‘NAC weigert bod van boven de miljoen op Rio Hillen’
NAC heeft zoals eerder gesteld geen intentie om de selectie verder uit te laten dunnen na degradatie uit de Eredivisie. De club lijkt dit vol te houden, ook in het geval van Rio Hillen. Er zou namelijk een bod van meer dan één miljoen euro vanuit Polen resoluut af te zijn gewezen door de clubleiding, aldus VI.
Raków Czestochowa zou de club zijn die het bod neerlegde in Breda. Zij kregen echter nul op rekest. Net als bij Daniel Bielica is NAC niet bereid om een beoogd basisspeler zomaar te laten vertrekken. Het standpunt van NAC is dat spelers alleen voor de absolute hoofdprijs mogen vertrekken. De club vindt dit geen hoofdprijs, mede omdat De Graafschap ook nog een doorverkooppercentage heeft, meldt BN DeStem.
NAC plukte Rio Hillen vorige zomer weg bij De Graafschap voor een bedrag van rond de drie ton. In zijn eerste jaar Eredivisie kwam Hillen tot 26 wedstrijden in het Geel-Zwart. Als het aan NAC ligt zal dit aantal dit seizoen uitgebreid gaan worden tot een hoger aantal.
Plaats reactie
Ik weet niet zo goed wat ik hier van moet vinden.
Volgens mij verkopen wij niet zoveel spelers voor dat soort bedragen, en met een miljoen op zak is het redelijk makkelijk shoppen om een vergelijkbare vervanger te halen.
Ze nemen het wel heel serieus met de ploeg bij elkaar houden, hopelijk zitten we straks niet met een ongemotiveerde selectie opgescheept die zich te goed voelt voor de KKD....
Voor dit soort bedragen zou ik een speler, die vorig seizoen ook nog geruime tijd door de trainer aan de kant werd gezet gewoon verkopen
Wanneer komt er een bod op maas.
Gaan met dit beleid geen spelers krijgen die als ze niet weg kunnen straks met tegenzin op het veld staan en wat heb je daar als club aan helemaal niks.
@Breda Vooruit, ik denk dat dit wel meevalt. Goed voor stabiliteit.
Ik vraag me soms echt af waar ze mee bezig zijn bij ons clubje. Rio is een prima speler en kan je zeker goed gebruiken in de kkd maar voor een bedrag rond de 1 miljoen moet je altijd met zo'n club in gesprek gaan. Ik vond 3ton destijds als veel voor hem dus je kan mij niet vertellen dat je voor hetzelfde bedrag of 5 ton een gelijkwaardige speler kan halen.
We hebben maar al te vaak spelers voor -bijna- gratis de deur uitgedaan.
Wordt nu eens tijd om wat extra geld binnen te slepen.
Hillen is voor de KKD een prima speler dus goed als we hem kunnen houden en misschien nog beter als we het bedrag nog wat verder kunnen verhogen.
Win, win situatie.
Spelers tekenen met hun volle verstand.
Je hoeft ze niet altijd bij het eerste bod te laten vertrekken.
Ga er echter maar vanuit dat elke (NAC) speler uiteindelijk bij het juiste bod wél een transfer mag maken.
Deze keer kan ik me wel in het beleid van NAC vinden.
Hillen zal ongetwijfeld de voetbaldraad weer goed oppakken.
Of dat nu bij NAC zal zijn of bij een eventuele nieuwe club.
Doet Joost Blaauwhof ook aan bronvermelding? Of is dit weer een via-via verhaal dat voor de helft klopt en voor de helft is aangedikt?
Als het waar is, is NAC helemaal gek geworden. Net als met dat verhaal over Bielica. We hebben frisse spelers nodig die willen knallen. Geen jongens die eigenlijk liever gisteren nog weg zouden gaan. Een miljoen voor Hillen, daar kan je 2 of 3 goede KKD spelers voor terughalen. Zonder moeite.
Peter Maas is totaal onzichtbaar. Geen interviews, niks. Een dikke middelvinger kunnen we krijgen. Ik vind het zo ontzettend slecht hoe NAC het na de degradatie aanpakt. Alsof we allemaal gek zijn.
Bizar, als je Hillen (wat ik een goede speler vind) voor dit bedrag kan verkopen dan moet je dat doen.
Ik denk dat spelers als Hillen en Nassoh niet gemotiveerd meer zijn met dit jaar KKD.
Met een miljoen kun je veel doen, maar Peter Maas zijn netwerk is (wat ik heb horen zeggen) een wassen neus. Gebaseerd op spelersmakelaars en lijntjes via via (zoals Ayew die via een lijntje met Amoah is binnengehaald).
Ik schrik niet van de nederlaag tegen Eindhoven. Maar wel van de Fifa praktijken binnen onze club. Peter Maas een contract voor het leven... verzonnen door een andere paljas die maar al te graag een baantje wilt in het betaald voetbal.
Met een miljoen voor Hillen kun je de selectie geweldig versterken als je een goed netwerk hebt en doortastend bent!
Hillen was zeker niet onomostreden, maar kan van grote waarde zijn als je veel op de helft van de tegenstander voetbalt. Snelle, linksbenigr centrale verdedigers liggen niet voor het oprapen. Een bod van ruim 1 miljoen euro is een bevestiging dat er veel meer waarde op het veld staat dan 3 jaar geleden. Niet iedere aankoop zal een schot in de roos zijn. Soms moet je je verlies pakken, maar ik denk wel dat dit het moment is om je winst te pakken. Net als bij Bielica.
Als je een lijstje hebt klaarliggen met vervangers dan zou ik zeker gaan praten. Lijkt me dat de selectie wel wat verversing kan gebruiken om een positievere vibe te krijgen. Heeft vorige jaar na rode kaart tegen Exelsior niet veel minuten meer gemaakt. Denk alleen dat een linker cv moeilijker te vervangen is dan een keeper. In de huidige selectie in ieder geval geen alternatief dat het gat kan opvangen. Dus mag wel minimaal half miljoen bij.
Logisch dat ze er niet op in gaan, dan moet Maas weer aan de bak. Gun die man nou ff rust joh.
Als je een goede lijst hebt met alternatieven kun je altijd de onderhandelingen ingaan. 1 miljoen voor een speler die alles nog moet bewijzen en voor een kkd club is in ieder geval veel geld. Benieuwd wat er van waar is.
Geen idee maar een zonnesteek is best aannemelijk ,wat zijn ze aan t doen daar op de burelen ??
Dit is Godsgeklaag duidelijk ONKUNDE
op zijn Bredaas , donderop
netjes gezegd morgen inschrijven
bij het arbeidsbureau
Als NAC het niet doet zijn er supporters die dat niet snappen.
Als NAC het wel doet zijn er supporters die dat niet snappen.
Wat dat betreft kan de club het nooit goed doen.
Persoonlijk kan ik me hier wel in vinden.
Hillen houden, tenzij er een top bedrag binnenkomt (na afdracht aan de Graafschap).
Ik proef veel onvrede in de selectie. Maar lekker je kop in het zand steken en doorgaan met deze waardeloze trainer. Zolang Hoefkens en Maas bij NAC werkzaam zijn heb ik er geen vertrouwen in dat NAC rechtstreeks promoveert.
Prima dat NAC dit bod afwijst. Hillen is pas 23, ligt nog vast tot 2029 en linkspoten die centraal achterin spelen zijn schaars. Dat maakt hem extra interessant op de transfermarkt.
Als je directe promotie wilt, moet je niet je beste spelers bij het eerste serieuze bod laten vertrekken.
Die 9 gele kaarten en 1 rode kaart zijn natuurlijk wel een aandachtspunt. Maar hij speelde ook als centrale verdediger in een ploeg die het hele seizoen onder druk stond. Dan moet je soms een overtreding maken om erger te voorkomen. Als hij daarin nog wat slimmer wordt en een goed KKD-seizoen draait, kan zijn waarde volgend jaar zomaar een stuk hoger liggen.
De trainer behouden om te breken met de reputatie, konden een zak geld extra verdienen, nu met hillen, kan veel meer verdienen. En dan toch houden, motivatie zal ver te zoeken zijn.
Een bod boven een miljoen is echt een hele grote strik eromheen.
We zijn weer lekker op de onderbuik aan het reageren zie ik, man man man. Ten eerste weten we niet of dit klopt, Joost dikt wel vaker verhalen aan. Ten tweede, als het wel waar is, misschien is dit het eerste bod. Dat moeten ze dan toch niet meteen accepteren? Dan is er nog meer uit te halen. Zullen we gewoon rustig afwachten met z'n allen? Dat er zoveel interesse is in diverse spelers zegt toch ook iets over hoe andere clubs naar onze selectie kijkt? Is Maas niet de enige die het in ze ziet zitten.
Op zich is het natuurlijk niet gek om meteen bij een bod overstag te gaan. Maar waar ik bang voor ben is dat je straks ongemotiveerde spelers krijgt die liever elders waren gaan spelen
Iedereen die roept dat NAC spelers maar moet verkopen, slaat de plank mis! Clubs proberen nu spelers onder de prijs weg te kapen. Agenten willen lekker cashen met hun commissies en sellons. En hier vinden we maar dat NAC mee moet werken. Spelers kunnen elders meer verdienen ja, maar zijn zelf verantwoordelijk voor de degradatie geweest. Ga eerst eventjes een grote jongen zijn en terug vechten!
Werken voor je geld dus!
NOAD
Mark my words; Holtby gaat aankomende week aangeven direct te stoppen
Had je net zo goed Leemans kunnen houden
Het is simpel: In de KKD is Rio Hillen een absolute sterkhouder voor NAC. Als je de intentie hebt om direct te promoveren moet je hem niet weg doen.
Je haalt niet zo snel een gelijkwaardige opvolger, die en zo jong is, met eredivisie ervaring, snelheid, postuur, en belangrijkste die in de KKD wilt spelen.
De hittegolf heeft veel schade aangericht bij velen van ons NAC!
@HENKIETENKIE076
Zou ik niet erg vinden, want hij brengt momenteel niks voor z’n salaris.
Ik vind Hillen op zich een goede speler voor NAC, maar hij is vrij flegmatiek en niet altijd bij de les. Als linksback zou hij het beter doen.
Voor 1 miljoen zou ik hem laten gaan. Geen speler van de huidige selectie is dat bedrag waard.
Maxim Dekker loopt transfervrij weg bij AZ. Die hadden we al lang moeten strikken.
Voor alles roepers dat er geen beleid wordt gevoerd.
Dit is op zich wel een duidelijke koers. Of je het eens bent met de inhoud is een ander verhaal. Wat willen alle paniekschieters nu zo graag? Een zak geld? En daar ieder jaar weer een nieuwe selectie spelers voor kopen, die je later in het seizoen weer kunt afzeiken? Ze willen de selectie bij elkaar houden. We zijn het niet gewend bij NAC, maar laat mensen eens een paar jaar met elkaar spelen. Dan krijg je vastigheid en patronen. Daar wordt nu op ingezet. Je word toch toch doodmoe van de paniek waar sommigen hier dagelijks in schieten
Teveel spelers die niet in de KKD willen spelen en zich niet 100% voor de club inzetten. Hoe schandalig ook, ze worden elke maand netjes dik betaald. Ik vrees met grote vrezen voor een enorm k*t seizoen. Maas en Oversier in geen velden of wegen te bekennen en gebruiken Hoefkens als spreekbuis...
Je kunt je selectie wel bij elkaar willen houden maar bepaalde spelers willen niet (met NAC) in de KKD spelen. Dat is een giftige cocktail en gaat niet werken!
BN/DeStem: "Netto zou NAC namelijk naar verluidt maar enkele tonnen overhouden aan de deal. Zo heeft De Graafschap nog een doorverkooppercentage bij een toekomstige transfer, klinkt het in Breda.
Geen hoofdprijs, lijkt NAC te vinden."
Ik begrijp de NAC leiding wel in deze kwestie.
Voor netto enkele tonnen haal je normaalgesproken geen vervanger die gelijkwaardig of zelfs beter is dan Hillen.
Daarbij komt dat Hillen nog een driejarig contract heeft. (2029)
We hebben er in het verleden al veel te veel, voor belachelijk lage bedragen, laten vertrekken.
Dat moet nu dus maar eens definitief over zijn.
Met voetballers hoef je tegenwoordig geen medelijden meer te hebben.
Ze hebben een prachtige baan, waarin uitstekend betaald wordt.
Zelfs als speler bij NAC hoef je niet naar de voedselbank.
Ik vind het niet vreemd dat je dit bod op Hillen niet meteen accepteert. Hillen is je linker centrale verdediger voor komend seizoen, is een bewezen KKD-speler en heeft net een jaar Eredivisie gespeeld. Hij heeft met 23 jaar een prima leeftijd en ligt ook nog eens tot 2029 vast. Waarom zou je hem dan meteen verkopen?
Met serieuze alternatieven achter de hand valt er ook iets te zeggen voor snel keuzes maken, zodat je door kunt. Je wil ook niet hebben dat je eind augustus je hele kern alsnog omgooit.
@Da Pope
Door spelers te verkopen kan NAC het broodnodige "vers bloed" in de selectie brengen. Spelers die niet het degradatieseizoen hebben meegemaakt en fris instappen. Jongens die gemotiveerd zijn om er bij NAC het beste van te maken. Ik heb zelf het gevoel dat een deel van de selectie er niet zo'n zin meer in heeft. En die sleuren de rest mee met de ellende.
In het geval Maas is het zo gek niet dat hij geen enkel aanbod op wie dan ook accepteert.
Ten eerste, hij heeft geen netwerk dus kan geen vervanging halen.
Ten tweede hij heeft er geen verstand van dus mist elke aansluiting met welke TD dan ook.
Ten derde, hij wil hoe dan ook zijn gelijk halen dat hij vorig seizoen een goede selectie en trainer had, ten koste van alles.
Ten vierde , het is een publiek geheim dat het geen werker is, daar heeft hij een broertje aan dood, dus nu hij hoeft weinig te doen.
Maas vind het allemaal wel best zo en trekt zich verder nergens iets van aan.
Zijn enige zorg is dat hij zich op tijd in moet smeren met deze felle zon!
Momenteel loopt de halve selectie met zijn hoofd ergens anders. Ze willen allemaal weg. Maar onze koppige directie wil alles binnenboord houden. Let maar op aan het einde van de transferperiode krijgen wij een leegloop en dan is het te laat om te bouwen. Remco Oversier hinte hier al op in zijn laatste interviews. Aan onze spelers zou tot het laatste moment getrokken worden. Maar dan kunnen ze wel weer lekker in de slachtofferrol kruipen als wij weer een kut seizoen voorgeschoteld krijgen.
‘Spelers hebben er niet meer zo’n zin in’, ‘spelers zijn niet meer gemotiveerd’, ‘spelers die geen zin hebben om met NAC in de KKD te spelen’. Waar is dit allemaal op gebaseerd joh? Wat lopen mensen hier te roepen? Man man
@Believer
Zijn netwerk was kennelijk goed genoeg om Hillen te halen voor 3ton waar dan nu kennelijk 1mio op geboden zou zijn. Lekker oliedom zeiken van de zijlijn.
Zoals gewoonlijk staan beste stuurlui weer aan wal zonder alle in en outs te kennen en Blauwhof maar op zijn woord te geloven, dit kan ook weer een lulverhaal zijn. Lekker Maas blijven afzeiken voordat er een bal getrapt is en de transfermarkt nog weken open is, knap hoor!
@ Bommetje leuk om te ageren op andere inzendingen maar ken dan wel je feiten.
Hillen is in 2025 simpelweg door de Graafschap zelf aangeboden bij NAC.
Reden was omdat ze daar niet zo tevreden over hem waren dat was genoegzaam bekend in het Doetinchemse.
Die slaapwandelaar hoefde alleen maar ja of nee te zeggen.
Dus een topprestatie als jij het zo wilt noemen.
Alles was goed gaat bij NAC is geluk, of komt door een ander. Alles wat fout gaat ligt aan Oversier, Maas en Hoefkens. En dat gaat elke dag maar door op deze site. En Maas moet natuurlijk ook dagelijks verantwoording afleggen aan de supporters. Zucht...
Ach Believer, hij heeft in 3 jaar ongeveer 100 wedstrijden gespeeld bij de Graafschap, dus zou het allemaal wel meevallen denk jij niet?, niet slecht voor een speler waar ze niet tevreden over waren.
Meest pijnlijke aan het geheel vind ik dat Hillen kennelijk graag weg wil. Dat reken ik niet zozeer Hillen aan, maar wel de beleidsbepalers/trainer. Kennelijk slagen zij er niet in om spelers tot op t bot gemotiveerd aan de start van het seizoen te laten verschijnen.
De selectie bij elkaar houden? Er zijn er al 5 weg van de basis vorig seizoen en vrijwel geen versterkingen.
Ongelofelijk dat je niet hapt bij een bod van ruim een miljoen voor een kkd speler.
En waarom de rest van de selectie bijeen houden als ze al anderhalf jaar NIKS presteren? Het is niet meer uit te leggen.
Maas en Oversier gijzelen met z'n tweeën 20.000 supporters.
Na de catastrofe die ons te wachten staat worden ze met pek en veren de stad uit gejaagd.,
Wie grijpt er eindelijk eens in?
Wat mij verbaast is dat NAC relatief weinig oefenwedstrijden speelt. Afgelopen woensdag de nederlaag tegen Eindhoven en dan de volgende wedstrijd pas weer aanstaande woensdag tegen Hoek. Juist als je eigenlijk een hele systeemwissel gaat maken is het spelen van veel oefenwedstrijden noodzakelijk. Hoe wil jet het er als TS anders inslijpen. Daarnaast zijn ze één week later begonnen dan vele andere profclubs. Ik kan het eerlijk gezegd niet zo plaatsen allemaal. Ben benieuwd hoe ze er bij de aftrap uit tegen TOP en thuis tegen FC VVV voor staan.
Sjee zeg, met één academische titel, twee promotieprijzen, 100K nette per jaar en twee bachelor titels..... is Pannelap geen appelflap.
Maar eerlijk, ik snap helemaal niks van wat er nu gebeurd aan de Lunetstraat in Breda!?
8 wedstrijden is genoeg
Vorig jaar 11
Geel zwart
Oefenen om patronen erin te krijgen?
Hoef wist na 33 wedstrijden nog niet met wie en in welk systeem hij wilde spelen
Maar je moet niet hebben dat er 2 wkn voor Top uit er ineens 5 of 6 weggaan
@MVG
Voor mij voelt het "de ploeg bij elkaar houden inclusief technisch verantwoordelijken" inmiddels als een scenario zonder plan. Als dit je uitgangspunt is, hoef je niet na te denken over een uitgebalanceerd elftal.
Er moet echt iets veranderen ten opzichte van afgelopen seizoen. Vooralsnog weet men goed te verbergen wat dit is. Ik vrees dat we met zijn allen hopen op wat de Engelsen zo mooi "spontaneous combastion" noemen. Dat loopt zelden goed af.
Nog een jaar met onze trainer gaat ie voor een 🍏 en een 🥚 weg ......maar ja ons NAC en juiste keuzes.....
Op 8/8 start de competitie al en nog steeds zijn er geen doelpunten
binnengehaald. Waar is Maas toch mee bezig?
Ik stel voor een kort geding te beginnen tegen de NAC leiding, als ik alles zo lees spelen we over 2 jaar bij de amateurs!
Hillen verkopen zou dom zijn. Die heeft nog alles te bewijzen na slechts 1 jaartje eredivisie. Dus na de teleurstelling al hij moeten knokken om beter te worden en dus Nac terug omhoog te helpen. Had voor 4 jaar getekend dus Nac kan hem ook de komende seizoenen nog verkopen. A zeggen en A doen. Stabiel beleid!
NOAD
@De Natte Bever
Ik snap dat je moet verkopen om je selectie op orde te krijgen. Maar begin dan met de jongens die nu iets op moeten leveren, omdat ze in hun laatste contractjaar zitten. Jongens als Bielica, Balard en Paula, die normaal gesproken niet gaan verlengen, vast aan de man te brengen zijn en anders gratis de deur uit lopen.
Hillen, die nog jaren vastligt, zou ik dan liever aan zijn contract houden.
1.000.000 voor een KKD speler weigeren? Het is al waanzin dat dit bedrag geboden wordt maar een nog grotere waanzin om te weigeren!
Hoef niet naar Genk
Wel oude bekende Jens Thorup
@ Heksenketel het is heel simpel heel die bende bij elkaar willen houden is gewoon het niet toe willen geven aan de gemaakte fouten van de laatste 2 seizoenen.
Zelfs dat kunnen ze niet en we krijgen er gewoon een derde seizoen van ellende van hetzelfde bij.
Deze mensen kunnen fouten niet toegeven en willen ten koste van alles gelijk hebben.
Zoals hierboven eerder aangegeven deze mensen gaan uit zichzelf niet weg dat zal juridisch moeten maar ga er maar aanstaan.
NAC = Breda zijn de enigen die wat kunnen maar daar lijkt ook iedereen het wel goed te vinden.
Ze nemen het wel heel serieus met de ploeg bij elkaar houden, hopelijk zitten we straks niet met een ongemotiveerde selectie opgescheept die zich te goed voelt voor de KKD....
Voor dit soort bedragen zou ik een speler, die vorig seizoen ook nog geruime tijd door de trainer aan de kant werd gezet gewoon verkopen