Wij gaan niet opzij

Ex-NAC: Bonevacia naar Al-Fujairah SC

Raskolnikov

Ex-NAC'er Roly Bonevacia heeft een nieuwe club. De middenvelder heeft een contract bij Al-Fujairah SC getekend, zo meldt de club via de officiële kanalen.

Bonevacia mag met recht een wereldreiziger genoemd worden. De international van Curaçao speelde de afgelopen jaren in Nieuw-Zeeland (Wellington Phoenix), Australië (Western Sydney Wanderers), Saoedi-Arabië (Al-Faisaly Harmah) en gaat nu aan de slag in de Verenigde Arabische Emiraten. 

Al-Fujairah SC is niet echt een hoogvlieger in de Gulf League, de club eindigde in het gestaakte afgelopen seizoen zelfs als laatste, maar was een paar jaar geleden wel wereldnieuws toen het Diego Maradona als hoofdtrainer aantrok. 

In het seizoen 2011/2012 speelde Bonevacia op huurbasis 18 competitiewedstrijden voor NAC, waarin hij niet scoorde.

Bron:
B-Side Rats, Al-Fujairah SC
Vorig bericht
Een Tikkie naar het Zuiden - Podcast #31 28 reacties
Volgend bericht
De klapper van BSR #1 64 reacties
Advertentie
19 Reacties
46   1  
Bart

Dan ben je een middelmatige voetballer maar, dan kom je op zulke mooie plekken terecht! Deze man geniet van het leven heerlijk!

8   9  
Judge M.

Die zien we nooit meer te-rug!

46   1  
Bart

Dan ben je een middelmatige voetballer maar, dan kom je op zulke mooie plekken terecht! Deze man geniet van het leven heerlijk!

13   2  
Millshooters

Kom er maar in Boer FM?!

26   3  
Boxer

Ik denk dat Kali ook nog wel eens van toegevoegde waarde zou kunnen zijn voor Al-Fujairah SC

3   3  
Bou

Is toch fantastisch dat je er geen reet van kan maar wel overal ter wereld kan spelen!

16   3  
Badeend

Hoe is het eigenlijk met Attila Tököli en Daniel Lucas Segovia?

10   0  
sanderson

Haha Tököli. Heel de zomer ging het erover dat hij zou komen. Mondeling akkoord maar toch weer niet. Toch weer wel, hij gaat tekenen. Oh nee toch niet. Uiteindelijk is alles rondgekomen hij tekent vrijdag. Hmm toch niet... En wij maar op F5 drukken op De Rat haha!

Jared Borghetti, ook zo'n (achteraf amusant) verhaal.

5   1  
Badeend

Jared Borghetti!! Die was ik vergeten! Of de historische transfer van Rob Wielaert - daar vallen de schimmige Kali en Vloet deals bij in het niet!!

6   0  
Johan o

Off topic... de verzorger/Fysio vertrekt naar de citygroup en wordt gestald bij Lommel.

1   0  
Melis Boonstoppel

Martin Bietek en Peter Thomson. Ook van die toppertjes...

8   0  
Judge M.

Ook off topic maar wellicht ook niet: Kaj de Rooij bij FC Eindhoven als enige in de rust gewisseld tegen Jong Philips. Die is op weg naar de uitgang en hopelijk naar ons.

2   0  
Quinn

@Badeend; Segovia toevallig afg weekend gegoogled. Heeft heel wat clubs versleten inmiddels :)

1   0  
Dirk

en Alfred Schreuder naar Barcelona, als assistent Ronald Koeman !!

1   1  
Badeend

@ Judge M.

Zou daar geen linkje met Iker Pozo liggen? Dat De Rooij straks naar Lommel gaat (en thuis kan blijven wonen)? Of is dat een tikje teveel complottheorie?

1   0  
Arie

De Black Diamond, SUPER!

Al is het alleen maar voor Boer FM!

3   0  
Arie

Waar iedereen nu dubieuze voetballers aanhaalt ben ik op recht benieuwd wat er met Boer FM is gebeurd?
Bonevacia achterna gereisd?

2   0  
Grote kerk

Hoe zou het gaan met Ton, "toto" Cornelissen? Ik begreep dat hij als assistent in de 2e divisie aan de slag ging.

Maakte in 90-91 liefst 35 goals in 1 seizoen. Dat is volgens mij nog steeds een record.

0   0  
Eastwood

Ach, als we dan toch namen gaan droppen;

Chikara Fujimoto

Zou destijds komen, een oefenwedstrijd bij VV Dongen meegespeeld en daarnaast zou deze transfer samen gaan met een nieuwe shirtsponsor..

Toch blijft het leuk, al die spelers die ooit met NAC in verband zijn gebracht!



0   0  
Eastwood

Ik bedoel natuurlijk een oefenwedstrijd bij VV Dongen

Laad alle berichten na dit bericht in