Wij gaan niet opzij

Ex-NAC: Van Anholt vervolgt carrière op Cyprus

Raskolnikov

Pele van Anholt heeft een nieuwe club gevonden. De verdediger heeft een contract getekend bij Enosis Neon Paralimniou, dat uitkomt in de Cypriotische eredivisie.

Voor Van Anholt wordt de transfer naar EN Paralimniou zijn tweede buitenlandse avontuur. Eerder speelde de 29-jarige rechtsback een half jaar voor LA Galaxy. Het is nog niet bekend voor hoeveel seizoenen Van Anholt getekend heeft. 

Van Anholt zat zonder club, nadat zijn contract bij NAC afliep. Hij trainde nog een tijd mee bij de Parel van het Zuiden en leek aanvankelijk bij te tekenen, maar vertrok uiteindelijk toch. 

Bron:
B-Side Rats, Fortitude PM, Chris WM
Vorig bericht
De klapper van BSR #1 64 reacties
Volgend bericht
Ex-NAC: Agyepong op proef bij Lommel 4 reacties
Advertentie
18 Reacties
65   8  
Twan

Ben ik hier de enige die helemaal klaar is met GROTE KERK zijn gezeik?
Echt helemaal niks is er goed bij die Pipo.
Man man wat een negatieve ...

23   1  
Wanny

Op zich een mooi avontuur en het leven daar is prima. Wel goed opletten dat je ook echt je salaris betaald krijgt.

9   4  
Gjoewie

Oei, Enosis Neon Paralimniou uit, altijd lastig... 8-)

Paralympico? Heeft hij toch wel eerst goed gegoogled voordat hij het contract tekende? ;-)

9   2  
Joepel

Dan moet er verder toch heel weinig interesse geweest zijn als je bij een dergelijke club tekent op een eiland waar er vaker niet dan wel salaris overgemaakt wordt

11   3  
Ivo

@Joepel

Ja, en dat zegt ook wel genoeg. Natuurlijk leuk, zo'n buitenlands avontuur, maar dit zijn niet de plekken waar je als voetballer nou warm voor loopt. Gemiddeld 600 toeschouwers per wedstrijd. Bij een gemiddelde 3e divisie club komen er net zo veel. En je moet inderdaad maar zien of je je geld krijgt.

Wij overschatten onze spelers soms een beetje. Jongens als Meijers, Klomp, Brusselers, Snepvangers komen ook nergens onder de pannen en spelen voor Team VVCS.

14   8  
Pietjebel

Jammer dat mats voor fortuna koos

9   1  
Dino Zoff

Succes Pele!

Waarschijnlijk wel rond December/Januari weer een bericht:
Ex-NAC, Pele van Anholt transfervrij, salaris werd al maanden niet betaald.

8   0  
Talentje

Off-topic
Wordt nac morgen via livestream uitgezonden? Zie dat die niet op fox komt

3   1  
Wanny

@ Ivo

Pele weet ook wel dat ie blij moet zijn dat ie nog profvoetballer kan zijn. Als je op het laagste profniveau in Nederland geen contract meer krijgt, dan staan ze niet voor je in de rij. En dan heeft ie ook nog de nodige blessures gehad de laatste jaren.

Dan is Cyprus nog wel een mooi avontuur om nog wat jaren aan je carrière te breien. Het is daar lekker weer en een relaxed leven. Als ze je salaris dan betalen, zal het hem wat minder uitmaken dat er 600 man zit ipv 16.000 man.

6   1  
ome cor

In z'n contact staat dat hij vrijgesteld wordt van de contributie plicht.
Dus het gaat hem niks kosten.

Hopelijk valt het niet tegen voor Pele.
Aardige kerel.

2   3  
Ivo

@Wanny,

Ja, vanuit hem bezien snap ik het, maar er waren hier dus ook mensen die vonden dat hij een nieuw contract moet krijgen. Ik denk dat we nu met Schouten en Moreno Rutten 2 betere rechtsbacks hebben.

8   84  
Grote kerk

Moreno Rutten is net zo slecht.

Ivo,
Eerst geef je, volledig terecht, aan dat spelers hier vaak worden overschat. In dezelfde adem noem rutten en schouten.

Schouten is er ook zo 1. Pure emotionele beslissing. Die jongen komt echt op ieder vlak te kort en had nergens anders een kans gehad. Hij is niet sterk genoeg. Hij is traag. Hij heeft geen fatsoenlijke paas in de benen over meer dan 25 meter, maar volgens de meeste hier zit er wel potentie in..

Schei toch uit man.

14   1  
Peter13

paas in de benen?

2   2  
f4

Heerlijk land om te voetballen en te leven!

8   4  
Gjoewie

Peter13 > Ja, dat is als je ei-vormige benen hebt.

Goh, ik ben weer lekker melig vandaag... ;-)

3   2  
Real Robert

Het gehele jaar lekker naar het strand of zwembad, elke dag een lekker visje.
Die komt daar de dagen wel door aan het eind van zijn voetbalcarriere. En lekker weinig belastingen.
Inderdaad moet hij wel enige garanties voor salarisbetaling hebben van de rijke eigenaar.

65   8  
Twan

Ben ik hier de enige die helemaal klaar is met GROTE KERK zijn gezeik?
Echt helemaal niks is er goed bij die Pipo.
Man man wat een negatieve ...

12   6  
Plastieke annemieke

Geen aandacht geven. Gewoon duimpje omlaag en negeren .


Negatieve aandacht is ook aandacht

0   1  
Nonkel Frans

slecht gedrag negeren goed gedrag belonen.
dus GEEN enkel duimpje geven bij chronisch negatief gezever.

Laad alle berichten na dit bericht in