NAC degradeert na twee seizoenen weer naar de Keuken Kampioen Divisie
NAC is officieel gedegradeerd. Al weken hing het in de lucht en gisteren viel het doek definitief. Met nog een wedstrijd (en acht minuten) te spelen is de achterstand op plek zestien niet meer te overbruggen.
Het is een jaar geweest met een neerwaartse spiraal. Waar NAC aan het begin van het seizoen nog redelijk tot goed voetbalde, werd dat rond de winterperiode minder en minder. Doelpunten bleven uit en daarmee ook de nodige punten. Met kunst en vliegwerk werd er van alles geprobeerd, maar dat zorgde vooral frustraties onder de supporters.
En nu is het dus zeker: minimaal weer een jaar Keuken Kampioen Divisie. En met de middelen die NAC beschikbaar had kan je niet anders dan stellen dat er sportief is gefaald. Hoe en waar dat heeft kunnen gebeuren mag worden uitgezocht alvorens er wordt gebouwd aan een nieuw team.
Plaats reactie
NAC is op 20 december eigenlijk al gedegradeerd. Daarna was het een lange, pijnlijke route naar het einde. Die we aan de kerstdis allemaal al konden uittekenen.
Wat me teleur stelt is dat de directie niet heeft laten blijken de ernst van de situatie voldoende in te zien. Rust bewaren is goed, maar in de winterstop had het elftal echt versterkt moeten worden. En niet met voetbalbejaarden als Odoi en Ayew of derderangsspelers uit Frankrijk.
Ik denk dat de houdbaarheid van Hoefkens wel op is, maar hij is zeker niet geholpen door zijn baas. Als je twee beste spelers allebei 2/3e van het seizoen buitenspel staan, verwacht je dat er op die posities gelijkwaardige versterking komt en dat is niet gebeurd.
Nu er eindelijk voldoendes worden gescoord op het veld, degradeert NAC tegen de enige club waar Sydney als spits heeft gefunctioneerd. De bizarre cirkel is rond.
Het doel is om bij de bovenste 2 plekken te eindigen en niet minder dan dat. Directe promotie is cruciaal anders zie ik de toekomst wederom somber in. Kan het mij niet voorstellen dat de geldschieters nog jarenlang geld in een bodemloze put willen gooien. Wie gaat er blijven en wie gaan er weg? Kom maar door met de grote schoonmaak.
Deze degradatie had voorkomen kunnen worden met betere aankopen en tactiek. Dat maakt het extra treurig..
De Bredase vulkaan staat weer op uitbarsten. Interne malaise en een groot deel van de supporters zijn het kotsbeu.
Zoals gisteren al vermeld ben ik echt benieuwd wat er nog boven komt drijven en wat Remco en co gaan doen om ons vertrouwen weer te gaan herwinnen.
Tot die tijd wacht ik rustig af met evt commentaar en blijf deze soap in de gaten houden. Ik zat voir de gein wat oude bside rats berichten te bekijken en ik kwam tot de conclusie dat er buiten het stadion om weinig tot niks veranderd is.
Amateurisme ten top. Het wijzen en straatjes schoon vegen gaat weer beginnen en de trouwe supporters staan weer lijdzaam toe te kijken hoe deze mooie club weer een diepte punt bereikt heeft.
Ik kan niet eens meer boos zijn. Het is totale telleurstelling en een vleugje what the flip gebeurdt er toch weer.
Hopelijk komend seizoen NOAD en ADVENDO op het veld en binnenshuis wat overslaat op de buhne.
We zullen het wel zien.
Hup NAC.
Gezellig he?
Wat boeit NAC nou als je straat mooi Oranje versierd is.
@ Decadente Dirk
NAC zal de hoogste begroting van de KKD hebben, dat lijkt me duidelijk. Geen andere club zal 16,000 seizoenkaarten verkopen en 7 miljoen uit sponsoring ophalen.
De kostenbasis zal ook wel de hoogste zijn, maar dan nog moeten we het hoogste spelersbudget kunnen hebben. Kwestie van niet direct noodzakelijke dingen voor nu schrappen. Dan zetten we misschien even een stapje terug op sommige vlakken, maar alles moet erop gericht zijn om snel weer te promoveren. Dus elke euro in het eerste elftal en de hoogste jeugdelftallen stoppen.
We hebben er al zoveel over gezegd en geschreven, feit is dat er onvoorstelbaar slecht management is en wordt gevoerd.
Dit is dus de 8e degradatie en tevens de ergste en meest onnodige die ik meemaak.
Werkelijk alles is onderschat, goedbedoelde adviezen van dezen en genen worden hautain in de wind geslagen, de technisch directeur mocht er een potje van maken en doet zijn werk niet goed en wordt niet gecontroleerd of gecorrigeerd, en is zo laf dat hij PVH voor de bus gooide en dan heb je ook nog een trainer die het niveau niet aankan en rare opvattingen over voetbal heeft die niet van deze wereld zijn en die mocht ongestoord zijn gang gaan op de weg naar destructie, iedereen keek er naar en niemand greep in.
Op alle fronten maken we ons belachelijk.
Bestuurlijk is het chaos en blijkbaar ziet men nergens de urgentie van.
Iedereen die NAC een warm hart toedraagt en een beetje kennis van zaken heeft zag dit al van ver af aankomen.
Al in de winterstop had de trainer en de TD er uit gemoeten dan was het technisch niet zo ver gekomen.
Maar het imago dat de club geen trainerskerkhof is was belangrijker dan handhaving eredivisie.
Maar je kunt je hardop afvragen of het imago wat we nu gecreëerd hebben is wat men voor ogen had?
Alles ligt op zijn reet, iedereen heeft de schurft aan ons en we zitten nog steeds met een stel incompetente mensen die weigeren om plaats te maken voor professionals.
Gisteren bleek ook nog eens dat ondanks de berichten vooraf de veiligheid in het stadion niet gegarandeerd kon worden en een klein groepje vandalen de dienst uit kunnen maken.
De minderheid regeert bij NAC.
Dat is al jaren zo, daarom zitten we nu ook met NAC=Breda en werden alle andere constructie uitgesloten.
Het is nu uithuilen en opnieuw beginnen zoals ik gisteren al zei zal er volgend seizoen en wellicht nog langer niks in ons voordeel uitpakken we zullen het dus zelf moeten doen, van arbitrage , KNVB en publieke opinie kan je niets verwachten.
We zullen opnieuw credits moeten verdienen.
Ik ben pas gerust als er een competente directie zit en we verlost zijn van Maas en Hoefkens.
@ BELIEVER
Als we komend seizoen eens fris, leuk voetbal gaan spelen voor een vol stadion en die 100 criminelen buiten de deur gezet worden, dan is de goodwill ook heel snel weer terug. Zelfs Vitesse krijgt weer een beetje gunfactor en de meesten vinden het mooi dat Twente het zo goed doet.
Maar voordat het bij ons zover is zal er veel moeten veranderen.
Joh, gedegradeerd, serieus?
Dit zag letterlijk IEDEREEN al maandenlang aankomen, behalve de directie en technisch management van de club zelf !!
Hoe is het mogelijk, zo naïef en amateuristisch voor een bvo.
Kost je alles bij elkaar meerdere miljoenen euro’s
We gaan het evalueren? Daar had je al even mee bezig kunnen en moeten zijn en al in kaart moeten hebben wat voor spelers er op de lijst moeten voor zowel vertrek als aankoop/transfervrije....anders loopt het paardje alweer achter de 2ag3n voor er begonnen wordt...
Wat Wanny zegt.. na de nederlaag tegen Telstar thuis was het wel duidelijk dat er versterking moest komen.. Gegokt op ervaring en een speler met snelheid uit Frankrijk en verloren...
Hoefkens heeft zijn opstelling enorm vaak aangepast.. wat de vastigheden er niet in brengt.. maar aan de andere kant doet hij dit ook omdat hij ziet dat het niet werkt.. 32-33 wedstrijden lopen zoeken, je denk het te vinden en gaat er de pot erna keihard af. Je bent zo goed als je spelers.. en dat 2 van je beste spelers er heel veel wedstrijden niet bij zijn helpt niet..
Hopelijk is dit 1 stapje terug en 2 vooruit (al heb ik ook al nodige degradaties meegemaakt, maar je blijft hopen)... Kijk naar Groningen bijvoorbeeld.. geef jongens uit de jeugd de kans om te ontwikkelen op KKD niveau.. haal daar wat leuke spelers bij.. Trainer met een idee (kan Hoefkens zijn of iemand anders).. Richt je op het voetbal en laat die randzaken voor wat het is..
Degradatie is een feit !
Ik zou beginnen met een grote schoonmaak...
Oversier kan men nog voordeel van de twijfel geven. Aantal pijndossiers opgepakt en uitgevoerd. Ook een aantal zaken minder goed aangepakt, maar iedereen kan wel eens een (inschattings-)fout maken.
Peter Maas als technisch directeur heeft minder credits. Als je een selectie samenstelt volgens een bepaalde speelstijl , maar na een aantal weken competitie ga je een andere spelsysteem spelen dan is er iets mis met de communicatie tussen de TD en trainer/technische staf.
Maar vooral is hem aan te rekenen dat hij aan het begin van het seizoen een selectie had samengesteld met te weinig doelpunten !!! Dit zag je al in de voorbereiding. Tenminste wij als supporter wel.
Carl Hoefkens heeft NAC altijd goed uitgedragen, maar laat geen eigen "handtekening" zien bij het elftal.
Heel veel anticiperen op de kracht van de tegenstander. Daar ligt ook de kracht van Hoefkens. Hij benoemt dan ook niet voor niets de wedstrijden waarin we goed tegenstand boden (bijv. Ajax, PSV, Feyenoord en Twente). Maar gezien de situatie dat we weer moeten opbouwen , dan is hij niet de geschikte trainer.
Tenslotte wil ik de supporters een compliment geven voor hun onvoorwaardelijke steun. NOAD !!
Als je ziet dat we nu al de 11000 (seizoenkaarten) zijn gepasseerd zijn in de voorverkoop dan ben ik daar trots op.
Nu nog op het sportieve vlak ....... Come On NAC !
@ BEJAARDE NAC-FAN
Dan heeft Maas opzicht goed ingekocht toch?, alleen Hoefkens ging opeens raar doen bijna iedere wedstrijd ander systeem, 4a5 andere spelers iedere wedstrijd. Ik durf te wedden als Hoefkens gewoon een vast systeem had met vaste basisspelers dan waren wij niet gedegradeerd. Er zat totaal geen vastigheid in het team en daardoor zakt de zelfvertrouwen ook gewoon, ik vind deze degradatie de hoofdschuldige toch echt Hoefkens hoor.
Dit is geen nieuws, het was al maanden bekend. Wat wel nieuws is, is dat gisteren is gebleken dat we geen baas zijn in ons eigen stadion. De eerste keer vuurwerk kan nog. De 2e keer komt omdat de beveiliging van NAC niet durft in te grijpen en het dus niet onder controle heeft.
Dit is inmiddels degradatie nr 4 voor mij, en ik vind het erg om te zeggen, maar het doet me steeds minder. Het is bijzonder om te zien dat NAC steeds weer mensen aanstelt die niet capabel zijn voor hun werk, er daardoor gezeik ontstaat, en we daardoor in de shit zitten. Deze degradatie zag je al van mijlenver aankomen. Vorige seizoen in de 1e seizoenshelft 1 !!!!! overwinning in januari, amper doelpunten. Geen doelpunten gehaald in de zomerse transferwindow door onze TD, en dit herhaalt hij in de winter. Een trainer die elke week het wiel opnieuw uit wil vinden door de meest onlogische opstellingen die je maar kan bedenken het veld in te sturen. Een AD die heel veel praat, niets zegt, en niet corrigeert op het moment dat het moet. EN maar lekker met z'n alle roepen dat de statistieken en data allemaal heel goed zijn.
Het is elke keer hetzelfde bij onze club. Mensen die op papier een goede staat van dienst hebben, trappen in dezelfde valkuilen als hun voorganger. We zitten al anderhalf seizoen naar helemaal niets te kijken. Er wordt n iemand beter (eerder slechter, neem een Balard en Valerius), er zijn geen prestaties, helemaal niets! Het enige wat we in 2 jaar bereik hebben, is een uitbreiding van het stadion. Nu kunnen er nog meer mensen elke 2 weken naar deze comedyshow gaan kijken.
Het enige wat nooit verandert is het publiek dat blijft komen. Zo ook ik, we zitten er volgend jaar uiteraard weer. Deze keer hopelijk met leuk voetbal, passie, strijd, een selectie waar Breda zich in kan herkennen. AL zal dit laatste waarschijnlijk bij hoop blijven, staan we december volgend jaar op plaats 12 in de KKD, en staat de club wederom in de fik.
Deze club verandert helaas nooit!
correctie op voorgaande bericht: 1 overwinning in de 2e seizoenshelft
@ Ice
Er is wel meer bereikt denk ik op het gebied van stadionhuur, commercie, horeca, merchandising, begroting.
Alleen maak je daar geen supporter blij mee als het voetbal ruk is en je weer afdaalt naar de krochten van het betaald voetbal.
@Wanny het klopt wat je zegt, alleen een deel van die zaken worden weer teniet gedaan door de degradatie. Sponsorinkomsten en begroting zullen dalen!
Klopt allemaal wat je zegt Wanny. De seizoenskaarten zijn dus gelijk gebleven in prijs en zo ook de business seats en de lounges.
Wat me opviel is dat ik na de 2de keer een fakkel op het veld ook Karel Vrolijk al op het parkeerterrein naar zijn auto zag lopen. Die neemt dus ook niet meer de moeite om nog mensen te spreken na de wedstrijd. Wat ik overigens helemaal begrijp.
Alles wat vorig jaar hard werkte en redelijk was weggedaan, dit is vervangen met een stel opa’s, wat schoolvoetballers en met klap op de vuurpijl “het zoontje van”
Dit is geen kwestie van pech hebben, maar schandalig beleid.
Ik denk dat menig nacsupporter al voor het seizoen wist dat we een veel slechter, en vooral minder leuk om naar te kijken, team hebben.
k heb er vanaf het begin van het seizoen voor gewaarschuwd dat dit met deze selectie, technisch directeur en trainer fout zou gaan.
Ik kreeg toen alleen maar bergen kritiek, waarbij sommigen echt op de man speelden.
Nu is het dus officieel: volgend seizoen spelen we KKD.
Dat is zo ontzettend jammer, want met een goed beleid was dit absoluut te voorkomen geweest.
Ik hoop nu maar dat men de juiste lessen trekt en dat de verantwoordelijken — Oversier, Maas en Hoefkens — zelf hun verantwoordelijkheid nemen.
Want nog zo’n seizoen, en dan wéér in de KKD, dat trekt niemand.
Degraderen blijft kut. Maar omdat deze degradatie zich (zoals al Wanny al zegt) al heel lang aankondigde, ben ik er niet echt ondersteboven van. Het is de logische uitkomst van dit seizoen en we verdienen het meer dan clubs als Excelsior, Volendam en Telstar.
Lees het stuk van Oversier zojuist op BN de Stem
dan constateer je meteen dat er nog helemaal niks is geleerd.
Wij investeren in mensen en dat blijven we doen zegt hij op het eind.
Je reinste bullshit en het maakt me ontzettend boos zo’n domme uitlating.
Wat Oversier met investeren in mensen bedoeld is incompetente mensen op belangrijke en cruciale posities laten zitten die de club in de vernieling helpen.
Investeren in mensen is goed maar investeren in verkeerde en slechte mensen is fout daarom zijn we nu terug in de KKD.
Ze zien het nog steeds niet, ziende blind en horende doof.
Wat een walgelijke bedrijfsvoering!
Heel snel een goede selectie samen stellen.
Laatste man, werker op het middenveld, regisseur op het middenveld, twee goede buitenspelers en een spits . Kan toch niet moeilijk zijn voor de KKD
@Believer
Oversier zegt uiteindelijk helemaal niks. "We gaan als club een stap terugzetten, maar we gaan er ook weer twee vooruit zetten." Hoe we die stappen vooruit precies gaan zetten, weet geen mens.
En ook: "Daardoor is de stap terug minder ver dan de laatste keer toen we in die competitie zaten. Dat betekent ook dat we zo snel mogelijk weer terug willen." Met die veel stabielere basis moet je binnen een jaar promoveren, maar ik weet nu al zeker dat niemand dat gaat durven beloven. Want stel je voor dat je afgerekend kunt worden op je prestaties!
@ Da Pope
En hoeveel procent van de degradanten zijn er de laatste 5 a 10 jaar in geslaagd direct weer terug te promoveren? Laat staan rechtstreeks zonder nacompetitie.
Volgens mij zeker flink minder dan 50%.
De RVC is eindelijk ook wakker geworden nu het te laat is, vKoeveringe in BNdeStem:
„Voordat we nu weer een overhaaste beslissing nemen, moeten we wel evalueren waar het is misgegaan en hoe het kan dat we gaan degraderen?
Hoe het kan?..... Onder een steen geleefd of zoiets het laatste half jaar?
@da pope
Ik denk twee stappen vooruit naar plas-glas-was
Oversier is in het voetbaltechnische gedeelte vooral goed in zalvende praat als er problemen zijn, en vervolgens niets doen. Dat heeft hij het afgelopen jaar wel bewezen.
Praatjes vullen geen gaatjes helaas, daar zien we nu het resultaat van.
Was te verwachten.
Voor mij mag de knvb vak g heel het seizoen leeg laten die moeten zich kapot schamen, zij zijn de schande van NAC en breda.
Sinds winterstop vorig seizoen niks meer gepresteerd maar gewoon blijven zitten. Ongekend en onbegrijpelijk!
@DaPope, tuurlijk heet Oversier het niet over exacte plannen om terug te keren. De beste man weet na een paar jaar nog steeds niet wat de uitgangspunten van het door NAC=Breda geschetste technisch plan waren. Sterker nog, hij gaf aan helemaal niet te weten dat er een technisch plan lag....
Over het stuk wat oversier in de stem laat op tekenen is puur en gewoon beleid technische.
Punt je degradeert maar je hebt een sterkere financiële situatie dan bij de vorige degradatie.
Er is genoeg geld om spelers te halen waar zeker moet kijken dat die bij een eventuele promotie ook op eredivisie niveau mee kunnen.
Dan bij promotie is nog door zijn gezonde financiële positie instaat om gelijk meerdere stappen op elk gebied waar nodig is te zetten zowel op financieel gebied als op sportief gebied.
Dat er nu al voor het vakantiegeld binnen is 110085 supporters hun seizoenkaart hebben verlengd en nog vele op een wachtlijst staan is heel gunstig voor de club.
In ieder geval komt volgend seizoen de derby tegen de zusjes terug die als ze niet promoveren een flinke stap terug moeten doen met als rkc.
Ik kijk uit naar een vernieuwd NAC in de kkd.
@Da Pope
En het waren weer dezelfden die de degradatie aankondigden en opnieuw hun zin kregen, net als de vorige keer, toen tijdens de winterstop ook al werd beslist dat we al gedegradeerd waren
(hoewel we toen nog boven de degradatiestreep stonden).
Hopelijk krijgen ze niet verder hun zin, want ze zeiden ook al dat we de juiste man om te promoveren al in huis hadden, die stoere gozer met zijn knuffel beer imago, die toch maar mooi voor zijn dug-out blijft staan in de stromende regen, geen enkele andere club heeft een trainer die zo goed bij de club past, de onze is nog stoerder dan Henk de Jong. Zonder hun steun aan onze wondertrainer was die misschien wel ontslagen en waren wij niet gedegradeerd. Het maakt niet uit wie je voor de groep had gezet, de spelers zouden zich bevrijd hebben gevoeld.
Maar goed, heel veel supporters zijn er stiekem helemaal niet rouwig om dat we zijn gedegradeerd, want de KKD is gezellig beneden de Moerdijk.
In "mijn tijd" heeft NAC alleen goed gepresteerd onder leiding van mensen van boven de Moerdijk en hetzelfde geldt b.v. voor de zusjes.
We hebben iemand nodig die de koffiejuffrouw ontslaat, anders wordt het nooit wat.
Deze degradatie is eigenlijk een schande.
Wat ook een ongelooflijke schande is, is dat na 12 minuten een voluit lachende Peter Maas vol in beeld was op TV.
Je zou deze vent met pek en veren het stadion uit moeten zetten.
Deze zogenaamde TD, heeft er werkelijk niets van gebakken.
Heeft zich heel het seizoen verstopt, nooit transparant geweest en neemt blijkbaar ook geen enkele verantwoording voor zijn opzichtig falen.
Elk ander bedrijf zou hem de deur wijzen.
Als clubs als Volendam, Telstar en Excelsior boven je eindigen, heb je echt slecht werk geleverd en dat moet hoe dan ook consequenties hebben.
Overigens ook voor de aimabele Hoefkens.
Het blijft een raadsel waarom er bij NAC toch altijd zoveel ondeskundigheid wordt binnengehaald.
@Wanny
Het is duidelijk dat het niet makkelijk is om direct terug te keren. Heracles heeft volgend jaar natuurlijk dezelfde ambitie. En clubs als Vitesse, De Graafschap, RKC, Roda, Willem II en/of Almere City zullen ook mikken op promotie.
Maar als je fundament zo stevig is, je misschien wel het hoogste budget van de KKD hebt en zegt in 2030 een stabiele eredivisieclub te willen zijn, dan moet je domweg direct promoveren.
Druk is geen vies woord. Als topsportorganisatie hoort dat erbij. En de lat moet na dit seizoen ook echt omhoog.
Een TD die op zich prima spelers heeft gehaald, maar ook een trainer die ze niet op de juiste plek zet… dat schuurt natuurlijk.
Komend jaar Soumano en Reulen in de spits, dat lijkt mij wel een lekkere combinatie.
Maar wie oh wie is een geschikte trainer? Pastoor? Geen typische NAC trainer, maar staat wel z’n mannetje binnen deze organisatie.
En dan zegt RO dat die problemen met het gooien van de fakkels en het definitief staken totaal niet te voorkomen was, bullshit !
Als je weet wie deze kneuzen zijn had je het 100% kunnen voorkomen natuurlijk, en anders na de eerste keer gooien was het mogelijk geweest om die gasten te verwijderen!
Voor mij voelt deze degradatie als de meest pijnlijke tot nu toe. Waarom; omdat de hoge heren niets hebben ondernomen om het tij te keren, niet hebben ingrgrepen terwijl een blinde dit van mijlenveral zag aankomen!
We kunnen mogelijk wel de hoogste begroting hebben in de KKD, maar dat zegt niets als je een incapabele TD hebt die de poen binnen de kortste keren verkwanseld, onder notabene toezicht van de RVC en AD.
Zorg in een organisatie eerst eens dat je de juiste deskundige mensen op de juiste plek zet.
Dat hebben we bij NAC nog maar zelden gezien en blijkbaar krijgen ze dat maar niet voor elkaar.
Dat is dit seizoen ook maar weer eens bewezen.
Méér geld dan Volendam, Telstar én Excelsior, maar minder punten en dus wederom degradatie.
Het is eigenlijk om te janken.
Volgend jaar in de KKD interesseert het mij echt geen reet of we kampioen worden of 2e, zolang we maar direct promoveren.
Maas is de grootste miskleun uit de geschiedenis van NAC.
Geef deze man je budget en het is in no time verdampt.
Ik wil er niet te veel over kwijt maar kijk bijvoorbeeld eens wat Ayew in zijn kielzog heeft meegenomen, een hele entourage en bekijk dan ook eens op welk luxe resort hij is ondergebracht?
Ik wil maar zeggen je haalt niet alleen een relatief dure speler maar alles eromheen kost ook geld.
En in mijn ogen red je het dan dus niet met wat je met Sydney schijnbaar bespaart zou hebben aan salaris. .
Verkeerde keuzes verkeerde mensen en dan sta je waar je staat.
Gedesillusioneerd je naam naar de donder en met lege handen.
Kortom Maas is een onbekwame nalatige vlegel.
@ Balans - wat jij van Peter Maas vindt, interesseert me niet, maar dat je het 'een ongelofelijke schande' vindt dat hij 'voluit lachend' op tv verschijnt, is echt te triest voor woorden.
Het grote probleem bij NAC was dan men amper een bal tussen de palen weet te krijgen. Er wordt best veel geschoten maar allemaal over en naast. Toonbeeld was Holtby gisteren. Hij had me een knal in gedachten.... 15 meter naast. Het is niet het gemakkelijkste deel van voetbal maar je moet er wel een paar bij hebben lopen die af en toe "on target" zijn. De Holtbys en de Sowahs moeten niet schieten.
@ Anders Tegnell ook dat hoort bij de vaardigheden die een TD moet hebben op het juiste moment de juiste houding aannemen.
Je weet dat je onder de loep ligt en je hebt de spandoeken ook gezien.
Het is ongepast om daar met zo’n in drietjes lekker gezellig te zitten doen en te lachen terwijl je club ligt te zieltogen.
De man heeft 0,0 klasse en totaal geen empatisch vermogen.
Ik heb onlangs Zelensky zien lachen op tv. Schandalig!
@ Anders
Zelensky doet hetzelfde als Maas, geld verkwanselen waar hij zelf niks voor hoeft te doen.
Dat zagen we een jaar geleden al aankomen gezien het werkresultaat vd trainer en TD..... Dus dat is eigenlijk niets nieuws!
Gezien het intelligentieniveau van het management vrees ik dat we vele jaren in de KKD gaan doorbrengen....
Maar wat is hoefkens nog een slappere gast wat ik al dacht..... nu ook nog excelsior kwalijk nemen terwijl je met een hoge begroting/geen mindere selectie er 2x van verliest !! Er moet nu toch actie ondernomen worden bij ons NAC en dan de winteraanwinsten die weer eens uit paniek gehaald zijn door maas en je topscorer op een zijspoor zetten, tis weer vanouds wanbeleid !! De kkd in, wat een ellende ...... lied code geel kan omgezet worden naar code zwart !
Nou NAC actie, weg met de slechtste trainer (samen met lok) ooit !! houdoe en bedankt !
NAC is op 20 december eigenlijk al gedegradeerd. Daarna was het een lange, pijnlijke route naar het einde. Die we aan de kerstdis allemaal al konden uittekenen.
Wat me teleur stelt is dat de directie niet heeft laten blijken de ernst van de situatie voldoende in te zien. Rust bewaren is goed, maar in de winterstop had het elftal echt versterkt moeten worden. En niet met voetbalbejaarden als Odoi en Ayew of derderangsspelers uit Frankrijk.
Ik denk dat de houdbaarheid van Hoefkens wel op is, maar hij is zeker niet geholpen door zijn baas. Als je twee beste spelers allebei 2/3e van het seizoen buitenspel staan, verwacht je dat er op die posities gelijkwaardige versterking komt en dat is niet gebeurd.