Wij gaan niet opzij

NAC wil een serietje weg zetten

Hoewel het voetbal dat NAC af en toe op de mat legt het niet doet vermoeden, bestaat het plan om een serietje overwinningen neer te zetten. Althans, dat laten Robert Maaskant en Kenny van der Weg in aanloop naar het duel met VVV weten. “We zitten allemaal op een serie te wachten en dat begint met goed voetbal. Dit is een thuiswedstrijd tegen een van de betere ploegen uit de Eerste Divisie, dus een overwinning helpt heel erg in de ontwikkeling waar we mee bezig zijn. We moeten over tegenslagen heen groeien. We moeten een hoog tempo nastreven, waarbij wij veel kansen creëren”, aldus trainer Robert Maaskant. We zijn het van harte met hem eens. Nu nog wat langer doorvoetballen dan alleen de eerste 32 minuten. Dat helpt vast al een beetje. Ook Kenny van der Weg, die tegen Fortuna de geschorste Michael Dingsdag verving, ziet kansen op een reeks voor NAC. “Ik denk dat we een 'serietje' wel nodig hebben. Vorige week was daarin belangrijk, omdat je toch een moeizame wedstrijd weet om te zetten in een winstpartij. Irritaties moeten er zijn als je verliest. Ik denk dat we 'team' genoeg zijn om daar overheen te groeien. Een serie overwinningen werkt daar positief bij." Nou, dan zeggen wij: jammer voor jullie VVV! NAC gaat een serietje neer zetten.

Bron: B-side Rats, NAC

Vorig bericht
Avondje NAC in Amsterdam. 34 reacties
Volgend bericht
Stam weer rechtsback 59 reacties
34 Reacties
0   0  
vakg

Kevin Brands !

0   0  
Mafkees

Op de bank, volgens een vorig bericht.

0   0  
nicknac

ja iedereen wil een serie neerzetten maar het zit hem ook in dat je het daadwerkelijk moet doen

0   0  
scheppioni

Woorden doe me niet zoveel meer !!!

0   0  
Toontje

Zonder Brands????? Kan niet

0   0  
19September1912

Brands= Held en snel in de basis graag. Anders snap ik niks meer van Maaskant! Brands staat garant voor doelpunten en natuurlijk mist hij weleens een kans maar wie niet? Zelfs de grootste voetballers en met Branfs speel je lekker vooruit. Zo moeilijk lijkt het mij niet.

0   0  
brecht

Brandts moet gewoon wat harder leren werken op het middenveld;/ meer dan alleen kansen afwachten, maar actief worden in combinaties. meer dwingend leren spelen. maar ik denk dat hij conditioneel een probleem heeft en te zwaar is. Het middenveld raakt daardoor steeds uit balans. dat zag je ook tegen Emmen. Mag dus wel even op de bank blijven.

0   0  
Nachoreca

5 x winnen en iedereen siddert van Nac Breda! Ben nu al helemaal klaar met die jupiler league...gun het mijn ergste vijand niet... doorpakken nu en binnen een jaar terug naar de ere! Come on nac !

0   0  
buurman

Ik ben het eens met Toontje (zie vorig item.). Ik zou de Kamps een linie laten zaken voor v.d.Weg en Brands op het middenveld erbij. Ik geef ook de voorkeur aan Hooi (snelheid) i.p.v. Verbeek. Stam rechtsback is prima.
Met een driepunter zitten we weer wat ruimer in de subtop.

0   0  
Cor Taxi

Brands op de bank?? Dan ben je gewoon een Mafkees!!! Ik ben er morgen.

0   0  
Spionkop

Mooi plan, ik ben benieuwd naar de uitvoering en resultaten.

0   0  
Zagge

Is een serie neerzetten onderdeel van het vaak genoemde proces? Mooi dan gaan we er eens goed voor zitten. Of is het bij verlies toch allemaal niet zo simpel en was het vooral een wens?

Hou toch op met je uitspraken en zorg gewoon dat er een team staat wat weet wat winnen is

0   0  
Theoden King

Mooi praatje aan de vooravond van de -nu al- wedstrijd der wedstrijden, maar volkomen gratuit. Een serie neerzetten begint met de juiste opstelling, de juiste strategie en het keihard voor elkaar willen werken. Dan pas komt de extra kwaliteit van dit team naar boven, zo hebben we gezien. Praten over een serietje kun je voorzichtig doen na morgenavond, als je de limbo's overtuigend met 4-0 hebt verslagen.

0   0  
Mafkees

wat heb ik daar mee te maken, Cor?

0   0  
Cor Taxi

Helemaal niets makker:-)) You know!!Ik mag je heel erg graag.Respect voor wat jij allemaal doet voor ....Nac..Hulde en amen.Mafkees.

0   0  
JTR

Natuurlijk hoop ook ik dat we gaan winnen maar een serietje neerzetten lijkt het magische woord van de week. Doet me een beetje denken aan Ado met zijn kennisoverdracht soap. Pffff

0   0  
scheppioni

Zo is't Correke !!

0   0  
Cor Taxi

Mafkees ....In MIJN hart ben je een dikke vriend.Alleen ik ben een Rotterdammer...dat is het probleem...Maar toch... I love ....sure..:-))

0   0  
Cor Taxi

Thanks Scheppi...
:-))

0   0  
Mafkees

Bwah, Cor... ik begin inderdaad aardig uit te dijen... en ze beweren dat ik een Rottujdams accent heb. De bokhonden :-))))))

0   0  
S.HB.NAC

Ik zie graag een serie van 20 wedstrijden :)

0   0  
De Dyslekt

Maaskant moet een serie neerzetten van minder bluffen...

0   0  
nm

Hadden ze die serie niet tegen volendam kunnen starten?

0   0  
poolshark

Kansen creëren met een middenveld met 2 controlerende middenvelders en een middenvelder die nooit scoort en vooral met de bal loopt. Een koningskoppel uit elkaar halen waardoor je een berg doelpunten en kansen inlevert. Je praat teveel, en maakt verkeerde statements Maaskant. En je maakt niet te vergeten elke tegenstander sterker met je afwacht en achterover leun taktiek en aangepaste opstelling.

Ontlast jij lekker de achterhoede van de tegenstanders door je topscorer eruit te halen en te vervangen door een controleur maaskant, pakken we misschien weer een puntje. Lul !

0   0  
RaRa

Eerst maar proberen de volgende wedstrijd te winnen, daarna pas de volgende.....

0   0  
Dutchbird

Serietje? Keep on dreaming en dan bedoel ik niet dat je tijdens de wedstrijd even mag wegdromen. Zorg eerst maar eens voor twee goede helften achter elkaar dan mag je daarna je mond weer opendoen Kenny.

0   0  
THE BLACK DIAMOND

Come on NAC, we vreten die vlaaien vandaag op. Met een nul of vier!!!

0   0  
NAC!

Geen probleem om iemand op de bank te zetten om hem op scherp te zetten.
Maar dan moet je dat met Verbeek ook doen.
Die loopt geen meter te veel. Verdedigend een ramp. En bij bal verlies loopt hij te zeiken op de scheids.
Werken Verbeek ook jij!!!

Hup NAC

0   0  
Dippo

Laten we daar nou niet over praten, net zoals we over het kampioenschap niet moesten praten, maar gewoon van wedstrijd tot wedstrijd bekijken. Als Nac de tegenstander niet onderschat én zichzelf niet overschat dan komen resultaten vanzelf met deze selectie.

0   0  
maarten

Gaan we weer. Grootspraak komt voor de val. Als NAC werkelijk zo had gepresteerd zoals Maaskant ons beloofde dan hadden we nu in de middenmoot gestaan van de eredivisie. Wat uitermate zorgwekkend is dat het voetbal bij grote vlagen werkelijk niet om aan te gluren is. Ga daar eens aan de slag en hou je grootspaak eens achterwege want een serie neerzetten heb je bepaalde ingrediënten voor nodig.

0   0  
Cor Taxi.

Ik hoorde je intervieuw met Kenny

0   0  
Cor Taxi.

Je zou haast denken dat je uit Rotterdam -Zuid komt Mafkees:-))

0   0  
Wil

Serietje nederlagen zal hij bedoelen.

0   0  
The Cosmic Gate

Serietje SCHANDALIG voetbal zeker ?
Want als je zoals vandaag bezig bent .......sjonge jonge KANSLOOS

Laad alle berichten na dit bericht in