NAC terug in Categorie 1
NAC is, zoals verwacht, door de KNVB teruggezet naar Categorie 1. Dit betekent dat de club weer onder verscherpt toezicht staat van de voetbalbond. De nieuwe indeling is geen verrassing. NAC kondigde al geruime tijd geleden aan hier rekening mee te houden. Nu recent de deal met de financiers en Gemeente rondgekomen is, lijkt NAC echter serieus stappen te kunnen zetten richting een gezonde toekomst. Justin Goetzee: "Wij hebben hier al een tijd op deze situatie geanticipeerd. Vanuit het oogpunt van transparantie willen we dit nieuwsbericht publiceren voor de officiële bekendmaking van de KNVB. Het is natuurlijk jammer dat dit gebeurt. Met de stappen die door de Gemeente Breda en de financiers zijn gemaakt, heb ik er echter alle vertrouwen in dat we deze situatie kunnen ombuigen. Wij kijken vol vertrouwen naar de toekomst en zijn ervan overtuigd dat de KNVB in ons plan van aanpak mee kan. Wij zijn voortdurend in overleg met Zeist hierover." Jammer, maar wij hebben veel vertrouwen in de huidige leiding. Daarnaast waarderen wij het bijzonder dat NAC proactief communiceert op dit punt. Dat is in het verleden weleens anders geweest.
Bron: B-Side Rats, NAC
Plaats reactie
Fijne kerst Theo!
Justin Goetzee is inderdaad een verademing,!
Heb er alle vertrouwen in met hem aan het roer!
Moet goed komen...laatste kans nu. Alleen valt er nu helemaal niets meer te kopen Dus roeien met de riemen die we hebben
Inderdaad don schandalig dat die mommers er zo vanaf komt wat een Gore eikel is dat zeg , irritante praatjesmaker en dan nog volhouden dar ie alles goed heeft gedaan , ze zouden hem voor alles op moeten laten draaien inclusief een paar meelopers die er ook schuld aan hebben
Pagina 807 teletext. NAC categorie 1 en Brandts ontslagen.
Is gewoon niet goed. Als erop geanticipeerd was, was de terugplaatsing niet nodig geweest.
Dus NAC kan ook geen vervanging halen voor schalk dan?
@Leur, er is nog geen overeenkomst met financiën voor schalk zover we nu weten, dus misschien met n ruil of whatever. :)
Is dit niet gewoon voor N.A.C. net het verkeerde moment van ijken?
Hebben we meer als een faire kans , dat we volgend jaar als alles geregeld is en op papier staat met de aandelen `uitgifte` etc, we weer naar Cat II of zelfs naar Cat III gaan? Misschien ben ik iets te optimistisch, maar ja..
Als ik het goed begrijp hebben we nu inderdaad een zware liquiditeit probleem, maar de komende twee jaar een injectie van 2 miljoen jaarlijks?
Ik wens een ieder toe wat ik mezelf ook toewens, prettige dagen.
Moment van meten is idd rottig. Jammer, maar geen reden voor paniek of pessimisme.
Bsiderats,
Wanneer weer promoten voor volgende uitwedstrijden
Uitvakken moeten weer vol
Vanaf 1 jan in de verkoop
En, fijne kerst allemaal en een Gelukkig nieuw jaar.
2014 is gonna be our year!
Nog n schadepostje erbij, door de wind is een deel van de gevel boven ingang 1 naar beneden gekomen...
Dat is sinds kort een probleem voor de gemeente en niet voor NAC, johan o.
@Bart Disse
Dat is maar de vraag. Het nieuwe contract gaat pas 1 jan in.
Dit is typisch het moment van meten.
Dat evaluatie model van de knvb is niet goed en stelt niks voor. (men zou naar een periode systeem moeten over gaan)
Als er over 1 maand gemeten wordt, na de aandelen conversie, zitten we in catagorie 3 !!
Dat een aantal lieden aansprakelijk gesteld had moeten worden is helemaal waar. Maar gek genoeg kregen degene die dit op het juiste moment stelde de gore mest over zich heen. Bij NAC lopen een aantal slijmerige meelopers rond, laten we daar een keer eerlijk over zijn.
Tja, waarom kon er drie maanden geleden geen forumpje van af ? Toen was namelijk vast komen te staan dat de Kort, L ieshout, Bengsch en Steevens geen functionerend business model hadden ingevoerd bij ons NAC maar alleen de ene halve zool na de andere hadden geinstalleerd. Zij hadden verzaakt. Een dringende behoefte aan twee miljoen cash om het seizoen te kunnen afmaken was het resultaat van drie jaar ijdeltuiterij en wanbeheer. Eskes en Busselaar faalden maar dat mocht blijkbaar niet bekend worden. Zij hielden dat liever allemaal onder de pet. Met als resultaat een stuck in the middle scenario zoals waar we nu mee zitten opgescheept. jammer mensen.
Ik las net op nactickets.nl de voorverkoop informatie voor de uitwedstrijden AZ - NAC en Heracles - NAC.
Nu zijn er geen redenen om NEE te zeggen:
Prijs: Beide wedstrijden zijn maar 10 euro
Dag: Het is op zaterdag
Combi: AZ uit is autocombi en Heracles uit is zelfs vrij vervoer (trein?)
Sfeer: WIJ ZIJN DE BESTE SUPPORTERS VAN HET LAND
Zicht: Je wordt niet in een aquarium weggestopt bij beide clubs niet
Dus voor de mensen die normaal niet gaan geef het is het een kans!
Ik las net op nactickets.nl de voorverkoop informatie voor de uitwedstrijden AZ - NAC en Heracles - NAC.
Nu zijn er geen redenen om NEE te zeggen:
Prijs: Beide wedstrijden zijn maar 10 euro
Dag: Het is op zaterdag
Combi: AZ uit is autocombi en Heracles uit is zelfs vrij vervoer (trein?)
Sfeer: WIJ ZIJN DE BESTE SUPPORTERS VAN HET LAND
Zicht: Je wordt niet in een aquarium weggestopt bij beide clubs niet
Dus voor de mensen die normaal niet gaan geef het is het een kans!
Beste Siegfried,
Het fascinerende is dat deze foute inschattingen werden gedaan na de periode mommers. Je zou toch zeggen dat iedereen van deze periode (een echte zwarte geschiedenis) geleerd had moeten hebben. Maar nee hoor. Het achter foute leiders gaan staan en ze (te lang) in het zadel houden zit bij NAC structureel ingebakken, het is niet weg te nemen en het moet veel te maken hebben met eigen belang dienen. Maar dat mag je natuurlijk niet hardop zeggen.
Met Goetzee lijkt het dat we op de goede wegzitten en ik ben benieuwd hoe hij de komende jaar met dit krachtenspel zal omgaan, want we zijn er natuurlijk nog niet.
Sportief eerst maar eens veilig zien te komen.
Zo zijn er ook mensen die het allemaal vanaf de zijlijn hebben laten gebeuren, zonder een hand, poot of klauw uit te steken. Zonder initiatief, zonder actie, zonder bijdrage in welke vorm dan ook. Nadien klimmen deze lieden dan zelfvoldaan achter het toetsenbord om een repeterende tekst te plaatsen: 'ik heb het altijd al gezegd'.
Ik verzuip liever bij het redden van een drenkeling dan dat ik aan de kant sta om mensen erop te wijzen dat ze niet kunnen zwemmen.
Eens te meer is duidelijk dat het zielige corrupte bondje totaal niet weet hoe de vork in de steel zit, door de huidige structuur is NAC nu vrijwel schuldeloos. Dat een administratie zo einde van het jaar daarop nog niet is aangepast moge duidelijk zijn, in een week staat alles niet op orde uiteraard , NAC indelen in groep 1 is dus duidelijk geen voorbeeld van objectief en vooruit denken.
Dit wordt gebaseerd op de feiten uit het recente verleden.
Maar had er iemand nog verwacht dat die idioten in Zeist op enigerwijze zouden meedenken laat staan meewerken? Kijk eens hoe ze met het aanstellen van een bondscoach te werk gaan , nou dan hoef je als NAC al helemaal niks te verwachten.
Ik blijf er bij dat we er bij die klojo's er niet goed op staan, zie steeds maar eens welke scheidsrechter ze bijvoorbeeld aanstellen en wat een ellende dat al heeft opgeleverd .
Ik ben klaar met die lui.
Hoi NaCCer,
Helaas ben je nog lang niet klaar met die lui!
We bestaan gelukkig nog, kunnen het vizier weer op vooruit zetten en als B.V.O. in Nederland heb je helaas met de corrupte wereld die k.n.v.b. heet te maken. (ja met kleine letters...)
Er wordt al zo veel jaren met twee maten gemeten, zie de 'straffen' die links en rechts alleen al met een rode kaart beoordeeld worden of de 'straffen richting supportersgroepen die wel eens iets 'zingen, roepen, op spandoeken verven of afsteken', al is het meestal niet altijd kwaad bedoeld, verschillen.....
Maar ja, daarboven staan weer van die onuitstaanbare corrupte 'organisaties als de uefa en fifa.
Hoi M,
Schitterende laatste zin van jou!
Ik hoop dat de 'rotte appels' of prullers waar we de laatste jaren na Mommers mee te maken hebben gehad, nu of op de vingers getikt gaan worden of hun verstand gaan gebruiken en/of vertrokken zijn.
Verder hoop ik dus ook dat Justin inderdaad nu onderhand de juiste man is die de zeer moeilijke taak heeft om een voetbalclub anno 2013/2014, die commercieel moet denken maar leeft op emotie's te kunnen besturen!
Sorry, geen spandoeken afsteken, maar bedoel meer fakkels of rookbommetjes.
Hans je hebt echt geen flauw idee hoe het echt zit. Echt in de verste verte niet.
Hoi Oldscool,
Als Scouting helemaal fout zit met zijn informatie, kun jij dan a.u.b. in het begrijpend Nederlands aan de supporter die heel ver van het vuur af zit, maar net zo veel, of misshcjien wel meer met de club begaan is dan (enkele) bestuursleden, uitleggen hoe het momenteel wél zit
misschien, staat er heel raar....
En Eskes dan?
Die4 had het toch op de rails gezet??
Even een paar puntjes voor de goede orde. De degradatie naar categorie 1 is geen goed nieuws. Het betekent weer nieuwe beperkingen. Een eventueel broos herstel wordt zo in de kiem gesmoord. Wat ook erg is, is dat men nog steeds aan durft te komen met Mommers als de enige grote schuldige. Deze economische delictpleger is overigens al drie jaar weg. Zijn eigen website is natuurlijk een grof schandaal, maar hij is natuurlijk niet de hoofdschuldige. Dat zijn toch echt van Bavel en vd Hoeven. Wat deze types hebben uitgevroten moet zijns gelijke nog tegenkomen. Een fatale mix van arrogantie onkunde en hufterigheid. Daar zijn we aan kapot gegaan. Het bestuurtje dat erna kwam en dat er op dit moment nog zit krijgt het verwijt veel en veel te slap te zijn omgegaan met de wanpresterende voorgangers en de ene na de andere malloot als algiemeen directeur installeerden. Tegen Buselaar en Eskes is uitgebreid gewaarschuwd. Om dan nadat deze klunzen hebben gefaald net te doen alsof dit allemaal een grote verrassing is is uitermate hypocriet. lieshout en consorten is een afstandelijke ongeinteresseerde vorm van besturen verweten. Slechts twee van de twaalf bestuurders en toezichthouders toonden interesse mee te gaan naar Valencia bijvoorbeeld. Ze hebben allemaal andere prioriteiten. Vooroplopen als er twee keer wordt gewonnen, verschuilen in de kelders bij een nederlaag of serie nederlagen. Dat zijn de bestuurders die wij in huis hebben. En dat is verdomde jammer.
let op manolev komt naar nac1 dat zou helemaal een stunt zijn van ons clubke, en dat schalk dan in de laatste wedstrid er een mag maken en manolev in zijn stadion een hattrick
categorie 1.... en dat met een schuld van nog maar 1mil....
hoe zit dat eigelijk?! wordt dat pas bij de volgende periode gerekend ofwat??
hupnac
1.Is het niet het beste preventief te zorgen dat iemand niet in gevaarlijk water geraakt?
2.En gebeurt dat toch dan is de eerste oplossing m.i. TIJDIG een reddingsboei te werpen.
Zowel bij punt 1 als punt 2 moet men bereid moet zijn goed te luisteren naar anderen, die bv. weten waar het gevaarlijk water is en waar eventueel de reddingsboeien hangen. Maar liever profileren bepaalde lieden zich als redder zonder in de gaten te hebben gigantisch in de weg te lopen en een sfeer te scheppen dat niemand meer naar niemand wenst te luisteren.
Goed dat Goetzee er nu is.
Beste Oosterhout 3,
Ja bij de volgende meting staan we er beter voor.
Ik ben het met beide reacties van Siegfried over het algemeen eens.