KNVB keurt overname NAC door NAC=Breda goed
De KNVB is akkoord met de overname van NAC door NAC=Breda. Dat hebben de nieuwe eigenaren zojuist laten weten op de website van de club. "Wij zijn uiteraard enorm verheugd met dit goede nieuws", aldus NAC=Breda.
"NAC=Breda is reeds in contact met de gemeente Breda, daar zij ook goedkeuring dienen te geven. De verwachting is dat dit op korte termijn zal gebeuren, waarna de definitieve overname een feit is, er een einde komt aan een turbulente periode en NAC=Breda kan gaan bouwen aan een gezonde toekomst" valt er te lezen op de s ite van NAC.
"Wij danken de huidige aandeelhouders, de licentiecommissie van de KNVB, de medewerkers van NAC Breda en alle betrokkenen voor hun inzet en gestelde vertrouwen", aldus NAC=Breda. "Hup NAC!"
Plaats reactie
Top nieuws, stoppen met zeiken op mekaar en met 18 duizend vrijdag achter die jongens gaan staan!
Was een korte vakantie van de KNVB dan…
Of was het statement van vorige week toch niet de waarheid?
Eens dan wordt de hemel stralend blauw!
Dat werd tijd zeg. En hoe lang duurt het nu bij de knvb? Ik neem aan hooguit een paar uur?
Is Manders al richting uitgang?
Knvb=gemeente
Top nieuws!
Vrijdag maar meteen een mooi feestje bouwen tijdens de wedstrijd!
(Wel zonder mij dan, ben nog op vakantie….snik!
Sorry voor de caps maar dit moet ik er effe uitschreeuwen EINDELIJK
We hebben onze club terug. Prachtig nieuws.
2-8-2022 een prachtige dag
Weet iemand wat dit gaat doen met het transfer/spelersbudget. Gaat dit betekenen dat NAC een financiële impuls gaat geven? We zijn heel kritisch geweest naar City, maar wat mogen we van NAC=Breda verwachten? Wanneer kijken we positief terug op deze overname? Of is het voldoende dat NAC onafhankelijk blijft en de supporters tegendraads?
Dat is dan heel goed nieuws en nu niet meer mekkeren als het niet loopt blijf met zijn alle achter de ploeg staan en maak weer ouderwets sfeer
Geweldig
Gelukkig toch nog voor de eerste wedstrijd van het seizoen! Vrijdag volle bak achter de ploeg gaan staan met z'n alle👊🏽
Is Manders al weg
WE LOVE YOU, WE LOVE YOU…
He he eindelijk,
Nu kunnen we iig gaan bouwen aan de toekomst. Hup NAC!!
Gefeliciteerd mensen, die zorgen voor deze nieuwe start !
Bijzonder dat sommigen hier niet kunnen waarderen dat je vraagt naar de verwachtingen van de nieuwe eigenaar.
En eindelijk van Naxioma verlost! wat een pannenkoek was dat zeg pfff.
Gefeliciteerd voor ons allemaal!
De toekomst ziet er weer rooskleurig uit. Langzaam opbouwen, geen paniek als we dit seizoen niet bij de top eindigen. Geef ze een kans!
Wat mooi ook dat we zomaar City buiten hebben gehouden.
Trots!
De vlag kan uit!
@ coer
als je het een beetje gevolgd heb, dan weet je eigenlijk precies wat er de komende periode NAC te wachten staat
Fantastisch nieuws. Helden zijn het die ons hebben gered van City.
Een hele dikke middelvinger naar de pauper trolletjes zoals jantjebeton en Noad1976. Jullie zullen nooit winnen🖕
Top ! En nu vrijdag alles uit de kast. Als NAC met NOAD redelijke partijen af gaat leveren en regelmatig punten pakken zal het enthousiasme blijven en toenemen.
Mooi nieuws. Nu hopen voor het sluiten van de huidige transferperiode alles rond is. Dan kunnen we verder met het versterken van ons team
@Coer
Het is bijzonder dat je deze vragen stelt, want als je het een beetje had gevolgd, weet je wat de volgende stappen zijn in het proces en waar ze geld in willen investeren.
Nee, ze gaan niet miljoenen in de spelersgroep steken, maar willen de organisatie opnieuw gaan opbouwen. Als je meer wil weten kan ik je aanraden om omze podcast met Sebastian Verkuilen terug te luisteren.
Een Tikkie naar het Zuiden - Podcast #121
Hoe laat is het donker en gaan we dit vieren met vuurwerk bij het stadion?
Mooi nieuws!
Is eigenlijk heel raar dat de gemeente goedkeuring moet geven. Zal een formaliteit zijn, maar toch. De gemeente wilde toch juist af van de verstrengeling met NAC? En ze zijn alleen verhuurder van een stadion. Het is toch ook niet zo dat de verhuurder van de kopieermachine goedkeuring moet geven?
Manders, ge bent bedankt!
💛🖤
@Breda-mike
Eerder minuten. De gemeente is al akkoord met de overname, hoeft nu enkel nog maar bekrachtigd te worden. Zij hoeven in ieder geval niet eerst bij elkaar te komen om hier nog over te vergaderen o.i.d. zoals bij de KNVB met het risico op vertraging door vakanties. Alles is aan die kant al klaar.
Zou mooi zijn als er nu ook een video komt met vragen waar je op vakantie zou gaan als je Manders zou zijn?
Hoppa! Nu vooruit kijken. Drink er een extra biertje op hier in Frankrijk!
Mijn mening is dat de waarde van de club op het veld staat, door transferwaarde te genereren en sportieve succes kan je bouwen/groeien. De afgelopen 10 jaar is mijn vertrouwen in het veranderen van de organisatie met nieuwe gezichten wat afgenomen. Met het uitspreken van mijn scepsis ben ik wel degelijk een volger van de ontwikkelingen en een supporter. Ik vind het matig, geen recht doen aan de discussie en ondermijnend voor de sfeer onder supporters als dat direct in twijfel wordt getrokken.
Nu rustig en weloverwogen gaan bouwen aan een goede organisatie/toekomst. Gezien het verleden kan men zich
nu geen fouten meer permitteren. Opleidingseisen voor huidige en nieuwe medewerkers moeten enorm worden verhoogd. Kennis, kunde en bewezen resultaten staan centraal. Vriendjespolitiek en het matsen van relaties
vanaf nu verbannen.
Er is maar één belang en dat is het NAC belang!
Alleen dan kan de ommekeer worden gemaakt!
Goed nieuws! Nu doelpunten en creativiteit graag.
Mensen, laat a.u.b. de naam Manders niet meer op dit forum verschijnen. Is vanaf nu passé, verleden tijd!
Laten we ons positief op een mooie toekomst richten!
Yes! En nu Messi halen!
Kwestie van even de juiste krabbels op de juiste documenten en alles is in geelzwarte kannen (kruiken gebruiken we hier liever niet)
Nou NAC=Breda, kom maar op met alles wat er achter de schermen al is voorbereid.
Ik snap dat jullie in de afgelopen fase niet overal transparant in konden zijn, maar dat maakt me niet minder nieuwsgierig.
Hehe eindelijk dan en nu doorpakken NAC !!!
Laat dit een prima boost zijn voor heel NAC voor aankomende vrijdag een frisse perfecte start !!
Ons NAC moet terug waar het hoort ........ de ERE !!
Nu met fatsoenlijk beleid en nooit meer z'n bende als de laatste jaren, idd 'EENS DAN WORDT DE HEMEL WEER STRALEND GEEL ZWART UHHH BLAUW !!! NAC we follow !
Eindelijk.
De vlag hangt hier naar buiten, ik denk Manders ook.
Benieuwd of er nog een voetbalclub of ander bedrijf in die nietskunner gaat trappen.
of zouden wij echt de laatsten zijn geweest?
Hup NAC! The only way is up!
YES!!!!! En nu gas erop. Gemeente is formaliteit. Manders out, starten met benoemingen en daarna snel nog één of twee mooie inkomende (en uitgaande :-) transfers en dan erop klappen.
Nou. Nieuwe eigenaren gefeliciteerd. Ik ben nu reuze benieuwd wat er gaat gebeuren. Mijn grootste ergenis bij NAC was altijd de selectie en technisch beleid. Daar moet zsm aan gesleuteld worden. Onze huidige selectie is van povere kwaliteit. Ik neem aan dat Ton Lokhoff dat ook heeft aangegeven bij de nieuwe eigenaren.
@noad en @johnny1912
kom er maar in ...
hier gaat iig de kurk van de champgane fles !!!
HUP NAC
Ik wil net als iedereen van MM af. Echter zijn we dat voorlopig nog niet.
MM is als enige binnen de club statutair bevoegd om handtekeningen te zetten. Totdat er een nieuwe ad is zit MM nog op de club. Als het geluid klopt dat zal dat op korte termijn wel gebeuren waardoor hij richting eind september/oktober zal vertrekken. Ligt eraan hoe men dat met mm zal afspreken.
Menigeen denkt dat de definitieve oogst al binnen is. Ik zie het als het begin van een nieuwe oogst, die hopelijk vruchtbaar zal zijn, en dat ook zal blijven in de toekomst?
Kijken of men "echt" geleerd heeft van bepaalde periodes uit het verleden? We gaan het met zijn allen zien en meemaken.
Ik hoop oprecht dat men "tezamen" naar "eer en geweten" NAC op "EEN" heeft staan. Het zou een godsgeschenk en wonder zijn als dat gaat geschieden.
Ronaldo, kom er maar in! 8-)
Yes! Ein-de-lijk!
Hopelijk zal blijken dat dit de club vooruit helpt en worden we (minimaal) een stabiele middenmotor in de Eredivisie.
Hup NAC!
Eindelijk!
En nu heel benieuwd naar hoe ze alles gaan invullen. Wat ze willen is duidelijk hoe ze het nu gaan doen is interessant
Succes iig!
Wat een heerlijk gevoel dat ook deze horde genomen is! Nu kunnen we echt gaan bouwen aan een nieuwe toekomst.
Ik heb 100% vertrouwen in het plan, de mensen die vooralsnog zijn aangesteld en de spelers die zijn gehaald. Ik kan me ook voorstellen dat niet iedereen zo positief is, maar laten we vanaf nu wel met zijn alleen achter NAC gaan staan en de mensen die het moeten doen. Laten we niet na drie verliespartijen (en die gaan er echt wel komen, don't worry) moord een brand schreeuwen en het hoofd van de trainer eisen. Of continu het mantra blijven herhalen dat de nieuwe eigenaren te weinig vermogen hebben en dat het allemaal kut is. Maar tegelijkertijd blijft het wel belangrijk dat we als NAC supporters op blijven letten en dat we opbouwend kritisch blijven. Realistisch gezien gaan we echt geen kampioen worden, of überhaupt promoveren. Maar ik verwacht qua wedstrijdinstelling, spelbenadering en fysieke weerbaarheid wel een ontwikkeling dit seizoen. Het zou mooi zijn als het stadion weer binding met de spelersgroep gaat krijgen en andersom.
Hoe laat word Manders uitgezwaaid?
Ik neem aan dat na de formele goedkeuring van de gemeente, de aandelenoverdracht nog moet plaatsvinden bij de notaris. Dus het kan nog wel wat dagen duren voordat we nieuwe eigenaren hebben.
Ik ben zoooo benieuwd wie hier nu op bepaalde reacties zit te minnen, he.
Jammer dat je dat niet kan zien.
We gaan een nieuw tijdperk in, maar hoe lang zou het nu nog duren voordat het helemaal rond is? Enkele dagen?
Super nieuws natuurlijk. En ook ik zal positief achter de organisatie en spelers staan maar ik ben bang (laten we hopen dat ik het fout heb) dat wanneer NAC vrijdag verliest er hier weer een hoop negatieve reacties zullen verschijnen. Dat zit er gewoon ingeslepen bij vele hier. Geduld is het sleutelwoord.
Als we met zn “alle” achter NAC blijven staan kan dat alleen maar een positieve boost geven!
Erg fijn dat er duidelijkheid is en richting bepaald kan worden over de gehele linie.
Veel succes gewenst aan de beleidsbepalers. Ik hoop oprecht dat nu daadwerkelijk de weg omhoog (ook al is het geleidelijk) ingezet kan worden.
Ik betrap mezelf er wel op dat ik “de 100% vertrouwen”, zoals anderen die kunnen geven, nog niet kan geven. Daarvoor is de voorliggende periode NAC te schadelijk geweest.
Ik zou zeggen, laten we vrijdag in eigen huis starten met een overwinning tegen Helmond Sport. 1-0 is al genoeg om de vertrouwens-beker te doen vullen. Die gifbeker ken ik inmiddels wel.
@ talentje
Het is rond 10 uur donker ik zeg knallen maar.
Maak er ook een flimpje van.
Misschien een vrolijk spandoek op de achtergrond.
Veel plezier mannen.
Is Manders en k3 al met pek en veren het stadion uit gegooid.
@Geraldo
Het begint nu pas. Eerst zaaien, dan oogsten.
Komend seizoen is vooral nog het resultaat van het beleid van voorgaande jaren. Misschien kan Molenaar een vechtmachine van het team maken. Maar het kan ook tegenvallen.
a.s. vrijdag zal gewoon een lastige pot worden. Ook gezien alle blessures en afwezigen.
De KNVB was natuurlijk bang dat Front het midden van de vergaderzaal zou claimen.
Grapje jongens, voordat iedereen weer op zijn achterste benen staat.
De gemeente zou maar een formaliteit zijn en dan kunnen we door.
Het opbouwen kan beginnen. De verwachtingen zijn hooggespannen.
Komt er nog een extra podcast over die wereldnieuws
Zo mijn NAC vlag hangt inmiddels aan de gevel! Voor de mensen die het nog niet beseffen... 02-08-2022 gaat de boeken in als een historische dag voor NAC!
@NACMAN
Ik denk dat nu gelijk een podcast opnemen niet zoveel zin heeft. Als de handtekeningen staan na akkoord gemeente of er nieuwe ontwikkelingen zijn met betrekking tot namen. is dat natuurlijk wel een goed idee!
GEWELDIG NIEUWS!!
Voor degene die jaren terug de tijd in de Vismarkt en met name Cafe Onze Henk nog kunnen herinneren.
Vrijdag voorafgaand aan de wedstrijd vanaf 16:00u staat mijn maatje / DJ van toen in Cafe De Kastelein (Vismarktstraat) weer te draaien als vanouds! Zou leuk zijn als dit weer zo'n succes kan worden als jaren terug waarbij de Vismarktstraat weer helemaal vol kan lopen.
tot vrijdag hopelijk in de stad en anders in het stadion! Weer als 1 achter NAC!
Mooi om met een hoop positiviteit de competitie te beginnen. Hopelijk slaat dit door op de tribune en dan automatisch op het Veld. Ondanks dat ik afgelopen zaterdag totaal niet overtuigd was en bij vlagen echt heel slecht was heb ik ontzwavel zin in vrijdag zeker naar dit nieuws!!!
Goed nieuws. Eindelijk.
Betekent dit ook dat er geld beschikbaar komt om de selectie voor dit seizoen nog van een serieuze kwaliteitsimpuls te voorzien?
@Naxioma
Een filosofische les:
Nooit te hoge verwachtingen hebben.........kan alleen maar tegenvallen!
Gelukkig!!! Alle twijfels kunnen de prullenbak in. Hopelijk worden er deze week ook nog wat nieuwe spelers gepresentwerd.
Naxioma, Jantje Beton en consorten: het is gebeurd. Jullie hebben jezelf voor eeuwig belachelijk gemaakt hier met allerlei aannames waar dus niks van bleek te kloppen. Veel plezier met je zure leven en tot ziens.
Misschien een ideetje om in de 17de minuut van komende wedstrijd massaal Manders uit te zwaaien? Als referentie aan de 17k die hij per maand heeft mogen opstrijken hier?
Mooi dat Manders eindelijk weg is. Verder afwachtend wat er de komende tijd gaat gebeuren...
@Jantje Beton, idd een hele korte vakantie of NAC heeft de druk opgevoerd om het alsnog te behandelen via teams, telefoon, mail etc...
Kan Manders morgen uitslapen op de eerste dag van zijn welverdiende vakantie
Zo eindelijk een dikke punt achter de acht jaar van Aalst, van Weelde en Burema! Acht jaar met een aaneengesloten reeks bestuursfouten, benoemingen en ontslagen die zijn weerga niet kent in de geschiedenis van onze club. Bijna waren we opgevreten door de CFG en dan hadden we onze club nooit meer teruggekregen.
Zwarte bladzijden in onze historie waarvan we hopelijk hebben geleerd hoe het in ieder geval niet moet. De nieuwe aandeelhouders hebben al duidelijk gemaakt dat zij het op een heel andere wijze gaan doen, zij gaan zich niet bemoeien met het dagelijks bestuur. Dat is een belangrijk fundament onder NAC = Breda.
En dan nu gewoon lekker gaan voetballen en stevig trainen. Dan kan het seizoen nog best aardig gaan uitpakken. Niets moet, alles mag. Zo lang NOAD maar de boventoon voert.
Wij GAAN DE SINGEL OP
WIJ GAAN DE SINGEL OP
BREDA BREDA BREDA BREDA
WIJ VAREN ALLEMAAL NAAR NAC NAC NAC NAC
Helaas is Manders nog niet weg want hij zal bij de notaris het oude NAC nog moeten vertegenwoordigen.
Kan hij nog even de boel vertragen om zo salaris te beuren
Gefeliciteerd iedereen!!. Nu de gemeente nog maar dat is een formaliteit.
Laat dit het begin zijn van een 12 jarig pessimisme.
Sorry optimisme
en we zwaaien met zijn allen naar Mattijs
en we zwaaien met zijn allen naar Mattijs
en we zwaaien met zijn allen , we zwaaien met zijn allen
we zwaaien met zijn allen naar Mattijs
houdoe en bedankt Pinokkio Manders !
En we zwaaien ook met zijn allen naar VAN AALST, de grootste zondaar!
2 aug. 2022 BEVRIJDINGSDAG!
En nu gauw die scorende spits binnenhalen!
Heel benieuwd naar welke poppetjes welke functie gaan krijgen en of eindelijk de benodigde versterkingen in het veld gaan komen. Nu doorpakken!
Hopelijk komen alle e-mails nu bovenwater. Zodat we echt horen of de stemmingmakerij een echte issue. Is. Anders kunnen we Manders laten vervolgen voor meineed en zwart makkerij. Ik denk en hoop dat het nog een een staartje krijgt en dat er een rectificatie komt in de landelijke dagbladen. Niet alle supporters zijn nl rotte appels. En dat het gros wel normaal gedraagt. Nu worden wij allen gezien als debielen en doorgesnoven. Dus openbaarheid van alle mails en bedreigingen.
Hein
De datum 2 augustus 2022 gaat de boeken in
De dag van de bevrijding van Nac én dat het betaald ouderschapsverlof is ingevoerd. Tijd voor nieuwe Nac-baby's.
Goed nieuws!!!!
Blij met een dooie mus er is na de overname wat veelste veel heeft gekost geen rooie rot cent meer voor serieuze versterkingen.
De soap is bijna ten einde. Godzijdank. We kunnen weer vooruit kijken! Hup NAC!
Ga weg joh negatieve bokhond @NOAD
En daar is de goedkeuring van de gemeente al! Nu enkel nog even langs de notaris en het is officieel.
Dat word heel het seizoen afgang na afgang tegen KKD clubs die veel sterkere selecties hebben en dan hele seizoen hier roepen dat het nog de schuld is van Manders en Van Aalst. Zo voorspelbaar. Maar gefeliciteerd mannen. NAC is Breda kan het nu laten zien. Spreek jullie volgende week weer.
Inmiddels is het plaatje compleet. De Gemeente Breda heeft ook goedkeuring gegeven voor de verkoop van NAC.
Tokkienoad1976
Nou liever niet eigenlijk.
Geweldig nieuws.
Maak er vrijdag een mooi feestje van in het stadion.
Ik zit dan nog in Italië, maar zal het via 076 radio volgen.
@noad1976
Hou toch op met je negatieve gezeur.
Het wordt anders zonder MATTHIJS MANDERS
DE HEMEL STRALEND BLAUW NAC IK HOU VAN JOU
MET ZN ALLE
Schitterend prachtig machtig mooi nieuws
Nac blijft van ons HUP NAC.
NU NOG 1 SPELER MET SCOOREND VERMOGEN VOORIN .
EN 1 SPELER MET BALLEN KLOTEN OP HET MIDDEN VELD .
MOOI SEIZOEN MANEN
Proost vanuit Italië, gefeliciteerd aan allen. Hopelijk op naar een mooie vrijdag!
@noad1976
Een blowjob, en je gaat de wereld héél véél leuker beschouwen 😉
Kop op jongen
niet te hard van stapel lopen
Met de kerst zullen we zien waar we staan. Ik hou niet van te vroeg juichen.
Dit wordt het. na 12 jaar ofzo!
Heerlijk!
Hup NAC!
Hopelijk laat Manders zich niet meer zien anders zullen we hem op weg naar huis helpen.
We zijn trouwens ineens wel veel te optimistisch voor het komende seizoen
Ik hoop ook op een leuk seizoen...maar bedenk bouwen aan een goede selectie kost maanden...jaren
Zijn we dan nu echt van Manders af of zit daar nog een contractueel addertje..... afkoopsom of zo?
Nou laat het maar eens zien dan vrijdag.
Met passioneel pressie voetbal, zoals we dat voor het laatst onder Hyballa zagen.
Wij willen een herkenbaar NAC.
En NOOOOOITTTT meer dat zaadloze angsthazen, tikkie breed, tikkie terug kutvoetbal van die Neptrainer Steijn.
Maak ze fit en Scherp! Hup NAC!
Wij zijn voor niemand bang!
Stadion slopen en huizen bouwen.
Eens dan wordt de hemel stralend blauw!