Wij gaan niet opzij

B-Side Stats: Heracles - NAC (2-0)

Masthow

De zegereeks van drie wedstrijden kwam gisteravond in Almelo ten einde. NAC verloor op bezoek bij Heracles met 2-0. Zoals altijd mogen jullie de spelers een cijfer geven voor hun optreden. Succes!

B-Side Stats: Heracles Almelo - NAC (314 Stemmers)

Wie speelde volgens jou de beste pot? Stem op alle spelers hieronder en samen maken we er een mooi overzichtje van!
 
Even geduld: Je stem wordt verwerkt
Daniel Bielica
-
Terence Kongolo
-
B. Kemper
-
Leo Greiml
-
Fredrik Jensen
-
C. Leemans
-
Raul Paula
-
Maximilien Balard
-
E. Ómarsson
-
A. Kaied
-
Leo Sauer
-
Saná Fernandes
-
D. Janosek
-
B. Lucassen
-
Kacper Kostorz
-
M. Garbett
-
Carl Hoefkens
-
Leo Sauer
5,6
A. Kaied
3,5
E. Ómarsson
5,1
Maximilien Balard
5,5
Raul Paula
4,9
C. Leemans
5,7
Fredrik Jensen
5,9
Leo Greiml
6,1
B. Kemper
6,2
Terence Kongolo
6,2
Daniel Bielica
6,3
Carl Hoefkens
4,6
M. Garbett
4,9
Kacper Kostorz
4,9
B. Lucassen
5,3
D. Janosek
5,4
Saná Fernandes
4,3
Bron:
B-Side Rats
Vorig bericht
NAC O21 op karakter langs FC Groningen 3 reacties
Volgend bericht
Liveblog: Heracles Almelo - NAC 156 reacties
Advertentie
58 Reacties
20   0  
NAC4Ever

Gemiddeld vind het ik dit seizoen verdedigd goed en aanvallend te weinig (paar wedstrijden uitgezonderd).
Als je dan verdedigd een fout maakt is de kans groot dat je verliest.
Vind dat het daar gisteren mis is gegaan.

Ben het met Hoefkens eens dat we bij het moment met Sauer een penalty hadden moeten krijgen. Hoezo krijg je die pas als je gaat liggen? Dat maakt de overtreding toch niet erger?

6   14  
BREDA 1965

Allemaal een 1 voor de moeite,waardeloze slappe instelling van niks....verliezen van dit heracles schandalig

8   7  
Judge M.

De spelers waren voor mij te onzichtbaar op tv om tot accurate cijfers te komen maar ik wil er toch wel even een paar uitlichten, vooral op basis van de afgelopen weken:

- Kaied: waarom krijgt die überhaupt speelminuten? Wint geen duels omdat hij zijn poot altijd terugtrekt, heeft nul diepgang, kan geen voorzet geven, is niet kopsterk en kan niet verdedigen.. Is er iets waar hij wel in uitblinkt? Wat ziet Hoefkens in hem wat ik al anderhalf blijkbaar niet zie?

- Heel leuk dat we Sauer en Fernandes mogen huren van Feyedinges en Lazio maar ze voegen maar weinig toe en lijken vooral bezig te zijn om zichzelf in de kijker te spelen bij hun eigenlijke werkgevers met hun eindeloze gepingel en zelfzuchtig handelen. Flankspelers horen de spitsen te bedienen en niet zichzelf. Ik zou ze ernaast gezet hebben maar ik ben bang dat er bij beiden een minimaal aantal optredens in het huurcontract is opgenomen..

- Wat is er in vredesnaam met Koscelnik aan de hand nu? Had mij toch de eerste keus geleken nu Valerius eruit ligt maar hij zit al tijden niet bij de selectie..

COME ON NAC!

8   6  
Elf Meter

Fernandes nog maar half jaartje in de O21 laten wennen. Die staat qua kracht en doortastendheid toch wel heel ver af van wat er in de Eredivisie nodig is.

20   0  
NAC4Ever

Gemiddeld vind het ik dit seizoen verdedigd goed en aanvallend te weinig (paar wedstrijden uitgezonderd).
Als je dan verdedigd een fout maakt is de kans groot dat je verliest.
Vind dat het daar gisteren mis is gegaan.

Ben het met Hoefkens eens dat we bij het moment met Sauer een penalty hadden moeten krijgen. Hoezo krijg je die pas als je gaat liggen? Dat maakt de overtreding toch niet erger?

10   3  
Theoden King

Een matige, weinig inspirerende wedstrijd. Bij NAC zat het er niet in gisteren. Hoeraklets de meest fortuinlijke.

Dit soort wedstrijden horen er ook bij. Gewoon verder gaan. Tegen p$v volgende week komen er ook kansen.

9   8  
Henri

Een wedstrijd verloren die niet verloren had mogen worden. En nog wel tegen het zwakste Heracles dat ik de laatste decennia tegen NAC heb zien spelen. Jammer, zeker gezien de reeks die er nu aan komt. Er wordt op dit forum dan wel geschreven dat we nauwelijks zakken, maar het gaat natuurlijk om de afstand in punten van positie 16. Bij winst had NAC op 9 punten van Heracles gestaan nu op 3. Of NAC de draad weer oppakt is afwachten. Hoefkens zijn tactische varianten hebben de concollega's nu al meerdere keren kunnen analyseren en gaan er meer en meer op anticiperen. Wat gaat Hoefkens daar op antwoorden. Zeker nu we wekelijks geconfronteerd worden met tegenvallers. Valerius is lang out, Van den Bergh was geschorst en Greiml is dat de volgende wedstrijd. Balard speelde zijn slechtste wedstrijd van het seizoen, Bielica blijkt een keeper die geen punten kost, maar ook geen punten pakt. Paula en Sala moeten nog veel leren om op constant eredivisie niveau te komen en Omarson toont aan op beslissende momenten een te slechte balbehandeling te hebben om gevaar te kunnen stichten cq te kunnen scoren. Kostorz en Mahmutovic zijn miskopen. Kuijpers, Staring en Lucassen hebben vorig seizoen al aangetoond geen eredivisie niveau te hebben. Kijkend naar komend weekend waarbij NAC maar de helft van de puike defensie heeft die tegen Ajax speelde en PSV zich geen puntverlies kan en mag veroorloven, NAC aanvallers heeft die 1 op 1 met een keeper, keer op keer niet tot scoren komen acht ik kans op een gestolen puntje zo goed als nihil. Peter Maas zal in de winterstop meer bruikbare kwaliteit en scorend vermogen binnen moeten halen dan een half jaar geleden.

12   1  
Rat076

@henri
Ben je de redding tegen fortuna nu al vergeten? En in andere wedstrijden heb ik ook hele goede reddingen gezien. Bielica kan je echt niks aanrekenen...

8   1  
f4ratje

Koscelnik, valt blijkbaar niet in de smaak, zijn inzet en felheid heb je nodig! Nee het is niet Valerius maar hij heeft wel de felheid die een paar anderen missen!

Daarnaast vond ik Kongolo zwak in de opbouw wist vaak niet waar de bal heen te brengen, tot frustratie van Kemper, je mist dan Jan heel erg! Volgende week idem dito, door de schorsing van Greiml, geef Mahmutovic dan eens weer de kans, na Groningen uit na 5min was het klaar voor hem.

Aanvallende wissels zet ik mn vraagtekens bij, waarom Raul eruit? Hij zorgde voor wat creativiteit. Fernandes, kan leuk ballen maar ik denk dat hij wat succes ervaringen moet opbouwen bij o21. Sauer... had wel meer verwacht, sleurt zich overal langs, op de penalty-stip stond Janosek vorige wedstrijd en deze helemaal vrij en die wordt zwaar genegeerd, dat zijn gewoon 2 doelpunten.

Kaied, die penalty ja, dat gebeurd een greiml, jan ook. Maar als wingback snap ik de keuze niet. Verdedigende kwaliteiten heeft hij niet en om tot zijn kracht te komen staat hij 100meter te laag. zet er gewoon een back neer en ga met een buitenspeler spelen.

Kostorz, daar gaan we niets aan hebben. Omarsson wordt gewoon niet in stelling gebracht wordt niet bereikt.

De dodespelsituaties, normaal zijn we dodelijk hierin kwam gewoon 0 gevaar van.

Hoewel ik fan ben van Balard, maakt hij toch redelijk wat fouten gisteren.



Al met al NOG niet veel aan de hand maar het moet weer herpakt worden, we staan nog steeds prima. Maar moeten de komende wedstrijden PSV,W2 toch wel 3 punten pakken.



5   3  
Tonn

T was gewoon te mager over de hele linie. Weinig steun aan elkaar in opbouw en verdediging. Flauw om dat een speler aan te rekenen. Collectief falen te beginnen bij de trainer. Over dit Heracles zou Barendrecht met strijd en inzet heenwalsen. Bij NAC zag t r zeer slecht uit.

12   1  
Nicky

NAC staat na 11 rondes op de 8ste plaats..... #trots

6   6  
Wil

Vrees voor ern zwaar seizoen als Maas in de winterstop niet met 1 of 2 TOPversterkingen komt!
Sauer, Fernandes en Kostorz zijn kkd- voetballers.....

.

10   3  
ome cor

Kaied was vorig seizoen al helemaal niks, maar kennelijk ziet Hoefkens iets in hem wat niemand ziet.

Koscelnik zal de verkeerde instelling hebben volgens de trainer, maar die kan beter voetballen dan Kaied. Iedereen eigenlijk voetbalt beter dan Kaied.

10   1  
Naccerdenac

Snap totaal niet dat mensen hier af gaan geven op sana of Sauer, zijn de enige 2 die iets kunnen creëren in de voorste linie bij nac. Sauer begint steeds beter te voetballen en zorgt voor dreiging. Alles liever dan weer een back doorschuiven als middenvelder

9   0  
Ouwe Spionkop

Seizoen was tot vorig weekend prima.
Tegen die amateurs mag nooit gebeuren.
Nare smaak van de wedstrijd van gister overgehouden. Heracles is echt een hele matige ploeg, waar we gewoon van hadden moeten winnen.
Iedereen zag al de hele eerste helft aankomen dat het fout liep met Kaied. Heracles voelde dat ook aan en dus bijna alle aanvallen gingen over die kant waar ze vrije doortocht hadden.
Waarom heeft Hoefkens niet eerder ingegrepen? Onbegrijpelijk en een dikke fout!
Die tweede goal was gewoon mazzel. Afgezwaaide voorzet die erin vliegt.
We hebben zoveel kwaliteit nog op de bank. Maar daar gebruik van en niet pas na driekwart wedstrijd.

6   7  
Kees

Ik denk gewoon Tom boere terug bij de selectie halen
Wat er nu staat is zeker niet beter

6   8  
Jemo

Weet niet hoe fit hij is, maar is het toevoegen van El A. niey een idee om de spitsen te bedienen? Ik ben van mening dat de aanvoer gewoon niet genoeg is. Hij brengt ook nog eens scorend vermogen. Nogmaals, geen idee over zijn vorm

6   3  
BasSnelden

We lopen nog steeds voor op de verwachtingen. We zijn als nummer 8 met hangen en wurgen gepromoveerd en moeten dus elke week op onze tenen lopen. Maar we hebben slechts 1% kans tegen PSV en Stillum 3 is thuis ook sterk eerlijk gezegd. Dus wordt heel close in de stand onderin. Elke wedstrijd proberen te strijden, allemaal. Vond Kemper zelfs wat flauwtjes gisteren… Spits erbij in de winter. Koscielnik toch effe van stal halen ook

3   1  
Vlugge Japie

NAC komt echt niet meer tussen die onderste 4-5 ploegen te staan, hoor. Kan me niet voorstellen. Maar beter dan gisteren, moet het wel.

Hopelijk kan Koscielnik zich herpakken. In principe zou het nu de beste optie op rechtsback moeten zijn.

Met meer power in het elftal komen de creatieve spelers wellicht ook meer in hun kracht te staan. Die power is zichtbaar in thuiswedstrijden, maar nog niet vanzelfsprekend buitenshuis. Dan heb je Koscielnik, Kostorz en/of Lucassen nodig. En natuurlijk Van den Bergh.

3   1  
SjorsNAC

Kaied geen fan van, maar even naar het bankje. Verder doet nac het nu gewoon boven verwachting. Doelpunten maken en kansen creëren is al het hele seizeon het probleem maar we zijn echt niet kansloos dit seizoen. In oktober moesten de punten komen en dat hebben ze weten te flikken, nu krijg je weer wat lastige potten en staan we waar we denk ik horen op dit moment, net boven de directe degradatie streep of playsoffs.

1   2  
Dutchbird

Past misschien niet helemaal bij het NOAD van NAC, maar Hoefkens geeft duidelijk voorrang aan voetballend vermogen dan aan noeste arbeid. Alleen bij Kemper en van den Berg kiest hij voor het laatste. Terecht want Peter Maas heeft vooral gezocht naar voetballend vermogen. Per saldo volgens mij de beste keuze.
Onze tegenstanders hebben dat echter ook in de gaten. Die snappen dat met het lamleggen van Sauer en Paula twee angels uit de ploeg worden gehaald waardoor Leemans, Jensen, Balard en Omarsson het een stuk lastiger krijgen. Dat gaat meer creativiteit vergen bij Hoefkens zodat NAC via meerdere spelvarianten de tegenstander kan verrassen. Sana Fernanes voor Leo Sauer geeft niet bepaald een andere spelvariant. En Lucassen voor Kaiëd maakt het verdedigend wel wat sterker maar aanvallend ook een stuk zwakker.

4   0  
Joop

Achterhoede r voldoende middenveld redelijk voorhoede slecht we missen echt iemand die een goal kan maken jammer maar het is zo in de winterstop hopelijk 2 a3 spelers weg doen en een goede aanvaller halen

1   0  
Antoine

Was er gisteren bij . Echt jammer .. was net allemaal niet en Heracles was echt bang voor ons ... Maar Oke . Zie alle uitslagen alles verliest dus doet het minder pijn.... En Groningen met grote mond n a eerste wedstrijd.. zaterdag gewoon spanning voelen sfeer maken en dan maar zien ... Jong psv is nog niet zo lang geleden ... Dus trots blijven .....

3   0  
Gman

Tactisch stond NAC dit keer erg matig.
De gevaarlijkste man (de Keersmaeker) had een geweldige avond. Hij stond echt ieder moment van de wedstrijd vrij en kon van daaruit het spel proberen te verdelen.
Leemans leek hem op te moeten vangen, maar had geen idee hoe hij dit moest doen in combinatie met zijn aanvallende afspraken. Hierdoor leek het continu alsof Heracles een mannetje meer had centraal.
Ik had toch wel wat tactische aanpassingen verwacht na ca 30 minuten om dit te tackelen.

En als je wilt dat kaied de linksback opvangt (deed hij niet, stond tegen de linksbuiten hele tijd...) dan klopt je spelidee of iig de uitvoering niet. Had greiml moeten doorschuiven naar Mario Engels? Nu stond je zwakste speler tegen een bewezen gevaarlijke buitenspeler...
Vragen om problemen en die kwamen er volop en aan de lopende band.

Tactisch en qua beleving en inzet echt de slechtste wedstrijd tot nu toe.

3   6  
Toontje

Het is allemaal veel te mager.
Komende wedstrijden leveren geen enkel punt op..

En winteraankopen vergeet het maar....we hebben niets te besteden of er moet eerst worden verkocht.
Maar wie kan er weg en geeft iemand daar iets voor?

6   0  
NAC4Ever

Komende wedstrijden?
Tegen PSV zal het lastig worden. (Maar vooraf heb je altijd een kans).
Maar waarom zouden we de derby niet kunnen winnen?

4   3  
Antoine

Toontje hoi. Wordt supporter van rkc groningen Almere en pec Zwolle .....grote sukkel

3   4  
scheppioni

D'n hoef een vette 2 !
Uitwedstrijden en ons nac ........bah !!

4   3  
Ad B uit Roosendaal

Na een mooie reeks is dit een domper: van Heracles mag je niet verliezen!

Opmerkelijk vind ik het opstellen van Kaied in deze wedstrijd en in deze rol. Daar had Lucassen moeten staan.

3   0  
markenaa

Ik denk dat Hoefkens in Barendrecht en Almelo genoeg gezien heeft op weer achter de tekentafel te gaan. En ook zal noteren "wat als verdedigers geblesseerd of geschorst zijn en "hoe worden we ook eens door het midden gevaarlijk"

4   0  
Eretribune

Beste supporters, een wedstrijd kun je verliezen en dit keer viel het kwartje goed voor Heracles, is ook wel eens een keer andersom geweest, bv tegen Ajax.
Niet negatief worden , er komen nog vele wedstrijden, dus nog vele kansen op punten.
Bij achter onze club staan.
En in de winterstop een goede spits halen.
Laat het Bredase bedrijfsleven gezamenlijk hun portemonnee eens flink opendoen.
En dan word de hemel weer stralend blauw.
Een fijne werkweek gewenst en zaterdag weer volle bak tegen PSV.

3   1  
Confuus

Laten we het objectief bekijken en dan moeten we erkennen dat we gewoon van onszelf hebben verloren.
Door naïviteit, een idiote opstelling en de trainer die vind dat hij elke wedstrijd iets nieuws uit moet vinden.
Het is toch kamikaze en van de gekke dat er steeds met een volkomen open rechterkant wordt gespeeld en er dan op rechts op heel die flank een speler wordt weggezet die amper mee kan komen en niet kan verdedigen.
Het kan toch niet zo zijn dat elke tegenstander een geweldige linksback heeft staan en je daarom deze gekke dingen doet ?
Pure onzin.
Houdt voetbal nu simpel.
Stel gewoon een rechtsback op op de plek waar een rechtsback hoort te staan, buiten dat sluit je ook nog uit dat een spits van rechts aanvoer krijgt en je met een onevenwichtig middenveld speelt.
Ik vind nu dat het wiel opnieuw uitvinden te ver wordt doorgedreven.
En dan hoor je steeds maar dat we hoger staan dan we tevoren gedacht hadden maar kijk dan eerst eens hoeveel punten we onnodig hebben verspeeld door naïviteit en dan had je nu in de top 5 gestaan.
En je moet gewoon van zo’n Heracles winnen want daar moet je de punten bij halen.
Gisteren geef je gewoon 2 goals zelf weg dat heeft niks met je tegenstander te maken maar alles met instelling en een foute tactiek.
Snap niet dat je van zo’n vechtmachine een stel tamme lammetjes kunt maken.
Het gaat er bij mij niet in.
Snap ook niet wat Hoefkens bezielt hij schiet zichzelf in de voet.
Rechtsback-rechtshalf-rechtsbuiten wat is daar nu moeilijk aan?
Ik houdt mijn hart vast of er tegen PSV weer een zelfmoord scenario wordt opgetekend?

2   1  
Paul Soeters

Intensiteit dat is het probleem in uitwedstrijden. Die is veel minder dan in de thuisduels. Kracht, durf, scherpte, brutaal en over mijn lijk. Hoefkens weet dat op vreemde bodem nog niet voldoende in zijn ploeg te krijgen. Thuis wel, uiteraard wel met hulp van het thuispubliek. Het zit simpelweg tussen je oren. Als NAC niet dezelfde intensiteit in uitduels weet te bewerkstelligen of daar dicht tegenaan weet te schurken gaan uitduels een blok aan je been worden. Want kwalitatief zijn we meestal minder.

5   1  
raraNAC

Toch best wat negativiteit terwijl we momenteel de beste promovendus zijn.

Nu PSV-W2-Almere. Vier punten zou al top zijn! Dan zou je na 14 wedstrijden op 19 punten staat. Ruim voor op schema!

3   2  
Wil

Nec pakt het slim aan! Ff een goede spits binnengehaald!
Peter Maas: Dit wordt ook in de winterstop van jou verwacht!

2   2  
Alandevisser

Heel zuur uiteraard dit verlies kaied kan je niet kwalijk nemen dit hij doet ook zijn best maar kan niet mee er waren meer die door het ijs zakte Sauer weinig van te zien Sana moet rustiger worden wil veel te graag hij moet rust in zich houden kont het goed bij hem bij NAC

3   1  
NAC

@ WIL

Zulke spitsen kan NAC niet betalen.

4   0  
Wil

@NAC
Dat is weer te makkelijk gezegd!

Route 1: Zulke spitsen kan je ook slim scouten! Valerius is een voorbeeld van een zeer jonge talentvolle speler. Natuurlijk zijn er ook grote jonge takentvolle spitsen. Je moet ze alleen wel weten te vinden. Werk aan de winkel voor het scoutingsapparaat zou ik zeggen. En kijk eens verder dat je neus lang is....
Route 2: CREATIEF extra financiele bronnen aanboren. Dat is ook een talent, dat niet iedereen bezit.
Route 3: Huren van een groot talent is ook een optie!

Etc.....

E

2   1  
Wil

Correctie: TALENTVOLLE SPELER

2   1  
Dero

Zonde onze trainer elke keer weer iets nieuws wil proberen. Ook de wissels waren niet best. Sommige lopen er mee weg met de trainer, maar het kan veel beter.

4   2  
Kaieschetter

We staan 9e doe is niet zo depressief joh. Als je hier die site opent is het net alsof je kansloos in rechterrijtje van de kkd staat. Trainer kan er ineens niets van, spelers voldoen niet... Gelukkig haalt hier iedereen natuurlijk elke dag een 10. Cursus relativeren zou niet misstaan.

4   2  
Nelis

Precies wat ik dacht Kaieschetter, we hebben nu al de helft van de punten die we nodig hebben om er in te blijven binnen.
Kaied ben ik ook geen fan van maar speelde tot nog toe prima dit seizoen Lucassen is feller, maar maakt ook zijn foutjes.
Vond het gewoon een algehele off day van de selectie, net als woensdag.
We kunnen alleen wat betekenen als we elke week 120% brengen en dat is gewoon lastig.
Hup NAC, en bij de lampjes draait het ook niet lekker dus wie weet, met de 12e man erachter.........

3   0  
tygret21

Ik vind dat we nog lief zijn voor Kongolo en Kemper. Kemper lijkt vooral een beetje goodwill te hebben bij de supporters, en wel terecht hoor. Maar zaterdag kwam hij echt te kort. Kongolo bracht Balard een aantal keer echt in de problemen met zeer matige passjes. Ik denk dat Bielica hier vrij terecht MotM pakt, enige die weinig fout deed. Penalty doe je niks aan. Ook die tweede goal gewoon pech, die wordt perfect geschoten door Heracles. Verder Sauer de meest gevaarlijke speler, die krijgt een voldoende.
Kaied en Paula vielen vooral echt door de mand voor mij.

Jammer, terug op aarde, Vooral nu doorpakken, niet in een vrije val komen. Strijden tegen PSV, monsterscore voorkomen en misschien stunten, en dan punten pakken tegen Willem II en Almere. Vooral weer even die vechtlust terug krijgen, voetballend gaan we het niet winnen dit seizoen.

2   0  
markenaa

Erg benieuwd naar de tactiek tegen PSV. Het sowieso dicht op de man spelen met voor concentratie en intensiteit ligt PSV niet. Die zullen veelal proberen met een vrije man door het centrum te komen en schoten vanaf 20 meter af te vuren. Die Tillman zal wel hoger centraal spelen tegen NAC. Als ik terugdenk aan sommige bekerwedstrijden van vroeger tegen PSV dan weet ik dat er in Breda vanalles kan gebeuren als de strijd, focus en het publiek er volle bak is.

Zin in!

4   0  
Wil

Punt 2: Creatief financieel denken.

Gewoon de miljonairs nationaal en internationaal opzoeken en kijken wie in ons NAC wilt beleggen/ investeren. Daar zou een creatieve, slimme, contactueel sterk financieel persoon voorlopig dagelijks aan moeten werken.....

4   1  
Ouwe Spionkop

Geen gekke fratsen nou meer Hoefkens.
Gewoon Lucassen rechtsback en maar eens kijken hoe dat gaat. Verdedigend geen wereldspeler maar altijd NOAD.
Experiment Kaied mislukt. Dat zal Hoef nu zelf toch ook wel zien.

6   0  
Belg 1912

ik vind dit hier toch weer ongelofelijk!! vorige week was hoefkens de man en was het onwaarschijnlijk wat hij doet met NAC dit seizoen en nu wordt hij afgeschilderd!
Oké, ik vind ook dat kaied er niet in hoort te staan maar lucassen was vorig seizoen ook al de zwakke pion en tegen rkc was hij ook niet bepaald wauw! Het was een uitwedstrijd die je kan verliezen maar ook kan winnen maar geen schande en niets aan de hand denk ik dan.
We hebben 15 punten uit 11 wedstrijden en ja komende zaterdag is de kans klein dat je resultaat haalt maar ajax heeft dit seizoen nog maar 1 competitiewedstrijd verloren en tegen wie was dat??
het is de week erop dat het echt belangrijk wordt bij de kruiken en de week erop tegen die rat van een Haye . Daar moeten we echt iets rapen maar geef Carl toch ook eens een moment om fouten te maken.

6   0  
BasSnelden

Was inderdaad slappe hap in Almelo van ons Nac. Ook Kemper en Leemans zakten door het ijs. Nu de rug rechten thuis tegen de landskampioen en de fanatieke buurman… Op papier zeer zwaar maar nu in elk geval wel knokken als ploeg

0   0  
Bo Nus

Weet iemand of in de bea de wedstrijd te volgen is? Op tv op scherm

4   2  
Belgische Naccer

Ik vind het idee om Tom Boere terug te halen bij de selectie geen slechte hoor.
We creeren voorin helemaal NIKS en alle hulp is welkom, zeker als je zijn salaris toch doorbetaald...???

Dan de eerste grove fout van Hoefkens dit seizoen. Kaied rechtsback, kost je 3 punten...
Onnodig en je zag na 4 minuten spelen al dat het niet klopte met hem, maar ja gewoon laten staan dus nu op de blaren zitten. Deze had je niet hoeven verliezen als je een back op had gesteld, Koszelnic bv. en niet Lucassen want dat is ook geen back.

Verder mis je achterin wel Jan vd Bergh he. Beide goals waren niet gevallen met hem erin en een fatsoenijke rechtsback. Dit zijn 3 dure punten, die je gewoon zelf had kunnen hebben. Alleen had je dan wel moeten scoren en dat lukt ook niet met deze zwakke spelers voorin. Niemand kan een bal vasthouden voorin. Zijn geen van allen Eredivisieniveau. Misschien Boere wel! Ik zeg proberen Carl!

3   0  
Breda-Loyal

Ik begrijp ook niet zo goed waarom Koscelnik op een zijspoor terecht is gekomen

Stond in de seizoensopener tegen Groningen op karakter met het mes tussen de tanden te verdedigen maar werd telkens in de steek gelaten door medespelers en stond daardoor steeds tegen 2 man, niet te doen viel ook een tegendoelpunt uit.

5   0  
Henri

Ik heb bij het uit de selectie zetten van Boere al meteen geopperd om hem op te trainen tot supersub voor de laatste 20-30 minuten. Dat moet er bij hem nog wel inzitten.
Verder zou ik tegen PSV Sauer in de spits zetten. Die kan nog een actie maken en is redelijk snel. Verder zou ik tegen Garbet en Koscelnik zeggen..... show it!

3   0  
scheppioni

@ Henri
Nog belangrijker, wie vervangt Greiml ??
Zal tegen pisvee wel 5-3-2 worden neem ik aan dus logisch misschien die Mahmutovic-Kongolo-vd Bergh en dan wingbacks Kemper en Lucassen daarbij is gebleken dat je tegen psv snel diepgang moet kunnen zoeken daar zijn ze enigszins kwetsbaar !!
Gaan we maar tikkie breed en terug dan is het niet houdbaar dus wat jij zegt met Sauer geen verkeerd idee.........

4   0  
Wanny

Boere kon in de KKD al geen potten meer breken.

2   0  
Paul Soeters

Intensiteit dat is het euvel. Niet, doe Pietje, of Jantje maar weer eens een keer. Nee tegen Heracles was de intensiteit te laag bij NAC. Men heeft haast elke wedstrijd een intensiteit nodig die hoger ligt dan de tegenstander om resultaat te behalen. Om de mindere kwaliteit te compenseren. Wie er ook in het veld staan. Brengt men dat niet, gaat het meestal mis. Uiteraard zijn spelers met een "duidelijke" meerwaarde welkom, maar we hebben geen centjes. Dus spelers halen, voor lood om oud ijzer, niet doen.

2   1  
Henri

@Scheppioni
Wat ik lees krijgt Mahmutovic de kans om De Jong, de beste kopper van Europa, van scoren af te houden. Dat zal niet meevallen. Ik heb bij zijn presentatie al gezegd dat een speler met zo'n staat van dienst ongeschikt is voor de eredivisie. Helaas heb ik gelijk gekregen. Tegen Groningen na een kwartier al rood, tegen Twente heel onzeker invallend. In Luxemburg bankzitter en toen hij inviel scoorde zijn directe tegenstander binnen 10 minuten al een goal. Dat Hoefkens het ook niet in hem ziet zitten blijkt wel uit het feit dat hij tegen Twente Kongolo opstelde, die net terug kwam van een blessure en maanden niet had gespeeld. Tegen Heracles kwam hij ook niet op Hoefkens zijn lijstje voor. Mahmutovic behoort evenals Kostorz tot de categorie miskoop. Ik ben benieuwd zaterdag.

4   0  
Wil

@ Paul Soeters

" We hebben geen centjes"...
Dan moet als de wiedeweerga de financiele capaciteit omhoog ,wil je niet jaar in jaar uit voor lijfsbehoud spelen met een grote kans om te degraderen
! Dat zou naast lijfsbehoud nu, eveneens een TOP- activiteit moeten zijn.
Dat excuus van" we hebben geen centjes" is een reactie van een instelling die gedoemd is te mislukken!
Ons NAC moet NIEUWE FINANCIELE BRONNEN AANBOREN! DAT MOET EEN 24/7 ACTIVITEIT WORDEN!
Doen we dat niet, dan keren we snel terug naar de slechte situatie van de afgelopen jaren of nog erger....

0   4  
Dos

Wil

No shit sherlock.
Kampioen open deuren 😁

3   0  
Paul Soeters

WIL: Ik ben het volledig met je eens.

Laad alle berichten na dit bericht in