gelijk, systeem krijg je hier niet meer in en het is een kwestie van pompen of verzuipen en overleven. We moeten op het godswonder hopen dat we er in blijven, volgende jaar echt helemaal opnieuw beginnen , afscheid nemen van velen die nu onze voetbalavondjes en middagen wreed hebben verstoord , juiste mensen binnenhalen, rancune en vooroordelen laten varen, leren luisteren naar de achterban en niet hautain zijn. En geloof me als we met deze trainer en dit team er in blijven dan is dat de grootste stunt die NAC in 100 jaar heeft neergezet en die ik in mijn 47 jaren als supporter heb meegemaakt.
Wat een understatement van JK. Gauw Alfons Groenedijk, of Ernst Faber halen, dat zijn trainers die er verstand van hebben. Beiden weten nog niet wat ze gaan doen volgend jaar.
Ze hebben een goede babbel en verstand vna hoe voetbal gespeeld moet worden.
Alles in Brandts voor Ernie!!
Jaaaaaah de betweters en azijnpissers vieren hoogtij !
HOE moet je NAC meer laten scoren dan ?
Kom maar eens met jullie tactische adviezen.
Een andere trainer, terwijl deze net bijgetekend heeft, zal wel niet gaan gebeuren zonder geld, he mannekes.
@driekus
Je bedoelt die Groenedijk die bij Willem2 op non actief gesteld werd voor zijn slechte resultaten ? Ja, die zal het nu bij NAC allemaal wel even beter maken !
Faber is trainer aan het begin van z'n carrière. Waar haalt hij de ervaring vandaan om NAC uit de nood te halen, denk jij ?
@JD
Ernie-niemand-wil-hem-hebben-Brandts uit Rwanda ? Tuurlijk.
Gudelj sr. is ook nog niet zover dat ie NAC 1 aan kan. Zeker niet in deze zware tijden waar een enorme druk ligt op het moeten gaan winnen. Dat breekt hem eerder dan het hem zal maken.
het is jammer dat je nu te laat achter komt .
jij en technische staf hebben gefaald.
ipv 4 middenvelders die je sinds kort aangetrokken hebt had je een goede spits kunnen aantrekken. als je daar nu pas achter komt lever je contract onmiddellijk in en ga wat met van As anders doen ik heb in laatste paar jaar geen goede scorende spits gezien bij nac.jullie falen allemaal .
@ome Cor.
Groenendijk: resultaten bij Fc Den Bosch en analyses op tv over hoe voetbal gespeeld moet worden geven aan dat hij er verstand van heeft. Het is een veldspeler geweest, geen doelman.
Faber stond niet voor niks op de lijst van PSV als opvolger van Rutten. Hij doet het niet, maar is intussen wel toegevoegd aan de NL staf. Van Marwijk zal er dus wel iets in zien denk ik zo.
Samengevat zou een van die twee best frisse lucht kunnen brengen en invloed op de spelers en het spel.
JK goeie vent, was ook onervaren als hoofdtrainer, toch benoemd vanwege de centjes, je ziet het resultaat. Om over de TD maar te zwijgen. Ik ben geen fan van Scouting, maar regelmatig "maakt hij wel doelpunten", al lost ook hij niks op met zijn gezwam en telkens weer terugkerende dezelfde kritiek over bestuur en "vriendjes". Ook ik heb de wijsheid niet in pacht, maar meedenken mag, al is het wellicht: "de wens is de vader van de gedachte". Het wordt zo wie zo moeilijk om in de eredivisie te blijven en volgend jaar niet naar "de Lang Leegte"te hoeven. Degradatie in het 100 jaar bestaan zou een ramp wezen. Ik hoop echte dat de "" NAC koe er in slaagt om een haas te vangen".
@driekus
Goed zijn in de eerste divisie is wat anders dan goed zijn in de eredivisie. Het meer vrijblijvende karakter van de eerste divisie is leuk, amusement voor stadions met max 5000 fans.
Meedoen om een periode en verkom degradatie naar de topklasse én.... voorkom promotie (de financiele doodsteek). Daar past Groenendijk perfect in.
Faber is goed bezig, maar een overstap naar een club in nood, waar het geen kwestie is van proberen, maar een kwestie van moeten zal z'n carrière eerder schaden dan goed doen.
De rol van assistent onder Van Marwijk is mooi en een stuk veiliger. Die jongen komt er wel, maar PSV zou ook veel te vroeg zijn geweest. Dat weet hij zelf ook en hij gaat echt nog wel ver komen als hoofdtrainer. Maar hij duikt niet zonder bandje in een gore poel.
@sam
Natuurlijk zou iedereen zo 4 namen kunnen opschrijven om in te ruilen tegen 1 scorende spits. Alleen de vraag is WIE ?
Wie geeft je de garantie altijd te scoren als NAC spits ?Er moet tenslotte ook goede aanvoer zijn en geen egotrippers die liever zelf schieten (en missen).
Daarbij een spits met de verzekering dat ie altijd scoort kost meer dan de halve selectie van NAC. Wie betaalt dat en waarvan ? En vraag drie is dan: Waarom zou hij bij NAC tekenen en niet bij een andere club zonder al die sores en gezeik er omheen ? Een rustige stabiele club waar alles smoothly verloopt.
Maar als jij het allemaal veel beter weet en kan dan Van As, misschien kun je je melden bij Eskes ?
Karel maakt in de weinige persmomenten die ons NAC nog krijgt weliswaar een eerlijke maar ook wanhopige en desperate indruk. Het zou het bestuur sieren deze man snel uit zijn trainerslijdensweg bij NAC te bevrijden.
@ome Cor.
Wellicht heb je gelijk, maar ik geef tenminste iets positiefs aan, hetgeen SN nooit en te nimmer doet. Maar het is hoog tijd dat er bij succestrainers advies wordt ingewonnen, of dat die meehelpen om erger te voorkomen. Alhoewel, als je het spelerspotentieel nu ziet en de inzet dan zal dat ook niet echt "mouwen opstropen en er voor gaan" opleveren. Een meehelpende trainer die de nu aanwezige spelers op de juiste plek zet en ook voor hardwerkende gasten kiest komt wellicht toch een eind. Afijn we wachten wel af, hoewel het is 1 minuut voor twaalf. "Onze"Braber" is goed bezig bij Wolk.
Geen kansen creeren is niet scoren dat is simpel.Ik denk wel dat Karelse het ziet hoe het moet maar hij wordt volgens mij niet serieus genomen door de heren voetballers.Karelse is geen trainer voor een eredivisieclub maar hij is trainer van N.A.C geworden puur om de centen.Ik blijf erbij dat dit op den duur toch nog een dure trainer wordt als ze hier mee doorgaan.Maar goed ze hebben hem laten bij tekenen dus hij is een blijft onze trainer .Ik vindt dat een vorm van geen beleid volgen. Ook Aandewiel voegt niks toe al heeft die zelfs meer ervaring dan Karelse maar nogmaals we moeten het hiermee doe.Wij maken ons drukker om N.A.C dan de heren zelf want die zijn aan het feesten in de binnenstad en gaan woensdag pas weer trainen over topsportmentaliteit gesproken.
@ Ome Cor, kun jij mij nu eens uitleggen waar je het vandaan haalt dat niemand Brands' zou willen hebben? Jij bent waarschijnlijk een van die lieden die zich een beeldvorming heeft aan laten meten door de mensen die NAC en Brands' kapot hebben gemaakt. Je gaat hier gewoon mee door terwijl je niks kunt onderbouwen, Brands' was de laatste trainer die massaal werd toegezongen, de laatste trainer waarvan spandoeken hingen. Nu we wederom aan de rand van de afgrond staan met het slechtste voetbal en de slechtste trainer die we ooit hebben gehad , vind jij het nog relevant om Brands' waarmee we derde zijn geworden, slechts 2 uitwedstrijden verloren in dat seizoen en effectief en verzorgd voetbal op de mat legde, nog steeds een sneer te geven.
Meestal vind ik je Posts wel steekhoudend met vaak het hart op de tong maar dat jij hier nog steeds aan mee doet vind ik belachelijk. Vergeet een ding niet dat jij een zeer klein radertje bent in het geheel die er voor hebben gezorgd dat deze vakman nu in Rwanda zit en in Nederland niet meer aan de bak komt. Wij zouden als supporters eens een statement in moeten nemen en de goede man onze excuses aanbieden voor deze belachelijke hetze. En ik kan je een ding zeggen, Brands' werd Binnen de BC wel op handen gedragen en overigens ook bij B Side en Vak G. Sorry ik wordt altijd een beetje pissig als voor de zoveelste keer die man onterecht door het slijk wordt gehaald, ik hoop dat jij en die paar anderen eens gaan inzien hoe ridicuul dit is en hoe belachelijk. Je kunt net zo goed stellen dat Latchford met afstand de slechtste en minst renderende spits was die we ooit hadden, roep het maar lang genoeg en dan gelooft elke nitwit het. Zo dat is er uit.
@JP; 100% eens!
@driekus
Onze Karelse zou best een mentor of hulplijn kunnen gebruiken inderdaad. Zijn prille carière maakt hem niet per definitie een slechte trainer, maar nog wel erg onervaren.
Iemand zou hem moeten leren hoe hij de peper moet aanbrengen in de poeperds van zijn selectie. Met welke schoenen hij bepaalde spelers het beste een trap onder het luie achterwerk kan geven.
Braber is inderdaad lekker bezig, maar zijn huidige status heeft ie dankzij een omweg bereikt. Als ie bij NAC gebleven was had ie wellicht op de bank verpieterd.
@JP
De resultaten bij NAC onder Brandts werden niet verkregen door het type voetbal waar clubbestuurders voor kiezen om sponsors over de streek te trekken. Bij NAC werd ingeschat dat de tactiek van Brandts niet zo heel lang zou werken, en afgezien van de goede klassering verder niks uitstraalde. (Maar dat is nu ook het geval). Regeren is vooruitzien en er werd gegokt op een korte houdbaarheid van deze trainer.
Het lijkt me sterk dat er in heel Europa (dus niet alleen ere en 1e divisie) geen enkele club op zoek was naar een nieuwe trainer toen Ernie vrij kwam. En dat geen enkele oplettende bestuurder het kleine NAC hoog had zien staan onder deze trainer. Dat niemand door alle negatieve geluiden heen prikte.
Maar toch wilde niemand op het continent hem als trainer.
Waarom niet, m'n beste JP ? Waarom was Rwanda de beste (en enige ?) optie voor deze succestrainer ? Alleen maar omdat ie in Breda kapot gemaakt werd ? Ik geloof dat niet zo.
De 3e plaats van Ernie was beter dan de huidige 15e plek, het voetbal nu is ook niet waar we op de tribune warmer van worden, maar de EB-periode idealiseren vind ik wat kort door de bocht. Toen werd ik ook vaak blijer van de ranglijst in de krant van maandag dan van 90 minuten in het stadion op zaterdag.
Nu is het niet goed, hopen we op beter (misschien moeten we dat eens gaan eisen), maar Brandts is niet het gouden redmiddel in mijn optiek.
Beste Ome Cor, ik kan over sommige dingen niet te ver uitweiden , ik hoop dat je dat begrijpt, maar laten we stellen dat het enge mannetje Stewart een groot netwerk heeft en dat behoorlijk aan het werk heeft gezet om Brands' , " niet te promoten" om het netjes te zeggen. Er hebben zich destijds 2 gerenommeerde eredivisieclubs gemeld bij Theo Mommers die informerrden naar het functioneren van Brands'. Mommers heeft ze doorverwezen naar Stewart die een vernietigend rapport overhandigde, volkomen onnodig want er was toen al besloten om het contract niet te verlengen, dus onnodig iemand een trap na geven, en bovendien het was niet waar! Hierbij werd die andere achterbakse eikel de "trouwe " assistent Vlemmix, ( die overigens ook een heel groot aandeel heeft in het zwart maken van Brands',puur uit eigenbelang en om zijn eigen carrière een impuls te geven ) naar voren geschoven als het brein en degene aan wie de successen toebedeeld moesten worden. Zijn transfer naar Feijenoord hebben de leugens over Brands' alleen maar kracht bij gezet. Daarbij schreef die Vlemmix zogenaamd alles op en liep te pas en te onpas bij Stewart binnen om aan te geven hoe goed hijzelf nietwaar en om zijn bevindingen weer door te geven, in al zijn naïviteit heeft Ernie door het meenemen van Vlemmix het paard van Troye binnen gehaald en zijn eigen doodvonnis getekend. Brands was een observer een denker en een strateeg, hij zag meer vanaf de zijlijn vond hij, en liet veel aan zijn assistent over waardoor hij een goed beeld kon krijgen, dit wist iedereen bij NAC.
Brands' was ook geen jongen die bij de kliek ging hangen maar zich bij BC bijeenkomsten en na de wedstrijd onder iedereen begaf, ook dat stak enorm.
Zelfs het feit dat zijn vrouw erg aanwezig was, terwijl ze door de spelersvrouwen en binnen de BC op handen werd gedragen , zag men als een negatief punt om niet door te gaan met hem. Zo kan ik nog meer punten opnoemen doe niets met voetbal of met functioneren te maken hebben. Vlemmix heeft de man die hem op het paard heeft gezet een mes in de rug gestoken en Stewart heeft een dispuut met Theo Mommers over de rug van Brands' uitgevochten, en Brands' is te veel heer, te veel mens en te zacht van karakter om ook met modder te gooien en zich te verdedigen. Nee het hele spelletje rondom Brands' stinkt en alles wat naar buiten is gebracht zijn misselijkmakende leugens.
Dat er over Brands in het wilde weg en selectief is "geshopt" binnen de club klopt. Dit vreemde gedrag kon plaatsvinden onder de bestuurlijke dwerg van Bavel. Benieuwd of die zijn bestuurscriminele kop durft te vertonen op de reunie van het SG in juni.
als da ut enigste was....
nee het voetbal en de plaats in de ranglijst daar worden ze warm van godverse lul,ik zit vrijdag te kijken hoe die sarpong het voor elkaar krijgt om een bal 10 m naast de goal te schiete met alleen een speler in de goal,hoe krijg je zo iets voor elkaar als beroepsvoetballer???? met je ogen dicht krijg je zo iets nog niet voor elkaar en meer van dit soort artieste zitte er bij nac.en ondanks dat jelle goed keepte schoot hij(na een mooie redding)de bal 90 graden de tribune in hoe is dit toch allemaal mogelijk ik heb zelf 25 jaar gevoetbald ik zelf of wie dan ook heeft zoiets nooit gezien en wij waren geen beroepsvoetballers.je moet voor de gein eens op letten hoeveel er bij nac moeite hebbe met een bal goed te raken op de goal of de bal weg te werken onverstelbaar,en jelle ook ondanks zn speciale trainer die van der zwam ziet die lul nou niet waar hij met jelle op moet gaan traine wat is het op dit moment een drama bij nac zeg om van te kotse bah bah alleen op hoop gezeik om wie waar de baantjes in gevuld gaan worde om er lekker zelf beter van te worde en het voetbal en nac lijdt er onder
@ SN, ik moet zeggen dat Van Bavel zich angstvallig verschuilt , althans ik kom hem niet meer tegen op plekken waar je hem vroeger weg moest slaan.
Wij hebben hem met een klein groepje sponsors nog aangesproken over zijn leugenachtige nieuwjaarsrede waarin alles koek en ei was en we kennen inmiddels het vervolg. Niets anders dan gestamel en afschuiven want hij had de cijfers van een ander gekregen , hij was verkeerd voorgelicht, kortom een bestuurder die zogenaamd ook weer van niets wist. Walgelijk mannetje die ik ook nooit meer bij NAC hoef te zien.
Wanneer komt het moment dat de mensen die voor de lange termijn gaan en daar verantwoordelijkheid voor dragen zoals de voorzitter en onze TD in actie. Wat wordt het plan de campagne om het tij te keren. Wat wordt het beleid voor de korte termijn. Wordt Karelse ontslagen? Wordt Aandewiel op een zijspoor gezet en al vervangen door de nieuwe assistent van het volgend seizoen? Krijgt Karelse een adviseur? Wordt het spelsysteem aangepast aan de kwaliteiten van de spelers binnen de selectie? Worden spelers zonder juiste wedstrijdmentaliteit uit de selectie gezet. Waar worden in het restant van de competitie punten geëist? Wordt er een bonus gezet op het behoud van een plats in de eredivisie? Kunnen wij als supporters actie verwachten gebaseerd op de heersende visie, of is het allemaal onder het motto: Het komt allemaal vanzelf wel goed. Wat wordt het iedere keer toch weer duidelijk dat NAC kapot gaat aan het gebrek aan niveau en visie in alle lagen van de club waar de decisionmakers zitten. Nergens maar dan ook nergens staat er een sterke kerel op. Maar ja hoe kan het ander. Zwakke bestuurders, zoeken zwakke managers etc.
@ Henri, Berusting, dit zit diep door heel de club ingeworteld, men denkt inderdaad het komt wel goed . Visie en daadkracht ontbreken volledig en berusting is een feit, er is nog niemand die heeft na gedacht over het feit dat j weleens kunt degraderen.
De enige en goedkoopste oplossing zou inderdaad zijn om nu een sterke man naast Karelse te zetten en laat hem dan op papier maar hoofdtrainer zijn zolang hij zich maar niet meer met opstellingen, wissels en tactiek bemoeit.
Inderdaad, Aandewiel nu al met betaald verlof sturen en PVH onmiddellijk toevoegen is de beste en goedkoopste oplossing die meteen toepasbaar is. Ik zou zeggen, DOEN.
Beste JP
Uitgaande van het kloppen van jouw verhaal verbaas ik me erover dat de BC dit dan allemaal ongestraft laat gebeuren ?
En plots zijn ze opzoek naar een spits die zonder club zit moet niet gekker worden.en de oplossing is zo simpel nogmaals RUUD BROOD !!!!!
@ ome Cor, je kunt als BC niet zo veel hoor , en zeker niet invloed op het beleid uitoefenen, je kunt er soms je grieven kwijt maar er wordt weinig mee gedaan in mijn beleving. En als er al eens naar geluisterd wordt is dat naar het vaste kliekje wat er al honderd jaar rondloopt en zich graag dicht in de buurt van het bestuur begeeft, en daar wil ik weer niet bij horen, want meestal,zijn het ook de meelopers.
Langs de andere kant een BC zet geen beleid uit natuurlijk en heeft geen bevoegdheden, en het is ook zo dat ook binnen die groep iedereen een eigen mening heeft en verschillende motieven om er lid van te zijn.
Er zijn een aantal lieden die de spreekbuis vanuit de BC vormen maar of die het allemaal goed verwoorden ik weet het niet , in ieder geval zou bij het bestuur nu wel duidelijk moeten zijn hoe er over wordt gedacht bij de totale achterban. En als ik voor mezelf spreek vind ik de sponsors ook veel te mild, want ben het er mee eens dat er soms best eens wat harder met de vuist op tafel geslagen mag worden.
Leuk om te zien hoe situaties zich ontwikkelen als je niet star vast blijft houden aan systemen als je de spelers er niet voor hebt. De Boer stelt tegen NAC Bulykin weer op. Heeft daardoor een fysiek sterke spits en gaat weer winnen met ook nog een scorende targetman. Wouters schakelt met een falende aankoop Gerndt over van een 4-3-3 naar een 4-4-2 systeem en Utrecht gaat winnen en Gerndt gaat scoren. En wat doet onze TD met de TS? Zij houden vast aan een spelsysteem 4-3-3 waar ze de spelers niet voor hebben. Het is allemaal niet zo moeilijk, kijk om je heen. Wees openminded en handel/manage naar wat de situatie vereist.
Dus JP, je meldt je bij dezen aan als bestuurslid van de BC en gaat werkelijk proberen de boel te verbeteren?
Johnny geen problemen hoor het is nog maar 3 punten
Prullerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
THE BLACK DIAMOND IN DE SPITS
Ome Cor en JP.....misschien kunnen jullie wat telefoon nummers
uitwisselen, kan je elkaar ff bellen. Jullie hebben er echt verstand van zo te lezen...pffff...wat een slap geouwehoer zeg.
zeg dat wel die 2 zeikstrale, JP zou dat de enige echte jan peter bakellende zijn??? dat moet haast wel dat was ook zo n zeikstraal en die ome cor die moet A D worde bij nac die weet alles beter als een ander zit de godganse dag achter zn pc een ander in de gate te houde wat ze allemaal wel niet zegge e of het volgens hem wel klopt want hij wordt op de hoogte gehoude door het bestuur van nac.