Wij gaan niet opzij

BSR Jeugd: NAC onder 19 start met overwinning

DeWeesJr

Ook deze week blikken we weer terug op de uitslagen van de jeugdelftallen. Dit weekend stond onder meer de competitiestart van NAC onder 19 op het programma en speelde NAC onder 17 de derby tegen Willem II.

NAC onder 19 is goed begonnen aan de competitie. In Arnhem werd er met 2-0 gewonnen van Vitesse. De ploeg van Michael Dingsdag kwam na 10 minuten op voorsprong door een goal van Boris van Schuppen. Na 50 minuten maakte Vieri Kotzebue de tweede Bredase treffer. 

Dit weekend stond er ook een derby op het programma. NAC onder 17 ging op bezoek bij Willem II. Door een doelpunt in de 89e minuut van Dion Jochems wist NAC met 2-1 te winnen. Het eerste Bredase doelpunt kwam op naam van Tika de Jonge. Na twee speelronde is NAC onder 17 nog foutloos.

Ook NAC onder 15 wist te winnen dit weekend. Uit bij Alphense Boys werd er met 3-1 gewonnen. Binnen 15 minuten had Jevon Simons al twee keer gescoord. Nadat Alphense Boys terug in de wedstrijd kwam door een goal van Sarigül, gooide Wermenbol de wedstrijd op slot door de 3-1 te scoren. NAC onder 15 staat na twee speelronde bovenaan met zes punten. 

NAC onder 14 wist een 0-1 achterstand om te buigen in een 2-1 overwinning. Tegen ADO was het Camiel Wagemakers die twee keer scoorde voor de thuisploeg. Door deze twee goals begon NAC foutloos aan de competitie.

Ondanks twee goals van Gabriel Sarfo wist NAC onder 13 niet te winnen van Zeeburgia. Zeeburgia wist maar liefst vijf keer te scoren waardoor er een 2-5 eindstand op het scorebord stond. NAC onder 13 kon de goede seizoensstart van vorige week helaas geen passend gevolg geven. Na twee wedstrijden hebben ze drie punten. 

Daarnaast waren er dit weekend ook twee monsterscores. Bij NAC onder 12 werd er 38! keer gescoord. NAC wist helaas niet te winnen. ADO won met 20-18. De andere monsterscore zorgde voor een flinke nederlaag voor NAC onder 11. Op bezoek bij PSV werd er met 21-4 verloren. 

Bron:
B-Side Rats, KNVB
Vorig bericht
Liveblog: Jong AZ - NAC 189 reacties
Volgend bericht
Ex-NAC: Lammers ontslagen bij Esbjerg 6 reacties
Advertentie
7 Reacties
10   0  
sjef de gevulde koek

Van Willem 2 winnen en Vitesse is gewoon top, Loopt dus zeker wel wat rond en bevestigd dat niet alles kut is bij NAC en de jeugd het steeds beter gaat doen.

10   0  
sjef de gevulde koek

Van Willem 2 winnen en Vitesse is gewoon top, Loopt dus zeker wel wat rond en bevestigd dat niet alles kut is bij NAC en de jeugd het steeds beter gaat doen.

1   0  
Henri

@Sjef
Bepalend is natuurlijk wie het eerste team haalt en op termijn flink transferwaardig wordt. Tot op heden is er op dat gebied nog niet veel door gekomen. De meeste struikelen al bij de bank van NAC 1, bij Helmond Sport of zijn al eerder vertrokken naar andere clubs zoals o.a de grote drie maar ook FC Utrecht.
Wat ik vorige week interessant vond om te lezen was het verhaal van onze voormalige linksback die ook bij FC Utrecht B had gespeeld. Hij benoemt dat ze bij Utrecht een persoonlijk ontwikkelingsplan voor een speler maken.Dit doen ze overigens bij Ajax en AZ ook. Maar hij zei ook dat ze bij NAC meer inzetten op het collectief van het team. Dus de collectiviteit wordt centraal gesteld. Als dit inderdaad zo is kan ik begrijpen dat talentvolle spelers vertrekken. Uiteindelijk moet het je persoonlijke doelstelling zijn voetbaltechnisch, voetbaltactisch en qua fysiek enorme stappen te maken waardoor je zo hoog mogelijk kunt instromen in het betaaldevoetbal.

1   0  
Ratjeduneerste

Onder 17 speelt 2x 40 minuten naar mijn weten, dus een doelpunt in de 89e minuut?

Prima uitslagen voor vooral O19 en O17!! Doorzetten

1   0  
Wanny

De jongste jeugd speelt minigames. Vandaar dat er zoveel gescoord wordt.

Mooie resultaten voor de hoogste elftallen en dat tegen serieuze tegenstanders.

5   0  
Wanny

@ Henri

NAC is een jaar of 5 geleden begonnen het roer om te gooien bij de jeugd. Je gaat nu de eerste jongens die toen in de jongere jeugd speelden bij onder 19 krijgen. Bovendien spelen die nu eredivisie en in de tijd van Bodi en Reuvers op een lager niveau.

Dus je mag verwachten dat wat er de komende jaren doorkomt, van een hoger niveau zal zijn.

3   0  
DeDikkeVanJawelste

Heeft iemand enig idee waar vanavond jong az - NAC te zien is?? Welke zender?

1   0  
Scheppioni

Goed bezig jeugd NAC !
Nou ons NAC zelf nog !

Laad alle berichten na dit bericht in