Edwin van de Graaf scheidsrechter bij AZ - NAC
Het duel in het AFAS stadion begint zondag om 14.30. Van de Graaf krijgt assistentie van grensrechters Mario Diks en Joost van Zuilen, de vierde official is Steve Janssen. Vanuit Zeist kijken VAR Martin van den Kerkhof en AVAR Rob van de Ven mee.
Plaats reactie
Alvast hulde voor de supporters die daar heen gaan. Dan ben je wel een grote fan.
Chapeau voor de supporters die naar Alkmaar reizen.
Hulde aan deze mensen.
Alfred schreuder ontslagen uit de zandbak!!!! HALEN!!!!!
Eens. Heel snel Schreuder halen!!!
2 oud nac spelers die nu trainer hebben gezegd...ooit zou ik graag trainer bij NAC willen worden! Alfred Schreuder en Arne Slot...Schreuder is VRIJ!!!
Eerst maar eens zien wat ze van plan zijn met Hoefkens. Ik mag toch hopen dat ze daar afscheid van gaan nemen.
Ik denk dat Schreuder te hoog gegrepen is en ik ben bang dat zo'n jongen kapot gaat onder die druk bij NAC. Ik zie misschien wel graag zo'n Lee Johnson van Lommel komen. Kan hij Ralf mooi meenemen als mentor voor Reulen en Soumano.
Ik mag hopen dat er goed nagedacht is / wordt wat voor spelersgroep er volgend jaar moet staan en welke trainer daarbij hoort. Schreuder is net als Hoefkens te veel met tactiek bezig. In de KKD heb je meer aan een niet lullen maar poetsen trainer, een type Stijn Vreven. Als we weer gepromoveerd zijn past Schreuder beter bij NAC. Nu niet.
De naam Alfred Scheuder zoemt rond in Breda als nieuwe trainer.
Ralf mag het lekker bij de podcast houden. Maar hoeft van mij niet meer terug in een nac shirt te komen of überhaupt een functie bij nac.
Alvast hulde voor de supporters die daar heen gaan. Dan ben je wel een grote fan.