Aflopende contracten formeel opgezegd door NAC
NAC heeft alle aflopende contracten van de spelers in de eerste selectie formeel opgezegd. In het geval van NAC betekent dit niet dat er ook daadwerkelijk afscheid wordt genomen van al deze spelers. Gesprekken over een nieuw contract volgen.
Het opzeggen van deze contracten is vooral een formaliteit. Clubs moeten dit uiterlijk voor 1 april doen, anders worden aflopende verbintenissen automatisch met een jaar verlengd. Bij NAC beschikken de volgende spelers over een aflopend contract: Chiel Kramer, Anouar Kali, Marwin Reuvers, Mounir El Allouchi en Sydney van Hooijdonk. Daarnaast loopt ook het contract van jeugdspeler Mathijs Bel komende zomer af.
Ook Darren Maatsen en Anco Jansen, zij kwamen deze winter naar NAC en tekenden een contract voor zes maanden bij de club, zijn vanaf 1 juni vrij om te gaan en staan waar zij willen.
Op Twitter laat Mattijs Manders weten dat NAC met veel van deze spelers nog om tafel gaat: “Alle spelers met aflopende contracten moeten we formeel voor 1 april opzeggen. Dat is puur een administratieve kwestie, want met veel spelers zijn we in gesprek of gaan we eventueel nog mee in gesprek.”
Het laat zich raden dat de contracten van Kali en Reuvers sowieso niet verlengd worden. Daarnaast lijkt er met de aanwezigheid van Kortsmit als stand-in en Van de Merbel als talentvolle derde doelman ook niet direct een plaats weggelegd binnen het keeperskorps voor Chiel Kramer.
Plaats reactie
Steijn haalde een middenvelder van 34(Immers), een huurling van 18(Fiorini) en een breker die geen middenvelder bleek te zijn(Malone) ten koste van Azzagari...
Als je Azzagari had laten spelen dan was hij nu verder geweest dan die 3 bij elkaar. Plus had je nu kapitaal gehad.
Van Hooydonk is zeker niet minder dan die Bilate, die wel hard werkt maar minder scorend vermogen heeft. Sydney loopt zo gratis de deur uit.
Welterusten nac
Echt zonde dat ze het contract van Kali niet verlengd hebben.. 1 april!
Hoi Bo, mooie opsomming van wat iedereen al weet, maar wat wil je eigenlijk zeggen?
@Bo; Ik ben het echt op alle fronten oneens met je. Azzagari is een lichtgewicht en pakt zijn kansen ook niet als hij wel minuten maakt. Bang in duels, geen toegevoegde waarde. En van Hooijdonk komt in de verste verte niet in de buurt van Bilate. Het werk dat Bilate verzet, met en zonder de bal, kan Sidney niet aan tippen. Meest overschatte voetballer van de afgelopen 10 jaar.
Formaliteit en zegt dan ook niets over de plannen die NAC heeft met deze spelers.
Ik ben vooral opgelucht dat ze niet vergeten zijn het contract van Kali op te zeggen, weer een nagel minder aan onze doodskist
Tja, ik vind het een lastige met Sydney... Hij scoort, maar kan hij nou daadwerkelijk goed voetballen en is hij beter dan Bilate? Heeft ook zijn achternaam mee natuurlijk....
Iedere trainer gunt Sydney niet de minuten die hij verlangt terwijl hij wel redelijk presteert. Blijkbaar is er iets met die jongen waardoor iedere trainer hem niet het vertrouwen geeft.
Persoonlijk vind ik Bilate qua strijd en spel het aardig doen de laatste weken. Denk dat het een belangrijke pion is in het huidige elftal. Steijn vind dat ook. Sydney zijn contract verlengen en hem weer een jaar op de bank houden zorgt voor onrust in de groep, hij wilt namelijk gewoon spelen. Ben erg benieuwd!
Met alle respect voor Van Hooijdonk, het is een geweldige afmaker, die je écht geen kans moet geven in de 16. Dan kan je er weer een goaltje bijvinken.
Anderzijds zegt het mij wel iets dat hij bij de meeste trainers nooit echt onomstreden is geweest. Natuurlijk, hij heeft bij menig trainer ook bar weinig kansen gekregen. Maar bij trainingen op mijn niveau zeggen ze vaak: een basisplaats dwing je af op de trainingen, niet bij wedstrijden zelf.
Ik hoop dat beide partijen nog tot een oplossing komen zodat we of nog plezier aan hem gaan beleven, of gewoon goed afscheid van elkaar kunnen nemen. Dat verdiend hij wel denk ik. Het is/was geen simpele contractspeler, heeft ons wel wat punten opgeleverd.
Het formeel opzeggen geldt toch niet voor spelers die in hun 1e contract zitten?
Dus een Maatsen en Jansen bijvoorbeeld.
Helemaal mee eens Bo..
En Per, Bilate doet het momenteel goed, maar heb toch liever een jonge gretige spits die scorend vernogen heeft en nog moet groeien... Sydney heeft zich bewezen met goals... En je kunt van een -19 / 20 jarige niet verwachten dat hij met dit spel elke week top speelt tegen een muur van verdedigers hij moet daar naar toe groeien... dat heet opleiden Per. Als je dit in de KKD al niet doet en aandurft als club wanneer wel.
En nu halen we een oude versleten vos die qua scoren ook niet kan tippen aan Sidney. Als pinchhitter of af en toe basisklant kan nog. Maar als vast basisspeler is dit tovh eigenlijk niet wat je wilt als club.
Azagari idem.. Deze moet groeien onder de vleugels van een ervaren speler en steeds meer aan speeltijd komen. Helaas houdt onze trainer te veel vast aan de overijpe spelers.
Voor mij blijft gelden bij geen promotie.. Steijn wegsturen.. Veel geld uit mogen geven, veel geld (eigen kapitaal) vernietigd , geen speelstijl te herkennen. Als je in het stadion zat waren de fluitconcerten niet meer te tellen geweest.
Als je zo slecht speelt en je hebt nog kans op promotie zegt iets over de kwaliteit van de KKD. Dus laat het gebeuren... Promotie dan is iedereen blij..
Met El Al is het probleem als je in de Eredivisie speelt...
Daar trappen ze niet in zijn spelletje en kan hij het niet belopen.
Manders geeft alle hoofdpijndossiers lekker door aan Lokhoff.
Laf en laag
Het is nu wachten op het moment dat Steijn nog meer basketballers wil halen.
Naast Malone, Seuntjens, Moise en Bilate zal de Haagse betoncoach ongetwijfeld types als Danny Post en Clint Leemans willen toevoegen om zijn afbraakvoetbal verder gestalte te willen geven
Het heeft geen zin om onze academie in leven te houden: de talenten krijgen toch geen kans bij deze Haagse blaaskaken
@Yellow/Black
Of zijn onze talenten niet goed genoeg? We willen graag promoveren, toch?
Hoezo is het laf en laag dat Manders alle hoofdpijndossiers doorgeeft aan Lokhoff. Lijkt me niet meer dan een samenloop van omstandigheden, dat Lokhoff gehaald is als TD, die contracten nu formeel opgezegd moeten worden en dat dit bij de werkzaamheden van een TD hoort. Daar is Lokhoff voor gehaald en is hij direct in staat om zijn stempel erop te drukken.
Lokhoff hoef je echt niet met fluwelen handschoentjes te behandelen
Over Mounir ben ik de laatste maanden wel een beetje bijgedraaid, ik zou hem er toch graag bij willen houden. Zet er een paar harde werkers omheen, zodat hij zijn ding kan doen.
Sydney moet kiezen voor een club waar hij veel kan spelen. Alleen dan word je beter. Voetballend moet hij echt stappen zetten, want nu is hij toch een wat beperkte, pure afmaker. En dat past niet in ieder systeem. Ik ben benieuwd waar zijn toekomst ligt.
De anderen zie ik ook niet blijven. Jansen en Maatsen kunnen zich nog in de kijker spelen. Kramer, Kali en Reuvers gaan vertrekken. Zo valt er toch weer wat salarisruimte vrij voor versterkingen.
In tegenstelling tot de notoire Mounir haters ben ik van mening dat we moeten proberen het contract van deze jongen te verlengen. En als ie toch gaat hoop ik op een mooie club voor hem, rechterrijtje, onderkant linkerrijtje eredivisie is makkelijk haalbaar voor hem. Hoop in ieder geval voor een mooie toekomst voor Mounir, voor NAC is dit een héél goede speler!
Eeeeindelijk van de Kali soap af...
Daarnaast vind ik op dit moment Bilate beter in de spits dan van Hooijdonk. Ik moet eerlijk toegeven dat ik ook met mn grote mond stond te schreeuwen dat hij een basisplek verdiende toen hij dreigde te vertrekken. Maar Bilate is sterk, balvast, 110% NOAD en heeft niet veel, maar hele belangrijke doelpunten gemaakt.
Kan me overigens wel voorstellen dat die heel raar moet voelen voor Sydney. Heel de club roept dat je moet blijven, komt zelfs meerdere malen bij de NOS ter spraken. Halen ze een nieuwe spits en krijg je met geluk een invalbeurt van 2 minuten..😅
Persoonlijk zou ik graag de contracten verlengd zien worden van El Allouchi (ongelofelijk dat er nog discussie is over zijn kunde), Sydney (blijft groot talent) en Anco Jansen (was niet heel fit, maar past zich snel aan en is intelligent op het veld, zeker voor KKD niveau).
Rest mag wat mij betreft opgezegd worden.
Mounir moet zeker verlengd worden, is wat mij betreft toch wel een beetje de mister NAC van de laatste jaren.
Heel benieuwd hoe hij het evt in de eredivisie zou doen volgend jaar. Weet wel dat als we niet promoveren en niet verlengen, dat hij door een club als Heracles word opgepikt en er daar rustig 8 in het mandje legt en een assist of 13 geeft.
Begrijp ik uit het bovenstaande goed , dat als je spelers niet opzegt het contract automatisch met een jaar verlengd wordt . Dan zou ik het in geval van El Allouchi en van Hooijdonk dus niet opzeggen .
Uit welingelichte kringen heeft Anouar Kali vandaag een contract aangeboden gekregen door NAC waarin hij in de komende vier seizoenen 2 miljoen netto gaat verdienen.
Zijn zaakwaarnemer heeft hem echter geadviseerd niet akkoord te gaan met het aanbod.
@Viking:
"Sydney heeft zich bewezen met goals"
Bij mij nog steeds niet aangezien hij nagenoeg al zijn goals maakte in de O19, tegen jong-ploegen (grotendeels hetzelfde spul waar hij tegen in actie kwam in de O19), tegen laagvliegers en uit penalties.
Dat hij een neusje voor de goal heeft daar twijfelt niemand aan maar voordat hij in stelling gebracht kan worden is meer nodig want anders speel je grotendeels met 10 man. Dat was indertijd bij PSV met Romario geen enkel probleem aangezien je daarvan wist dat hij belangrijke wedstrijden zou beslissen en zo ver is Sydney nog lang niet. Tegen een goede directe tegenstander - ik noem wederom v/d Pavert - legt hij het gewoon af.
Dat is helemaal niet erg maar ik was er al geen liefhebber van dat zijn contract zonder tegenprestatie werd opgewaardeerd maar door zijn doelpunten aan het begin van het seizoen is hij voor een aantal mensen tot een mythische figuur uitgegroeid en lijkt hij dat zelf te zijn gaan geloven. Dat filmje wat toen op de socials naar buiten gebracht werd, vond ik werkelijk tenenkrommend.
Ik hoop echt oprecht dat Sydney bijtekent maar dat we eindelijk eens een keer van die misselijke spelletjes af zijn. Hij heeft nog genoeg te leren en met een assistent als Lurling die hem perfect kan leren hoe hij moet lopen en zo nog een aantal verbeterpunten dan gaat dat zeker wel goedkomen. Alleen nu nog even niet.
COME ON NAC!!
Lokhoff zal echt wel met El Allouchi in gesprek gaan.
Mounir wil hogerop, maar NAC wil hem houden. En terecht denk ik. Is een van de besten en kan de eredivisie wel aan.
Maar goed...een jongen als Rai Vloet werd hier ook als kneusje gezien door de kenners....
Bilate en van Hooijdonk hebben allebei kwaliteiten, maar niet dezelfde.
Wat de ene heeft ontbreekt bij de ander en andersom.
Als Bilate een keer wat minder speelt en niet scoort is Steijn en sukkel dat hij zijn topscorer niet laat spelen.
Als van Hooijdonk niet scoort dan is de roep om Bilate hier te horen.
Alleen altijd als er geroepen wordt om de ene wordt de ander afgezeken.
Totaal onnodig !
Kali heeft zijn tijd uitgezeten, zijn centjes gepakt en duikt vast wel weer ergens op in de eerste divisie waar hij met minder genoegen neemt.
Noem hem een lul, een profiteur, maar wie van jullie vraagt zijn baas om minder betaald te krijgen of ontslag omdat je niet kunt brengen wat je zou moeten brengen ?
Niemand, dus lekker hypocriet op Kali afgeven is wat sneu.
Jammer van Sydney !!!
Maar ben wel echt benieuwd naar wat ons NAC nodig heeft, Ton's duits netwerk !!
@ Viking
Hoezo is Bilate een oude, versleten vos? Die jongen is 29, in de kracht van zijn leven en verzet bergen werk. Daar moet Sydney zich juist aan spiegelen en dat combineren met zijn eigen, specifieke kwaliteiten.
Verder snap ik dat we graag jeugdspelers zien, maar wie zijn er onder de vorige trainers dan wel doorgebroken? Van Hecke en verder geen eentje. Als ze echt zo goed zijn, dan stelt Steijn ze heus wel op.
@wanny
Denk dat het over Seuntjens gaat.
Ps.
En bang dat Mounir weggaat hoeven we niet te zijn. Op 'n bepaalde manier is er geen enkele club die op 'n hoger plan acteert (sportief of financieel) dan NAC geïnteresseerd in deze geweldige topspeler.
*Sarcasme off.
Bilate knokkend,de bal vasthouden,en dan afleggen naar Sydney,en Sydney scoort.Gouden koppel die 2.Bilate alleen ,dan scoren we veels te weinig,afgezien van toevalstreffers
Hopelijk hebben ze het aangetekend gedaan en de normale brieven wel op de brievenbus gedaan.
Zoniet, zou het een onaangename 1 april grap zijn.
Ik zou overigens nergens nog van staan te kijken.
In ieder geval zal Steijn luid juichend het vertrek van Van Hooijdonk en Azzagari begroeten.
De laatste blijft natuurlijk ook niet. Zijn voetbal
carriere is wellicht nog te redden, maar niet bij ons!
Zeker niet vergeten om Mathis Bel te verlengen. Speelde in de voorbereiding goede wedstrijden op het middenveld.
De eerste transfervrije aanwinst van Ton Lokhoff is binnen! Niemand minder dan Virgil van Dijk besluit zijn carrière af te sluiten bij NAC 🙌🏻
Van Dijk, die momenteel herstelt van een zware blessure, geeft aan:
“Ik ben begonnen bij WDS in Breda en heb de laatste tijd veel tijd gehad om na te denken. Bij Liverpool heb ik alles gewonnen. Van de Premier League tot aan de Champions League.
Breda is een geweldige stad en ik kijk er naar uit om thuis te komen en om met al die geweldige supporters terug te keren in de Eredivisie.”
NAC verwacht de aanwinst morgen te presenteren. Dit zal zijn middels een livestream vanwege de huidige Coronamaatregelen.
Bel en Reuvers kunnen aansluiten in een lange rij jeugdvoetballers die onder trompetgeschal een contract ondertekenen, maar nooit ook maar in de buurt komen van speelminuten in het eerste elftal. Vanacker, Neelen en Kestens worden de volgende.. Ondanks dat die gasten een verre van royaal salaris verdienen, vraag ik me toch af wat het nut hiervan is..
Ik vond in het begin dat Bilate gehaald was, Sydney minimaal gelijkwaardig aan Bilate. Ik twijfelde zelfs of het wel een goede ruil was met Stokkers. We grapten hier nog over de "kapstok"
Inmiddels heeft Bilate echt het tegendeel bewezen. Hij is nu fit en heel erg belangrijk voor dit NAC. Hij werkt keihard, wint vele duels en is inderdaad het aanspeelpunt voorin die een bal vast houdt. Stokkers en Sydney kunnen dit niet. Dat zijn meer spelers die een panklare bal moeten krijgen in de 16 en dan kunnen afronden. Maar die ballen zijn zeldzaam bij dit NAC. Dat ligt vooral aan de defensieve speelwijze onder Steijn.
Bilate past daarom beter bij hoe Steijn wil spelen. Uit de omschakeling een aanspeelpunt voorin, zodat de rest kan aansluiten enz.
Als je aanvallend voetbal zou spelen, met echte buitenspelers dan zou Sydney veel beter tot zijn recht komen. Het is nu heel vaak knokvoetbal vanuit de dekking en daar is Bilate gewoon veel beter in dan Sydney. Blijft jammer dat Sydney NAC hoogstwaarschijnlijk gratis gaat verlaten.
Verder heel erg blij dat we eindelijk af zijn van lambal Kali. Wat heeft dat lang geduurd zeg en een hoop zuur geld gekost. Kramer en Reuvers ken ik niet echt.
Allouchi mag blijven, maar ook niet tegen de hoofdprijs. Ik zou cashen als ik hem was. In de zandbak of anders bij een grotere club dan NAC, als die mocht komen. Maar de tijd lijkt rijp voor hem, want hij wordt aardig opgehemeld na zijn goals en statistieken. NAC heeft hem al een nieuw contract aangeboden, maar hij wil meer geld. Het zal afhangen of NAC promoveert of niet. Als het KKD blijft zal Allouchi vertrekken.
Azzagari is een groeibriljant, die moet gewoon uren maken en beter worden. Hopelijk krijgt hij van Steijn wat meer de kans, want die kan echt wel voetballen. Kan wellicht op de plek van Allouchi, als die mocht vertrekken.
Maatsen en Janssen zullen toch nog wel wat meer moeten laten zien, als je die een contact wil geven. Maatsen lijkt mij ongeschikt. Janssen is wel OK, maar oogt niet fit en wat traag en is gewoon ook al oud. Zeker nooit een langer contract geven dan 1 jaar als je het nog wil proberen.
Over hypocriet gesproken; van wie moest Kali "oprotten" omdat die "niet de juiste mentaliteit" zou hebben? De kans bestaat dat ie het elders alsnog uitstekend gaat doen zoals zo veel spelers die niet goed genoeg voor NAC zijn. Zelfs Virgil van Dijk was niet goed genoeg, misschien zit het probleem niet bij die spelers maar bij bepaalde supporters. Dat hypocriete is bloed irritant; we hebben hier "supporters" die nog beter kunnen liegen dan Rutte en er consequent voor zorgen dat dergelijke spelers bij NAC vrijwel nooit renderen.
Echt zonde dat ze het contract van Kali niet verlengd hebben.. 1 april!