B-Side Stats: FC Dordrecht-NAC (0-3)
Gisteren won NAC met 0-3 van FC Dordrecht. Zoals elke week het bekende concept, geef hieronder je punten.
B-Side Stats: FC Dordrecht - NAC (317 Stemmers)
Plaats reactie
Wat een verademing die stef de wijs, sterk in duels , snel, goede voorzetten, bestrijkt zowat heel die linkerflank en speelt hem naar de goede kleur en niet onbelangrijk NOAD!
Je zou zeggen dat is niet meer dan normaal als je prof bent maar daar schort het bij de meeste wel aan de laatste wedstrijden.
Jort, roy, anselmo, en vieiri van genoten
En boyd niet te vergeten!
Hieruit blijkt , al eerder opgemerkt .
EEN JORT in elke linie en je komt een eind.
Zo moeilijk mag het toch niet zijn, INZET
PASSIE , PLEZIER , en duidelijkheid vanaf de bank.
Een bonkige spits die eigen en vreemd publiek verrast met goede schoten, looplijnen: vd Sande is echt een NOAD-speler. Eerste helft was NAC zoekende, tweede helft echt een goed elftal. Conditie, vertrouwen, als het draait, dan draait het!
Wat een bergen werk hebben van der Sande en Banzuzi geleverd voorin. Blij om te zien dat het dan ook resulteert in goals.
Ook beide backs een goede pot. Vind sowieso dat Lucassen het goed doet, heeft ook de juiste drive.
Wat een drama van een pot, daar je gelukkig 3 punten mee naar huis neemt. Mannen van de wedstrijd De Wijs, Korsmit en onze v.d. Sande
De vorm en het spel moet nog echt veel beter, maar laten we genieten van de 3 punten.
Schrijf je nog in bij mijn wk poule (reeds 100 deelnemers)
https://links.voetbalpoules.nl/SJG6YofquQFHZ1A5A
Koppel Vet en Plat laten staan, prima met twee wingbacks Boyd en Stef, laten staan, in de aanval sneller aansluiten bij Jort, met Kotzbue er vaker bij gaat de wereld er mooier uit zien voor ons NAC !!!
Plat wederom slechtste man of the match.
Kortsmit gisteren ontzettend belangrijk en doorslagevend, zéker in het begin eerste helft.
Daardoor de inzet en doelpunten van v/der Sande die gezorgd hebben voor de winst.
Genoten van Stef, "Made in Made"!
Eindelijk een speler die een bal fatsoenlijk kan voorgeven.
Gewoon doorgaan met de Wijs nu. Kotzebue bracht gisteravond al veel meer dan Kosiah en Hermann de hele competitie.
Plat had het gisteravond niet echt.
Banzuzi heel aanwezig , maar heel oncomfortabel aan de bal en veel overtredingen.
Vet zag je in de wedstrijd groeien. Velanas werkte hard en grote rol bij de doelpunten.
Vd Sande is een topaankoop en Kortsmit van eredivisieniveau.
Door blijven bouwen aan de toekomst.
Typerend voor Velanas.Bleef op op zijn gemak op zijn knieën zitten toekijken toen Dordrecht 2 keer de paal raakte.
Enorm genoten in het uitvak! Veel sfeer en (gelukkig) slecht zicht op het veld. Drie punten waren hard nodig
Wat een euforie hier weer,
of het is superslecht, of het is geweldig!
Kijk de wedstrijd, en dan vnl eerste helft nog eens terug.
Als we voor volgend jaar echt een eredivisie of promotie waardig elftal willen hebben staan zijn er maar 2 a 3 geschikt. het is niet goed genoeg en hoeveel je ook traint het wordt het ook niet.
volgende week naar den Bosch, het kan vriezen en het kan dooien.
Wat zijn we ver afgezakt, met een 5-4-1 opstelling tegen FC Dordrecht spelen 😔
Die de Wijs zie ik veel liever dan Di Michele.
Laat de Wijs maar staan.
3-0 gewonnen belangrijk de 3 punten , maar eerlijk gezegd hadden we die punten niet gepakt zonder Kortsmit .En de Wijs wat een wedstrijd voor die jongen , die komt er wel . Over het algemeen werkt iedereen keihard voor resultaat , daar ligt het niet aan ,maar dat gaat te koste van de precisie in de passing. Daardoor is het niveau nog lang niet zoals het moet en in mijn ogen kan zijn . Ik hoop dat deze 3 punter een boost geeft voor de volgende wedstrijden . Aan inzet zal het niet liggen come on NAC
Wat een knappe prestatie van de Wijs. In dit NAC zo'n prestatie wegzetten.
1 zwaluw maakt nog geen zomer,maar dit belooft wat.
Verder is Jort voor mij de nieuwe Graham Arnold,wat een heerlijke speler!
Ik snap de euforie betreft Jort, maar om hem met Graham te vergelijken..... dat scheelt nog wel wat, maar wanneer men dichter op hem aansluit is dat voor hem ook zeer gunstig !
Diegenen die na een potje in Dordrecht weer volop hoop krijgen, laat dat, want je komt "opnieuw" bedrogen uit. De wedstrijd was in zijn geheel pover te noemen. Echt KKD-niveau. NAC zal zich geheel moeten geven in het overige van het seizoen om de nacompetitie te halen. Daar veranderd "dit" duel niets aan. Molenaar en Lokhof moeten met de groep keihard aan de slag op verschillende aspecten. Het collectief vastzetten, omgaan met tempoversnellingen bij een tegenstander, zelf daar ook aan werken. Zeker bij omschakelmomenten. Veel resoluter achterin. Met momenten nog veel te apathisch. Dat is iets psychisch, mentaal, zie o.a. het moment met Velanas. Dordrecht raakte de paal en lat. Als hij dat op zo,n moment niet kan brengen, wat doet hij daar dan? Dat kan echt niet dat soort momenten. En zo nog vele meer, vooral op het middenveld. Nee Molenaar, laat eerst maar eens zien dat jij al deze minpunten aanvaardbaar wegwerkt! Alvorens je doormiddel van een nieuwe speler te willen versterken en "ook" jezelf! Om daar mogelijk je gebreken, tezamen met Lokhof meer te willen verdoezelen. Eerst uit dit team alles halen, dan weet NAC aan het eind van het seizoen des te beter, HOE, OF WAT!
Nu zeker geen spelers halen voor de breedte, pas op het eind van het seizoen zorgvuldig evalueren. Vijfjes-zesmin-spelers hebben we al meer dan genoeg. De zevens houden en zevens toevoegen, dat is de weg.
Ik heb iedereen een 10 gegeven!!!
@ Cees2
We gaan de geloofwaardigheid zien vrijdag in den bosch !
Door de vele blessures noodgedwongen 3-5-2 gespeeld. Geluk gehad dat hun beste man Baldé er niet bij was. Eerste helft superslecht door onwennigheid, hoe langer de wedstrijd duurde hoe beter het begon te lopen. Maar dit is natuurlijk niet het niveau wat we na moeten streven. De 3 punten zijn welkom, net als het redelijke gemak waarmee ze gekomen zijn. Maar ik hoop dat we tegen Den Bosch gewoon weer in de opstelling zoals tegen ADO kunnen spelen. Daar zit tenminste toekomstmuziek in, met de (op papier) betere spelers in de basis.
Vond in de 2e helft Vet ook een geweldige pot spelen!
@ Cees2, je hebt het volkomen bij het juiste eind.
Ik vind het zo jammer dat er hier mensen zitten die alles totaal niet in perspectief kunnen of willen zien.
Als je de vinger op de zere plek legt dan staan er een stel hier op die daar moeite mee hebben gaan ageren en zelfs zeggen dat je de pik op een speler hebt.
Maar iedereen heeft ogen in zijn hoofd en iedereen ziet de wedstrijd en dan moet je het ook benoemen.
Stroop smeren heeft niemand wat aan en zeker de spelers niet.
Kom weer terug op Banzuzi, de kenners hier vinden het een 6,5 waard.
Waarom?
Simpelweg omdat hij een een haast niet te missen simpele goal maakt die hij nog bijna miste ook.
Maar kijk de wedstrijd er verder op na, hij neemt geen bal goed aan die springt een meter van zijn voeten, verliest in de kluts altijd de bal en je kan absoluut niet de combinatie met hem aangaan.
En meeverdedigen?
Een soort van pseudo meelopen zonder overtuiging.
Simpel voorbeeld van de kinderhand die gauw is gevuld bij de emo supporters.
Spelers steunen is ok, maar spelers op het schild eisen die er niet klaar voor zijn is fout en zelfs voor de speler funest op den duur.
Zo zie je maar dat een speler door buitenstaanders en vermeende toegeschreven kwaliteiten een elftal ingeschreven of ingepraat kan worden.
Wat @ Cees 2 zegt over Velanas is scherp opgemerkt dat zijn juist die kleine tekortkomingen waardoor je wedstrijden kan verliezen.
En daar moet aan gewerkt worden, bij meerdere spelers uiteraard.
Plat vind ik momenteel écht een van de mindere spelers, er zit een enorme angst bij hem om op doel te schieten, en dat zie je in zijn statistieken terug.
Is niet de verbindingsspeler die je op die plek nodig hebt.
Ik hoop dat Molenaar verder borduurt op deze wedstrijd en dan vooral het laatste half uur.
Laat de opstelling van het laatste half uur staan zou ik zeggen en val aub niet teug op gasten die bewezen hebben geen vuist te kunnen maken.
De Wijs kan hij niet meer negeren doet hij dat wel dan is er een draadje los bij hem.
Ik vond trouwens Lucassen gisteren ook weer onvermoeibaar en als ik dan de cijfers hier weer zie dan vraag ik me echt af op welke basis de kenners beoordelen.
Het raakt kant noch wal.
En nogmaals ik heb absoluut de pik niet op Banzuzi, die jongen moet geholpen worden om de hem op dit moment onterecht toebedeelde kwaliteiten waar te kunnen maken.
En dat kan met juiste begeleiding en training, vooral techniek training en mentale training laat hem rijpen op de achtergrond en bij onder 21.
Hij is véél te vroeg gebracht en daar denken er velen met mij hetzelfde over.
Toch blij dat ze de Wijs een contract hebben gegeven. Mijn man off the match.
Fred1: Dat Banzuzi in 1 speelt, daar bij blijft, zit meer achter dan wij weten? Een halfjaar terug speelde er een e.e.a. rond hem. Weg, niet weg, half weg, weinig gezegd over dit alles tegen de club. Het was een mistige toestand rond deze speler.
NAC is toen met hem in conclaaf gegaan, NAC er op dat momentveel voor over om hem te behouden. Dat zal niet zonder consequenties geweest zijn voor de club.
Ik denk dat Banzuzi bepaalde toezeggingen heeft gehad, destijds. Ook Molenaar en Lokhof moeten daar nu nog steeds mee dealen, zo denk ik. Banzuzi schijnt een talent te zijn. Puur gebaseerd op zijn wedstrijden, zie ik het er totaal niet aan af. Sterker nog, hij heeft "heden" amper nog recht op een basisplaats naar mijn mening. Log, traag, ondermaatse techniek, oogt apathisch. Maar goed, dat is puur op zijn wedstrijden.
Hij is 17, dus we gaan het zien in de toekomst.
De Wijs een enorm sterk basisdebuut! Maar wat mogen we blij zijn met zo’n goeie keeper als Roy. Weer op belangrijke momenten fantastische reddingen gemaakt
Op papier hebben we een goede week gehad. We bekeren verder en winnen met goede cijfers een uitwedstrijd van een directe concurrent op de ranglijst.
Maar wie iets beter kijkt ziet een matig en zwalkend NAC, dat wel eens een wedstrijd wint, maar verre van stabiel oogt.
Leuk voor Banzuzi dat hij scoort, maar tot dat moment speelde hij een lamlendige wedstrijd, net als veel van zijn teamgenoten.
Ik blijf er bij dat we met hangen en wurgen de playoffs kunnen halen. Verder heb ik geen enkele verwachtingen van dit NAC.
Eens met de uitblinkers maar niet met het laagste cijfer. Banzuzi was onzorgvuldig in zijn passing maar heeft ook veel ballen opgepikt en zorgde voor dreiging door regelmatig naast van de Sande op te duiken. Belangrijk omdat van de Sande zich ook regelmatig terug laat zakken.
Ik hou er niet van om spelers individueel te beoordelen, je doet het als team. Maar als je het dan toch doet begin dan bij de ervaren spelers. Lucassen, Kortsmit en vd Sande prima. Vet en Velanas redelijk maar het rendement moet omhoog. Plat valt heel erg tegen, voegt nauwelijks iets toe.
Ik zou Banzuzi een tijdje bij onder de 21 laten spelen. Als hij daar uitblinkt kan je hem weer terughalen. Zou voor die jongen zelf ook veel beter zijn.
En de wedstrijd van gisteren, het spel was 3/4 van de tijd zeer slecht, gelukkig pak je dan nog 3 punten. Maar denk niet dat het lek boven is, want dan kom je bedrogen uit. Dit Nac kan van iedere ploeg verliezen.
@Cees 2
Helemaal gelijk heb je!
Hij heeft nog niets laten zien, veel slome fouten, teveellonnodige overtredingen, niet technisch en geen snelheid.
Maar ja, hier denken r schijnbaar anders over? Daarom is in hun ogen: n slecht draaiend team toch n geweldig team🤔
Maar ook van iedereen winnen Ernie, natuurlijk is het lek niet boven, de driehoek Vet/Plat/Velanas kan zeker de komende weken stabilteit vormen, de twee controleurs de verdedigende zwakte van Velanas te goede brengen. Daarbij vind ik dat Velanas en de andere linies met bravour bij Jort moeten bij sluiten en niet zoals in de eerste helft te weifelend ! Banzuzi/deRooij/Kotzbue zich laten bewijzen wie zich het best bij Jort zich presenteert, dan is dit NAC tot nog veel meer in staat !
Eerste heflt gauw vergeten, niet om aan te gluren.
2e helft wat meer overtuiging, maar meer ook niet.
Gelukkig hebben we een linksback gevonden :)
van hier uit verder bouwen.
Hup NAC
Banzuzi, NU stoppen jongen een hoger punt in je carriere ga je niet meer halen. wat een hoop ballen verlies jij zeg. zelf bij dat doelpunt raak je de bal niet goed. op zich ook logisch want anders was het geen doelpunt geweest. wat een ellende we zijn als supporter al super trots dat we winnen van Dordrecht. en dan ook nog met geflatteerde cijfers. het was alweer tenenkrommend slecht.
Winnen we een keer met 0-3, zitten ze hier nog te zeiken. Okee, het was niet goed, maar we hebben twee wedstrijden de nul gehouden en zelf nog weten te scoren ook. Geen betere manier voor de jongens om zelfvertrouwen te kweken.
En MJ > wat naait mij het nou wat voor systeem ze spelen? 5-3-2 of 5-4-1, volgens BnS was het 3-5-2, als de jongens maar lol hebben en naar voren spelen, dan komen de resultaten van zelf. We hebben niet de selectie om elke tegenstander van de mat te spelen, dus dan moet je tevreden zijn met wat je hebt.
Heeft iemand wel eens een hele wedstrijd de aandacht voor Plat gehad? Is dat zo'n harde werker oid? Ik vind hem aan de bal niet de rust zelve en de duels kan ik ook niet zeggen dat hij daar echt uit springt. Misschien Vet zijn plek eens geven, die vond ik prima spelen tegen dordrecht.
Wat een verademing die stef de wijs, sterk in duels , snel, goede voorzetten, bestrijkt zowat heel die linkerflank en speelt hem naar de goede kleur en niet onbelangrijk NOAD!
Je zou zeggen dat is niet meer dan normaal als je prof bent maar daar schort het bij de meeste wel aan de laatste wedstrijden.
Jort, roy, anselmo, en vieiri van genoten