Een Tikkie naar het Zuiden - Podcast #31
We zijn weer een afgelaste oefenwedstrijd verder, en vandaag is het weer tijd voor de 31e aflevering van een Tikkie naar het Zuiden. Ondanks dat hebben we weer genoeg te bespreken. Uiteraard de afgelasting van afgelopen zaterdag en uiteraard DJ Buffonge die definitief bij NAC zijn krabbel heeft gezet.
Plaats reactie
Goeie discussie over dat Corona vs spelen.
Hoop dat Malone inderdaad komt. Wacht eerst nog even het officiële bericht af.
Komt goed.
Als Malone wordt gehaald als de vervanger van Verschueren, dan ben je qua verdedigende / controlerende spelers klaar, tenzij er spelers vertrekken.
Leigh, Kali, Noblejas, Monsalve en van Hecke zijn allemaal genoemd als spelers die wegmogen of waar interesse voor is, maar zo lang er geen transfer is, gaat NAC zeker geen vervangers vastleggen. Daar is geen geld voor.
Dus dan komt het aan op een Linksbuiten (11), een aanvallende middenvelder (10) en een rechtsbuiten (7). Ik geloof ook niet dat NAC voor een spits gaat, eerst moet een Dogan of een Stokkers plaatsmaken.
Net zoals de podcast mannen heb ik sympathie voor Stokkers, ik vind de aanvoer echt heel erg bedroevend en daar word je moedeloos van. Ik heb er nog wel vertrouwen in met hem, maar dan moeten er betere spelers komen die zorgen voor aanvoer en meer dreiging.
Haha! Ik vind die intro bij de podcast van BN de stem juist wel grappig, zo zie je maar, iedereen vindt wat anders :p.
@Ivo
Over Stokkers gesproken
Ik ben benieuwd als Rutten zijn entree in het elftal gaat maken en voorzetten vanaf rechts gaat geven
Met zijn komst heeft Stokkers denk ik al weer wat meer kans op aanvoer ipv steekballen door het midden die hij simpelweg niet kan belopen
Volgende week in de podcast Tim coremans of Benjamin van leer denk ik. Leuk weer om naar jullie te luisteren. Zet het goede werk voort.
Verheydt....
Waarom niet naar Almere gaan en met gesloten beurzen bv dogan en/ of reuvers of stokkers inruilen?
Is er vnv een link via nac om de wedstrijd te kijken ?
vanavond stream via nac?
Als het gaat om nieuwe spelers vastleggen lijkt het wel of iedereen denkt dat in de daadwerkelijke voetbalwereld het hetzelfde gaat als op de PlayStation
Audio was deze week weer in orde!
Absoluut oneens over Stokkers. Is geen spits die als je druk zet in de 16 goals voor je gaat maken.
NAC moet echt een scorende spits halen
Bij verkoop Hecke 2 ton betalen aan Graafschap en Bredanaar Ralf Seuntjens halen. Garantie op minstens 20 goals.
Ik weet dat Seuntjens daar zeker open voor staat!
Wanneer gaat die Sven eens thuis blijven?
Kap nou eens met die Ralf Seuntjens. Die is op, over en uit. Daarnaast vooral een publieksbespeler en onruststoker. Barry van Galen 2.0 alleen iets minder puur talent. Nooit aan beginnen - vorig jaar niet en nu al helemaal niet meer.
@ badeend
Ik snap je reactie. ik stond er ook altijd zo in.
Ga mij alleen meer en meer beseffen dat je zo'n speler misschien juist nodig hebt.
Is fysiek sterk en houdt de verdedigers echt bezig. Hierdoor ontstaat er meer ruimte voor de spelers om hem heen.
Je kunt er niet omheen dat hij tegen de 20 doelpunten zal maken en ik denk dat Dogan heel goed zal renderen kort achter Seuntjens waardoor je ook meteen een nummer 10 gevonden hebt.
Schei idd nu eens uit over Ralph Seuntjes niet meer aan beginnen. Is op te oud, te zwaar, geen loopvermorgen en zal bij de Graafschap niet eens meer een basisplaats hebben. Is misschien nog bruikbaar om 20 minuten iets te forceren echter daar zijn wij niet meer naar op zoek. Bekijk de samenvatting van de eerste helft nog maar eens even van afgelopen zaterdag toen ze tegen Heerenveen speelden.
Ja Seuntjens kost 2 ton en is 31. Maar ook topfit en hij heeft ongelofelijk veel zin om voor NAc te spelen.
Als je Hecke verkoopt zou ik daarvan (slechts) 1/10 besteden aan een spits die je de eredivisie inknalt. Dat is die 2 ton meer dan waard!
Stop eens met klein denken en denk vooruit.
Onmogelijk dat we met Stokkers en van Hooijdonk als spitsen gaan promoveren.
Geluid was prima en leuke editie weer. Gelukkig gaat het ook vooral over voetbal en niet de helft van de tijd over eten. Het zou overigens leuk zijn als het Bsr TD klapper lijstje van de dag ook besproken wordt, de spelers die er die dag opstaan.
Ik ben ook geen voorstander van Seuntjens. Die komt dan net 2 jaar te laat.
Ook Seuntjens krijgt geen bal als hij bij ons in de spits staat, zo lang die tikkie terug, tikkie breed spelers op het veld staan. Zet eerst maar een 3 spelers achter de spits die kunnen en durven voetballen. Dan praten we daarna verder.
Helemaal eens met GeelZwartWit... Wat een irritante podcast zeg van BnDeStem boys. Eerst semi intelectuele proza dan gelul over eten...
Dan over deze podcast. Wel weer een goede, maar Yannickske, je kan wel willen voetballen, maar gezondheid staat toch echt voorop.
Gelukkig kraakte de oude stoel niet zo.
Ga vooral zo deur!
@Da Huge
Uiteraard is gezondheid van de voetballers het belangrijkste. Maar dat zal in Engeland, Spanje, Duitsland en Italië de afgelopen periode niet anders zijn geweest. Ik heb daar geen schokkende verhalen gehoord met besmettingen en zijn de competities 'gewoon' afgerond.
@da huge,
Ik vind juist de podcast van bsiderats, BN De stem en van de rat alle 3 toffe podcast omdat, ze juist niet te vergelijken zijn. Waar BN de stem meer ins en outs weet dan de rest, de rat hun echte supporters hart laat spreken en bsiderats er perfect tussen inzit maakt het fijn om naar alle 3 te luisteren imo. Dat yadran nog een passie buiten het voetbal heeft genaamd eten geeft mij persoonlijk ook inspiratie om iets anders te maken maar smaken verschillen natuurlijk ;)
@da huge
Ik luister heel graag naar de bndestem podcast. Ik ben blij dat de Bndestem journalisten zo uitgesproken zijn.
Maar ik luister net zo graag naar de top podcast van BSR.
Maar smaken verschillen, en dat is niet erg
Even uitleggen, de laatste podcast van BN De Stem vond ik super irritant. Ik was 12 minuten onderweg en het ging nog steeds niet over voetbal. De podcast over Smulders bij BN De Stem was een stukje hoogstaande journalistiek. Maar teveel sport journalisten proberen het Hard Gras van Spaan en de TV programma's van Egbers na te doen met semi proza. Daar zit ik persoonlijk niet zo op te wachten. Maar we verkeren in een luxe positie met 3 !!!!!! podcasts die over NAC gaan. Lijkt het stadion wel, lullen over iets waar op dit moment eigenlijk weinig gebeurt. HUP NAC.
Gasten wat maken jullie een top podcast steeds ! Hulde!!
En kan iemand aub bij dat kut kook programma van BN De Stem die microfoon door de strot van die spaanse pannenkoek stampen.
Thanks alvast.....
Ten eerste, toffe podcast weer!
Ten tweede, begreep ik nou goed dat het niet wordt uitgezonden op nac.nl/livestream?
@ badeend
Ik snap je reactie. ik stond er ook altijd zo in.
Ga mij alleen meer en meer beseffen dat je zo'n speler misschien juist nodig hebt.
Is fysiek sterk en houdt de verdedigers echt bezig. Hierdoor ontstaat er meer ruimte voor de spelers om hem heen.
Je kunt er niet omheen dat hij tegen de 20 doelpunten zal maken en ik denk dat Dogan heel goed zal renderen kort achter Seuntjens waardoor je ook meteen een nummer 10 gevonden hebt.