‘Portsmouth doet bod van 500.000 euro op Bielica’
Volgens Voetbal International kan Daniel Bielica een transfer maken naar Portsmouth. De Engelse club wil volgens het medium zelfs 500.000 euro overmaken voor de diensten van de Poolse doelman.
Volgens VI heeft Portsmouth al twee keer een bod uitgebracht op de keeper, maar zonder succes. De Engelsen zouden om een vraagprijs hebben gevraagd, maar daar is geen antwoord op gekomen. Dat lijkt in lijn met het feit dat NAC aangeeft iedereen binnenboord te willen houden.
Bielica heeft in Breda nog een contract dat hem tot medio 2027 bij de club houdt. De keuze lijkt dus of de Pool nu verkopen, hem na dit jaar transfervrij laten vertrekken of een langere verbintenis aangaan. Onduidelijk is hoe realistisch die laatste optie is. Bielica staat sinds 2024 onder contract bij NAC en speelde al 66 wedstrijden voor onze club.
Plaats reactie
alles boven de miljoen , strik er om
NAC zou gek zijn om niet in gesprek te gaan met Portsmouth. Bielica is gegroeid bij NAC maar onomstreden is hij niet. Met het geld dat NAC heeft binnen gehaald voor de transfer van Van Hecke en een transfer som voor Daniel kan NAC echt wel een misschien wel betere vervanger halen.
Het is dat NAC geen zin heeft om het salaris van Kortsmit aan te vullen zodat de transfer met Raatsie van Excelsior naar NAC (en Kortsmit vice versa) afgeketst is, anders had je de opvolger van Bielica als in huis gehaald. Dus waarom nu weigeren in gesprek te gaan? 5 ton voor deze keeper is toch een prima bedrag, en een win win voor alle partijen? Ik snap hier echt niets van.
Doen en gewoon Kortsmit behouden prima keeper voor de KKD.
@BELIEVER
Roy Kortsluiting heeft bewezen niet betrouwbaar te zijn, ook niet in de KKD. Prima als stand-in, maar die moet je nu echt niet doorschuiven als eerste keeper. Zou dan eerder de gok wagen met Goos.
De vraag is altijd of dit waar is natuurlijk.
Zo ja, dan lijkt me dit een no brainer. 5 ton is een mooi bedrag voor NAC en Kortsmit is niks minder dan Bielica. Lamprou en Goos heb je dan als 2e/3e keeper dus een extra keeper is niet nodig.
Pak je 5 ton en je spaart een salaris uit waarmee je wat broodnodige versterkingen op andere plekken kan halen. En vooral ook wat karakter en enthousiasme toevoegt aan de selectie.
Prima bedrag voor een keeper die nog maar 1 jaar contract heeft en niet voldoet aan het profiel van een meevoetballende keeper. Kun je inderdaad Raatsie voor halen die wel binnen dat profiel past maar eigenlijk hebben we al 1 keeper teveel en is Kortsmit is voor KKD prima keeper.
Je hebt vier keepers onder contract. Trainer geeft eergisteren in onze podcast aan dat hij het niet erg vindt om met een kleinere kern te werken. Hij geeft aan Kortsmit ook basiswaardig te vinden in de KKD. Thomas Goos is een aanstormend talent.
Bielica is vorig jaar niet onomstreden geweest. Hij heeft nog maar 1 jaar contract. Mij lijkt een half miljoen meer dan welkom om je op andere posities te versterken.
Schiet mij maar lek.
@ Voor NAC
Bielica heeft ook zijn rare momenten gehad, dus hoeveel betrouwbaarder is die dan Kortsmit? Bovendien spelen ze in de KKD vaak meer fysiek voetbal en is Bielica heel matige bij corners en voorzetten. Daar heb ik meer vertrouwen in bij Kortsmit.
Kortom, allebei geen topkeepers, maar ook weer niet zo slecht dat je er heel veel punten door mis gaat lopen.
Vorig jaar passeer je Bielica omdat hij niet in het profiel past van een meevoetballende keeper (Het is dat Lamprou stond te schutteren, anders had Bielica wellicht niet eens meer gespeeld). Nu komt er een club, die ook nog eens een fatsoenlijke transfersom wil betalen, en ga je niet eens in gesprek. Dan ben je echt een waardeloze werkgever!
Blijkbaar hebben ze afgesproken dat er niemand mag vertrekken. De blokkade is opgeworpen.
Ik snap daar werkelijk niks van. Is het met dit team en trainer dan zo geweldig gegaan de laatste anderhalf jaar?
Het is een illusie te veronderstellen dat het nu ineens om zou slaan en ze de sterren van de hemel gaan spelen.
Bovendien zit je straks opgescheept met ongemotiveerde spelers die weg willen, maar niet mogen.
Ik voorzie een rampscenario het komend seizoen als ze op deze weg verdergaan.
De supporters kunnen er weinig aan doen.
De enigen die nu kunnen ingrijpen zijn de aandeelhouders. Ik neem aan dat Vrolijk dit ook allemaal ziet gebeuren?
@Wanny
Zie liever Raatsie alsnog komen. En dat wordt een stuk makkelijker met 5 ton op de bank voor Bielica.
@ voor NAC ik zie buiten die fout tegen Ajax niet wat Kortsmit al die jaren fout gedaan zou hebben, ik heb Bielica vaker zien schutteren hoor.
Kortsmit is gewoon een prima keeper en Goos komt er aan dus in een andere keeper investeren is weggegooid geld.
In de KKD verwacht ik dat we minder vaak onder druk worden gezet. Wellicht is het voetballende vermogen van onze keeper daarom nu iets minder belangrijk. In hoge ballen blonk hij ook niet uit. Anderzijds is hij als lijnkeeper waarschijnlijk de beste keeper van de kkd. Ik snap ook dat ze een domino-effect van vertrekkende spelers absoluut willen voorkomen. Er valt wat voor te zeggen om met hem door te willen.
En toch.... Als er nog een schepje bovenop wordt gedaan door Portsmouth, kan NAC zich iets flexibeler opstellen tov Raatsie (en Kortsmit). Lijkt me geen slecht idee.
snel van de hand doen...zwakke niet heersende keeper in het strafschopgebied al la Peter, Jan enz.
S T R I K erom , dit geld voor een jaar.
Als men dit niet rondmaakt en ze zijn ervoor instaat
of nieuwe medicijnen of opname .
Ik snap niet dat de mannen van Nac- Breda niet ingrijpen dit gaat helemaal de verkeerde kant op de spelers lopen als zoutzaken over het veld als je bij de eerste 2 wil eindigen moet er veel veranderen
De negatieviteit viert weer hoogtij over deze jongen. Er zijn beter keepers inderdaad, maar ook veel slechtere. Wat wil je met dikwijls een rukverdediging voor je. Hij heeft afgelopen seizoen ook een hoop erg goede reddingen verricht, maar nee hoor, opmerkingen zoals "weg en strik er om, repectloze opmerking van supporters die schijnen te teren op negatieviteit en onkunde.
Verkopen en alsnog een pogingdoen voor Raatsie
Ex nac: Leemans staat in belangstelling van De Graafschap
Kan je eindelijk is een speler verkopen tegen een leuk bedrag. Dan moet je het ook wel durven te doen. We hebben genoeg spelers gehad die weg konden maar niet weg mochten. En vervolgens geen stuiver meer opleverde. Ik vind het geen straf als hij zou blijven. Maar er is ook zeker wel iets anders te vinden neem ik aan voor minder geld en dezelfde kwaliteiten/potentie.
Je geeft het zoveelste signaal af naar spelers die hier komen om de stap naar boven te maken dat het uit eindelijk toch niet gegund wordt.
Kunnen we Maas er niet gratis bij meegeven?
Wij (de supporters) voelen allemaal dat er echt iets moet veranderen. Bij NAC willen ze door op de ingeslagen weg…
Iedereen binnenboord houden met spelers die nu al niet alles kunnen en willen geven voor de club is echt een bizarre misvatting die ze maken.
Bielica is voor mij wel iemand die zeker eerste keeper kan zijn in de KKD. Maar niet tegen elke prijs. 5ton, 10% doorverkoop en doorpakken!
Ik ben ook van mening, dat als je doorgaat op deze weg, je juist een type als Holtby belangrijk moet maken. Beperkt in de ere, maar juist voor het KKD voetbal zeer geschikt.
Maar wat ik dan weer hoor in D’n Hoefcast…
Laat het nu maar intern ontploffen in plaats van half augustus na het eerste puntenverlies met erbarmelijk voetbal waar het weer allemaal aan externe factoren ligt.
Ik wil nu een kern hebben van zeker 6-7 man die er 100% voor gaan. Kan de rest meteen conclusies trekken en hebben we de tijd voor frisse aanwas.
Grote kans dat met het blokkeren van Kortsmit transfer er al rekening gehouden is met dit scenario om Bielica te verkopen en met Kortsmit de KKD in te gaan met Goos als aanstormend talent. Voor 5 ton zou ik hem zeker verkopen.
Wat zijn we toch aan het doen bij NAC.. Nederlandse spelers ketsen af, niet door selecteren.. Spelers als Seuntjens, Schalk en Bayram niet terug halen.
Ongekend wat Peter Maas aan het doen is.
Let op mijn woorden. Buitenlandse spelers gaan weer komen.
Prima bedrag, voor een keeper met nog 1 jaar contract. Strik erom en door. Evt. die Raatsie halen als dat nu wel mogelijk wordt.
Nou het hele zooitje nog gemotiveerd en actief krijgen, heb het niet gezien maar gezien de reacties niks gemist tegen de reservelampjes.
Zouden toch wat alarmbellen moeten af gaan bij de directie lijkt mij.
Maar goed, laten we maar uitgaan van een slechte generale, zullen we maar zeggen, tegen
Top moeten ze er echt staan.
Hup NAC!!
@ Thierry14
Zo'n berichtje lijkt me nog wat te weinig info om Maas maar weer eens af te branden.
We moeten geduld en vertrouwen hebben, maar de basis waar we dit op moeten baseren is er gewoon steeds minder tot niet.
Hopelijk is NAC achter de schermen zeer goed bezig, maar hoop is in het geval van NAC vaak uitgestelde teleurstelling.
Ik moet de criticasters op deze mooie site helaas gelijk geven.
Als je ze tegen wil en dank erbij wil houden dan heb je zodadelijk een selectie waarvan er een aantal zeer ontevreden is en dat is niet best voor de sfeer
Gratis gekomen ....degelijke lijnkeeper, een half miljoen winst met een prima jeugdige keeper ....dus logisch doen !
Als alle informatie klopt, dan had je hier hele goede zaken kunnen doen.
Geld vangen voor Bielica, Kortsmit ruilen met Raatsie en dan vanuit de Bielica transfer wat bijleggen zodat Excelcior kan voldoen aan de salariseisen van Kortmit.
Had je met Raatsie een eerste doelman, met Lamprou en Goos erachter.
Dit klinkt voor mij zo voor de hand liggend dat dit twee dingen kan betekenen. Of de informatie klopt niet en steekt het toch anders in elkaar, waardoor deze constructie niet kan. Of Maas is echt een pannenkoek. Helaas voor Maas speelt de tweede gedachte steeds vaker in mijn hoofd.
Het leed is al geschiedt je hebt een selectie van spelers die eigenlijk weg willen en niet gemotiveerd zijn en een deel wat er in meegaat en zich moeiteloos aanpast aan deze spelers.
Je hebt een trainer die door geen enkele speler serieus wordt genomen en alleen maar wartaal uitslaat en een TD die alleen maar aan de rand van het zwembad afwacht of er iemand wordt aangeboden.
Dat keer je niet meer om.
Op te veel fronten loopt het fout en het doorkruist elkaar allemaal.
Lijkt mij dat ie weg is, trainer heeft z’n twijfels over deze keeper + 1 jarig contract nog . 6-7 ton , strik erom!
Voor dat geld kun je meerdere versterkingen halen op belangrijkere plekken op t veld !
En NAC zegt nee, schiet mij maar lek. Ik snap er de ballen van. Ze zijn o zo tevreden over iedereen. Het zijn niet de supporters die voor onrust zorgen, tis dat zooitje onkundige flierefluiters bij NAC zelf.
Zelfs een blind paard ziet toch wat er het laatste 1,5 jaar gebeurt of ben ik nou gek!?
Kortsluit liet gisteren duidelijk zien dat ie weldegelijk kan keepen! Niks mis mee.
Tegenbod doen en handjeklap !
Bielica is niet slecht, maar ook geen absolute top (zelf niet in de KKD), dus gezien zijn aflopend contract.....
Dan kun je eventueel altijd nog kijken naar die jongen van Excelsior
Ze zijn daar dus helemaal gek geworden bij NAC ! Koste wat kost iedereen en alles tegen de zin in willen houden en over een jaar zijn de spelers waarvoor je nu euro’s kunt vangen gratis en voor nop weg hier.
Lekker ongemotiveerd kliekje krijg je zo, spelers die de kont tegen de krib gaan gooien en een trainer die al helemaal niet spoort. Dat ze die ook koste wat kost willen houden terwijl hij zelf met meerdere clubs blijft praten is al gek genoeg natuurlijk.
En nu een half miljoen of mogelijk nog iets meer voor een keeper die over een jaar transfervrij is aan zijn contract willen houden…..volgens mij is de airco kapot op de bureaus en hebben ze een zonnesteek opgelopen ?
Ik zeg NAC moet een tegen bod doen van 1 miljoen en voor 800.000 euro laten gaan raatsie halen en korsmit in de deal met Excelsior betrekken.
San zou je deze keepers hebben raatsie good lamprou.
Dat zijn er genoegd.
En meteen komt weer iedereen naar boven drijven om jan en alleman rondom NAC (en dan met name Maas) af te branden.
Je kan het ook even afwachten... De voetbalwereld is een ander wereld dan waar de meeste van ons inzitten. Clubs komen, gaan en komen weer terug.
En als Portsmouth terugkomt en Bielica verkocht wordt voor 750.000? Krijgt Maas dan ook de complimenten of is alleen het negatieve leuk..
Alles meer dan de 500.000 is mooi meegenomen. Ik juich het toe. Ben voorstander van een keeper die goed aan de bal is. Dat vind ik bij NAC passen, met het spel dat je wilt zien
@ NAC de Parel, geen zorgen niemand hoedt Maas af te branden hij heeft zichzelf allang afgebrand!
En als Portsmouth zich bij Maas meldt met een bod is dat dan de verdienste van Maas als het door zou gaan?
En daar moeten wij dan credits voor geven?
Zo lust ik er nog wel eentje.
Maas is namelijk van het afwachten en vooral niets zelf ondernemen die heeft bij mij geen enkel krediet meer deze man al komt hij met Haaland aan.
Gewoon een Nederlandse keeper is voor je overwegend Nederlandse laatste linie ook wel lekker.
5ton is echt belachelijk veel geld voor wat Bielica heeft laten zien.
Maas afbranden?
Nog even wachten?
Deze man heeft, zoals ook Believer al aangeeft, zichzelf afgefikt.
Heeft Maas in een paar seizoenen zelf voor mekaar gekregen
Vooral door zijn slecht samengestelde selectie zijn wij vorig jaar gedegradeerd en ja, óók Hoefkens was daar medeverantwoordelijk voor.
Hij heeft inmiddels ruim voldoende kansen gehad.
Maas en NAC zijn een overduidelijke mismatch.
Dat er overigens af en toe nog een speler iets oplevert is toch heel normaal.
Daar is een TD toch voor!
Daar hoeft hij toch geen applaus voor te krijgen.
Zou er nog bij moeten komen dat de selectie helemaal niets opbrengt.
Dan is het drama helemaal compleet.
Alleen doen als je een vervanger klaar hebt staan. En niet gaan lopen liggen k*tten met dit tot de competitie begint en je met 1 week voor de start van het seizoen mag gaan zoeken.
Met Kortsmit de KKD ingaan als 1e doelman never nooit meer aan beginnen
Inpakken, strik er om en gaaaaan.
Ik breng 'm desnoods nog wel weg.
Zelfs achterop de fiets, als dat moet.
5 ton !!!! Prima !!!
Volgend jaar loopt ie gratis weg.
En het is geen puntenpakker, hé.
Goed op de lijn, matig aan de bal, en zeer zwak met hoge ballen vanaf de zijkant en corners. Da's altijd billen knijpen.
Dus wat mij betreft mag ie gaan.
Je wordt er ook gek van, lees je ook dit weer:
'Engelse club biedt op Bielica; NAC Breda weigert te onderhandelen'
Dan denk ik is die Maas nou nog gekker dan we denken?
1/2 mio voor iemand die straks gratis de deur uit wandelt en die geen punten pakt, ik zou mijn zegeningen tellen.
En dan wordt je op de koop toe ook weer blij gemaakt met een dode mus als je zojuist weer leest dat Hoefkens wellicht alsnog weg gaat.
Neem verdomme definitief afscheid van die onruststoker, het is goed geweest nu!
Nu zou Genk weer in de markt zijn.
Pfffff
Nog 1 jaar contract, heel rap laten gaan ! Vast nog een talent lopen in de jeugd die 2e keeper kan zijn. Ene Verbruggen is ook nooit 1e keeper geweest bij ons. En we weten hoe dat is afgelopen 😉
5 ton strik erom en wegdoen nog 1 jaar contract
Van dat geld meteen raarste halen
Weet ook z eker dat lamprou een prima opvolger zou zijn eventueel als hij heel het seizoen op goal staat
NAC moet alleen de ballen hebben om een getallenteerde keeper uit de jeugd 1e doelman te maken. Dat is nog beter als 2e doelman. Maar bij ons NAC hebben ze geen ballen !
Hoefkens kandidaat bij Genk na 6 anderen, komen we weer nie vanaf !!
Wat is dit nou ?
Schreuder wint michels award ?
Niet onze geweldige hoefkens .....ik denk dat trump moet gaan bellen voor code geel Carl ☎️
Rare directie bij NAC. Neemt het risico door Hoefkens aan zijn contract te houden straks zijn salaris door te moeten betalen bij zijn ontslag. Weigert bovendien een afkoopsom van Leuven. En nu weigeren ze met Portsmouth in gesprek te gaan aangaande Bielica. Wordt wellicht een gevalletje van: Eigenwijsheid gaat voor de bijl. Ik vraag me af wat een RVC daar nu van denkt.
Op basis van afgelopen seizoen zou ik zeggen maak een mooie deal. Heeft het redelijk gedaan maar hij pakt niet heel veel punten, doe maar weer type Olij, een Hollandse puntenpakker.
Als ik dit hierboven allemaal lees snap ik niet dat we al 15.000 seizoenkaaten verkocht hebben!
Believer en andere opportunisten.
Welkom in de wereld van het betaalde voetbal. Een jungle waar emoties samengaan met belangen van zaakwaarnemers , spelers, entourages, persmuskieten, geld, hoop , roddel , wensen, afgunst en (tijds-)druk.
Dit is zo voorspelbaar en dat zal het altijd blijven. Je kunt als direct betrokkene (speler, supporter,TD) hier niets aan doen. Onderga het , en keep calm. Meer is het niet.
We zijn anderhalve week na de eerste training en het is al een volslagen chaos.
De bijna 15.000 seizoenkaarthouders weten niet wat ze overkomt.
De directie heeft compleet het lak aan de hondstrouwe achterban, die flink de portemonnee hebben moeten trekken voor wedstrijdjes tegen Oss en Jong Utrecht.
Maar de historie heeft bewezen dat die passanten gelukkig weer verdwijnen en wij als supporters met geel zwart bloed met het NAC DNA de club overeind houden.
Ik vrees dat Top Oss de punten in Oss gaat houden!
Kenzo Goudmijn halen
Is keeper Koeman nog vrij
Dunloopskogel eens Goudmijn goede speler
Samen met Bannis, Raatsie en Dieners
@ POEPIENATTIE
Nee die is bij Telstar gebleven.
Ik kan me moeilijk voorstellen dat wanneer je zit te miepen dat we geen geld hebben voor versterkingen, je deze deal van meer dan 5ton niet door zou laten gaan
Het lijkt me eigenlijk zeer onwaarschijnlijk dat een club 5t biedt voor zo'n keepeer.
Die hebben er dan mog minder kijk op dan Maas.
Er komt een bericht wat niet door NAC wordt bevestigd. Het zoveelste sterk verhaaltje van vi… Hoefkens zou zeker al bij Leuven getekend hebben… Niet waar. NAC neemt Doodeman… Niet waar. NAC haalt Slory…. No no. Maar ook: NAC moet Seuntjens, Bayram en Schalk halen…. Dat moet gewoon. Dat moet. Maar waarom?
Nu ook weer met die keepers… Het zal wel. Wie is dan in de KKD beter dan Bielica? Oh ja, Vaessen. Tuurlijk, die kan NAC vast betalen. Tuurlijk komt die voor een NAC salaris naar Breda! Want ze houden allemaal van NAC!!
NOAD
Lekker proberen er 700k uit te halen en alvast de zoektocht starten naar een waardige, meevoetballende keeper.
Ik had niet in de gaten dat Bielica nog maar 1 jaar contract heeft. Moet je zeker meenemen in de mix, evenals dat je hem beter in de zomer als het seizoen nog niet begonnen is van de hand kunt doen, áls je echt kunt doorselecteren. Maar wat bassnelden zegt, zou ook zomaar makelaars of journalistengeneuzel kunnen zijn.
Gelet op de wedstrijd van gisteren, doe mij vooral maar een paar strijders met gogme erbij. Zo'n van der Leegte, Schreuder of Zwaanswijk had er een paar allang een kegel verkocht op de training.
Volgens mij is Jorn Brondeel nog gratis op te pikken.
Als ik dit lees, en hoor...... dan blijft alles bij hetzelfde riedeltje. Aan de voorkant al een weggegooid seizoen.
De totale onkunde van Maas (wederom een verkloot transferwindow.... nr.8) het geknutsel van Hoefkens, gedemotiveerde en mopperende spelers, Soumano in de lappenmand.... alweer....en het gebrek aan pure wilskracht en bezieling bij staf en spelers om te promoveren.
Ik kijk nu al uit naar de Herfstvakantie. Zou het dan eindelijk gaan gebeuren en worden we verlost van die club verkloten!?
Hup NAC
Als ik zo eens mee lees de afgelopen tijd zijn we toch een droevig clubje supporters aan het worden.
Het begint hier steeds meer op goede tijden slechte tijden te lijken.
Wat een negativiteit allemaal. Iedere post wordt maar aangegrepen om jan en alleman met de grond gelijk te maken.
Ga eens met zijn allen achter de club staan.
@Dentinus
Als je de pot tegen Eindhoven gezien hebt, wil ik het omdraaien.
Wanneer gaat de selectie weer eens voor ons staan? We willen een hardwerkend team zien, voetballend hoeft het echt niet perfect te zijn. Een team dat 90 minuten zijn stinkende best doet. Dat is alles.
Wat we zien is een team dat na een degradatie meteen plichtmatig op 80% de oefenpotjes afwerkt. Ja, daar worden mensen chagrijnig van. Ik speel liever met 11 jeugdspelers die nog niet goed genoeg zijn, dan met 11 vedetten die er geen zin meer in hebben.
Wat n paniek weer pfff. Strik erom en weg!
Tyton marsman broedsel.
Kun je gratis op halen
NAC maakt gewoon een statement na het gratis vertrek van Sydney. Dat was een fout en ze laten nu weten dat niemand meer zomaar weg komt bij NAC.
Of het handig is weet ik niet want dit zou best een goede deal kunnen zijn. Daarnaast moeten spelers zich wel goed blijven voelen en niet gegijzeld worden hier. Het is iig wel een signaal naar Soumano, Greiml en anderen dat ze dus niet zomaar voor een appel en een ei weg komen.
Tyton brondeel moet het zijn
Marsman gratis op te halen
@ben van essen
Marsman is naar GA Eagles
Strik erom en laten gaan.
Idd prima bedrag.
Als je kortsmit niet kan behouden dan idd voor raatsie gaan .
KORTSMIT stond btw prima te keepen tegen Eindhoven afgelopen woensdag. Straalde meer vertrouwen uit dan onze Poolse vriend.
NAC en communicatie. Interessant artikel in Voetbalbrabant.nl van Nick van den Bosch
Een club die zelf de onrust aanwakkert
De voorbereiding is amper anderhalve week onderweg, maar in Breda lijkt de rust alweer ver te zoeken. Niet vanwege de prestaties op het veld, maar door alles wat zich daaromheen afspeelt.
Eerst was daar trainer Carl Hoefkens, die openlijk sprak over de belangstelling van OH Leuven. Uiteindelijk bleef hij, maar NAC vond het niet nodig om zelf duidelijkheid te geven over wat er nu daadwerkelijk speelde. Juist door te zwijgen laat de club ruimte voor speculaties. En die ruimte wordt in Breda altijd gevuld.
En deze week gooide Lewis Holtby olie op het vuur. De Duitser twijfelt openlijk over zijn toekomst en koppelt die aan één duidelijke voorwaarde: de mentaliteit binnen de selectie moet goed zijn. Zo niet, dan is hij “de verkeerde gast om mee te spelen”. Opvallende woorden van een van de leiders binnen de selectie. Nog opvallender was dat hij die mentaliteit tegen FC Eindhoven zelf nauwelijks uitstraalde.
Dit is bovendien de spelersgroep waar Hoefkens en de clubleiding zelf vol op hebben ingezet. De boodschap was de afgelopen maanden helder: spelers met een doorlopend contract blijven, tenzij er een uitzonderlijk bod op tafel komt. Dan mag je ook verwachten dat iedereen volledig achter dat plan staat. Als er in de eerste anderhalve week van de voorbereiding al openlijk wordt getwijfeld aan de mentaliteit binnen de groep, dan is dat geen signaal om zomaar naast je neer te leggen.
Ook de communicatie van NAC helpt bepaald niet mee. De club kiest er bewust voor om oefenwedstrijden in de regio te spelen om de binding met de achterban te versterken. In Sint Willebrord stonden de supporters weer in grote getale langs de lijn. Juist op zo’n moment verwacht je openheid richting de mensen die de club overal volgen.
In plaats daarvan kregen spelers een spreekverbod en werden sommige spelers, onder wie Hillen, niet beschikbaar gesteld voor de aanwezige media. Dat is een opmerkelijke keuze. Zeker omdat trainer en spelers zelf de onderwerpen aandragen die voor vragen zorgen. Vervolgens weigert de club diezelfde vragen te laten beantwoorden.
Daarmee creëert NAC precies de onrust die het zegt te willen voorkomen. Waar geen uitleg wordt gegeven, ontstaan vragen. Waar vragen onbeantwoord blijven, nemen geruchten het over. Dat is geen beeldvorming van buitenaf, maar een gevolg van de keuzes die de club zelf maakt.
De voorbereiding duurt nog weken en sportief is er nog niets verloren. Maar de eerste indruk is opnieuw dat NAC naast het veld meer bezig is met het controleren van het verhaal dan met het creëren van rust. En juist dat is het grootste probleem: de onrust komt niet van buitenaf, NAC organiseert die op dit moment grotendeels zelf.
Want één ding is zeker: als de resultaten straks tegenvallen, verandert deze onrust razendsnel in een crisis. En dat is precies het scenario dat NAC juist had moeten voorkomen.
Spijker op de kop, dit artikel!
Het is verontrustend dat ze bij NAC altijd net het tegenovergestelde doen van wat ze zouden moeten doen.
We weten eigenlijk al op voorhand dat het steeds die kant opgaat en toch blijven we ons verbazen.
Het is nu ook meer dan ooit bij NAC een verzameling van eilandjes.
Het is bizar dat de mensen van bijvoorbeeld commercie helemaal niks weten van de te volgen koers en nergens bij worden betrokken.
Ik vind het reuze knap dat deze mensen nog zoveel binnen harken terwijl ze eigenlijk met een lege doos bij de klanten binnenkomen.
Ik persoonlijk zou als ik met de mensen van commercie zit weleens iets willen horen over het reilen en zeilen en wat de plannen zijn maar ze weten het oprecht niet.
Als ik voor mezelf spreek voel ik me gigantisch belazerd door NAC.
Ik weet niet waar ze mee bezig zijn.
Ik prijs de dag dat we een fatsoenlijke directie en RVC krijgen en vooral dat Maas en Hoefkens vertrekken!
Believer
Wat bedoel je nou precies? Dat "de mensen van commercie" weten welke spelers er gescout zijn of door welke club/makelaar Peter Maas gebeld is over welke speler met wel concreet bedrag?
Hou toch op.
Laat iedereen zich met zijn eigen zaken bemoeien en zijn of haar best doen op het gebied waar ze voor zijn aangenomen.
Van de beloofde transparantie is inderdaad steeds minder sprake. De ge-weldige communicatieman Perry vergeet wat communiceren eigenlijk inhoudt, en ook dat er transparantie was beloofd bij de overname door NAC=Breda.
En je zou van een Jeroen Theunis met een opleiding SpeCo op zak ook beter verwachten.
Sinds dit fantastische communicatieteam is aangenomen, is de communicatie alleen maar enorm geregisseerd (haast Russisch) geworden met vaste podcasts, spreekverboden en beperkingen van journalisten.
En ze krijgen het hiermee weer voor elkaar dat we het weer over dit soort dingen hebben, en dat de aandacht niet gaat naar het belangrijkste: het voetbal, de selectie etc.
@ Badeend, onder een steen gelegen soms of te veel badwater ingeslikt?
Je gaat me toch niet vertellen dat ik dit nog uit moet gaan leggen?
Het gaat erom dat diverse divisies niet weten wat de uiteindelijke visie is.
En dat heeft niks te maken met welke spelers die slaaptablet Maas al dan niet aantrekt.
Het bestuur van dit NAC drijft steeds verder af van zijn achterban. Supporters van een volksclub hebben geen behoefte aan wegduikers en dorpspastoors maar aan charismatisch leiderschap waarbij sponsoren en supporters mee worden genomen in de reis die de club gaat maken/maakt. Samen op pad, samen stappen maken. Samen: WIJ zijn NAC!
@ Henri, Ik verbaas me er echt over dat er hier nog mensen zitten die wanbeleid verdedigen en goedkeuren.
Onze club is zelden zo hoogdrempelig en ondoorzichtig geweest als nu het geval is.
Maar geloof me, dit blijft niet goed gaan hoor, we hebben dit eerder meegemaakt en toen zaten er op den duur nog 1200 mensen.
Het besodemieteren stopt een keer.
@ BELIEVER
Het grote probleem is de technische kant en het niet communiceren van Peter Maas. En als ie communiceert word je er niet wijzer van.
Vanuit de AD en bijv ook Eric Matijsen wordt er genoeg gecommuniceerd over de stappen die ze de laatste jaren hebben gezet, wat dat betekent voor de financien etc. Dat is voor mij nooit zo duidelijk geweest in het verleden.
Maar voor de supporters is uiteindelijk maar 1 ding belangrijk. Wat gebeurt er op het veld. En daar mis je naar de supporters toe een duidelijke evaluatie van de vorige 2 seizoenen, het plan om het dit seizoen beter te gaan doen en waarom welke keuzes zijn gemaakt. En ik weet 1 ding zeker, van Peter Maas gaat die communicatie nooit komen.
En omdat je daar zelf niet over communiceert blijft er veel onvrede hangen en gaan mensen allerlei externe berichten voor waar aannemen. En dan groeit het onbegrip nog meer waardoor je in een vicieuze cirkel komt. Vertrouwen krijg je niet door weg te duiken en te hopen dat de resultaten er ineens komen.
ik zeg probeer hem te verkopen voor circa 1 miljoen en haal als de wiede weerga v.d Merbel terug
Al dat gezeur dat NAC geen aanwinsten haalt, en "de concurrentie ons aan alle kanten voorbij vliegt". Kijk hier eens hoeveel namen je er daadwerkelijk van kent, laat staan als "gemiste kans" voor NAC zou zien:
https://www.transfermarkt.nl/keuken-kampioen-divisie/transfers/wettbewerb/NL2
Van de hele competitie kan ik een naam of 6, misschien 7 nog wel herleiden. Dat is inclusief Schalk en Van der Venne. En dan is misschien Doodeman wel iemand die je in de KKD had kunnen gebruiken, maar verder???
Ga alsjeblieft ergens anders onrust stoken en laat NAC gewoon haar werk doen en gezond beleid voeren. Of kom met échte argumenten in plaats van die flauwekul over transfers.
Of wacht, nu "moeten we ineens niet naar onze concurrenten kijken, want het gaag om NAC zelf". Natuurlijk. Bah.
Goed idee fvf6, wat denk je van 8 miljoen?
@ Wanny het commerciële beleid is me wel duidelijk en Eric Matijssen kan je wel om een boodschap sturen daar ligt het niet aan.
Daarom vind ik het extra knap dat ze dit gezien de omstandigheden weten te presteren.
Want het is idd het technische beleid wat niet werkt en laat dat nou net de core business zijn waar in principe alles om draait.
Laat bielicia gaan voor 5 ton als je een betere voetballende keeper hebt die de 60 meter ver kan trappen.
Tweede optie is kortssmit voor de kkd.
Met een beetje onderhandelen vang je wel 8 ton voor Bielica,. Maar ze hebben de poort gesloten en de sleutel weggemikt.
Precis over 4 weken begint de competitie.
Sinds de degradatie eind april zijn we helemaal niks opgeschoten
We stevenen af op een regelrechte catastrofe.
Oversier, Maas en Hoefkens houden 20.000 supporters in een ijzeren wurggreep.
@ ouwe spionkop
Voor de buitenwacht lijkt dat inderdaad zo. Ik mag toch hopen dat het niet zo is. Veel vertrouwen heb ik overigens niet in het management en een goed resultaat in de competitie.
Beetje kortzichtige reacties hier en daar. Als de club (directie en RvC) heeft besloten om de selectie bij elkaar te houden. En dus alleen maar te verkopen voor de prijs en op het moment dat de club zélf wil…. Dan is dat toch volledig het goede recht van de club zelf. Hoeven alleen maar iets te accepteren van buitenaf als NAC dat zelf wil.
Iedereen roept maar van alles, maar we kennen de bedragen niet en we moeten niet op alles reageren wat er in de lucht wordt geslingerd door opruiers.
NOAD
Ik ken me toch niet voorstellen dat de verantwoordelijke niet in hun piepzak zitten net als wij, de supporters. Er zullen toch wel stappen ondernomen geworden om NAC zo snel mogelijk naar het hoogste niveau te brengen. Er zal toch wel een plan liggen. Oversier heeft duidelijk aangegeven dat er alles aan gedaan wordt om weer gelijk terug te keren naar de eredivisie. Voorlopig zie ik daar weinig van. Of ze zijn achter gesloten deuren dit plan aan het uitwerken en worden we verrast, of we zijn, netjes uitgedrukt, weer voor de gek gehouden. 15.000 man die er weer met beide benen instappen. Ik hoop op het eerste, maar ik vrees met grote vrezen.
@bassnelden
Prima hoor altijd maar rozengeur en maneschijn reacties van je.
Maar welk rvc lid bedoel je dat ingestemd heeft met het bij elkaar houden van de selectie en staf (zetel technische zaken)
We worden weer allemaal voor de gek gehouden ze hebben het geld van seizoenskaarten binnen
Word tijd dat we binnen stappen om duidelijkheid dit kan niet
We gaan nooot de precieze bedragen weten maar aan Leuven had je niks moeten vragen voor Hoefkens en had je alvast schadevrij afscheid kunnen nemen....
Waarschijnlijk straks alsnog een afkoop van zijn contract.
En je zal zien dat er een gelijkwaardige keeper in komt te staan, dat kan zowel Kortsmit zijn of een compleet nieuwe zie de evt interesse in Raatsie.
Dus 5 ton door de neus dus tel uit je winst weer.
Ach ook maar weer gratis de deur uit na afloop van het contract
Komen er nog versterkingen???
RKC harkt binnen, Graafschap harkt aan Leemans, Roda harkt.
NAC, alleen Gladon en de rest blijft bij het oude. Matige achterhoede, krap middenveld (en niet top) en voorin schaars.
Gvd kan toch niet zo moeilijk zijn.
Achterhoede, middenveld en voorhoede. Hele duidelijk as met totaal 6 sterkhouders en je wordt eerste of tweede. Met dit team eindig je 5 tot 10e. Wordt wakker!
Graag voor de eerste pit start!!!!
Zoals de vlag er nu bijhangt, verwacht ik ook in het nieuwe seizoen een CHRONISCH GEBREK aan doelpunten.
Idd ik mis een dynamische middenveld en een paar killers voorin. Wederom (wellicht komt het nog) hetzelfde als afgelopen twee seizoenen. Huiswerk niet gedaan, tenzij er een paar verrassingen volgen. Na Fc Eindhoven is er toch wel wat duidelijk.
In hoeverre willen ze de selectie van vorig jaar bij elkaar houden? Ik kan me alleen Greiml en Soumano bedenken om absoluut te houden. De rest is vervangbaar en ik zou er niet eens de hoofdprijs voor hoeven mochten er vertrekken ( liever geen verlies natuurlijk)
Met vrijkomen salaris van een Sowah bijvoorbeeld kan er al een hoop gedaan worden
@ Ed 20:58
Dit soort onzinnig zenuwachtig gebazel is nou precies wat ik bedoel: "Roda harkt".
Roda heeft 6 nieuwe spelers (er zijn er 14 vertrokken. Alle zes zijn totaal onbekenden in de voetbalwereld, twee komen vanuit de jeugd van Roda en een van de amateurs.
De Graafschap haalt Leemans, die hier niet goed genoeg meer bevonden is - en waar ik me persoonlijk (helaas!) helemaal in kan vinden.
En dat dan gebruiken als "argument" dat NAC mijlenver achterloopt op de concurrentie.
Badeend@
Over een kleine maand begint de competitie. Staat een knaken team zonder eenheid, passie en voetbal vernuft. Er moet rap wat veranderen. Je bent gedegradeerd en bent echt niet veel beter dan een x tal teams in de KKD. Ja de begroting, maar dat zegt helemaal niets. Een doel en daar hebben alle supporters recht op en dat is nummer 1 of 2 worden en niet minder.
Grappig dat iedereen zo’n bericht gelijk gelooft. Voor journalisten is halve waarheden c.q. liegen een 2e natuur. En als het wel waar is dan wordt hij heus wel verkocht, ze proberen gewoon wat te onderhandelen. Krijgt Maas een compliment als hij er 6 ton uithaalt, ipv gelijk 5 ton te accepteren, zoals de kenners hier adviseren?
@ Bommetje
Natuurlijk krijgt Maas die complimenten niet. Want dan had hij er natuurlijk "gemakkelijk een miljoen uit kunnen halen" of "het beleid was toch om spelers voor 750k te verkopen? Dan hebben we dus straks 150k verlies" als Bielica (wat absoluut geen geweldenaar is) voor 600k verkocht zou worden.
Hij kan het nooit goed doen, en vanaf de zijlijn is het ZO simpel schreeuwen. Nu Ed weer hierboven: "daar hebben alle supporters recht op". Mijn god. Als je echt zo denkt, wordt het eens tijd de grote mensen wereld in te stappen.
@ Badeend ik ben het ook eens met Ed.
met deze selectie en deze trainer en een gesjeesde scout die voor Td speelt ga je niet meetellen voor de prijzen in de KKD.
Dan zal je genoegen moeten nemen met een bijrol in de anonimiteit.
Het is allemaal heel simpel, gewoon een optelsom van feiten, data, analyse van tegenstanders en het individuele niveau en instelling van spelers.
Daarbij als je kijkt naar de positie van vorig seizoen met dezelfde spelers waarmee we bijna onderaan eindigden dan is bij de eerste 2 in de KKD en utopie dat gaat niet gebeuren.
Iedereen die NAC een warm hart toedraagt weet en ziet dit behalve Maas en Oversier, die laten bewust de boel klappen.
@badeend
Een td doet zijn werk vooral goed als hij van visie beleid maakt en het beleid uitvoert en dat dat dan goed uitpakt.
Dan doet hij zijn werk goed. En dan kan een compliment plaatsvinden gericht op " hij doet waarvoor hij zit op een goede manier".
We kennen het keepersbeleid niet dus 100k meer of minder hoort helemaal niet in de complimenten/afbraak hoek te zitten. Hoe ben je voorbereid op een wel of niet verkoop, daar zit de kracht van de td. Niet in de handje klap.
Zo kon je dus ook niets vinden van de transfersom die voor Jan vd Bergh onderhandeld is. Je kon wel wat vinden hoe NAC voorbereid was op het vertrek van zo'n type speler en hoe dat na vertrek uitpakte.
Zo ook mbt de spitspositie. Een geblesseerde spits hoe vang je dat op. Een spits die gebukt gaat onder de druk en weggaat. Hoe ben je voorbereid? Mbt kwam er wat ouds zonder wedstrijdritme voor terug. Dat was de visie beleid uitvoering resultaat.
En het blijft een terugkerend ding. Hoor je de visie niet, hoor/zie je het beleid niet. Maar gebeuren er in praktijk onlogische zaken dan krijg je onrust. 600k voor de keeper is alleen okay als het in je beleid past. Maar dan is 300k ook okay
@BADEEND
Wat veel supporters aangeven is geen negativiteit of ongeduld, maar een reactie op wat zij waarnemen:
EEN CLUB IN ZEER ZWAAR WEER, die het niet gaat redden als er niet fors wordt gesaneerd!
@MARKENAA
Spijker op zijn kop. Op zich is het allemaal niet zo moeilijk. Maar je moet het wel in je vingers hebben.
@badeend
Je kan als td best hoogachtend zeggen "daarom is het maar goed dat ik de td ben en de supporters de supporters zijn"
Of het sympathiek is is wat anders.
Maar als de AD er dan nog een schepje bovenop doet met de een na de andere veer in het achterwerk van die TD en er op technisch vlak de een na de andere soap gaande blijft, transferinkomsten uitblijven, technische staf een degradatie in 1.5 jaar inluidt, jeugd niet echt doorbreekt, er nagenoeg niks gewonnen wordt, de td zichzelf niet in goede en slechte tijden presenteert, het maar gissen is naar de visie beleid, er een elkaars hand boven het hoofd technische 3hoek was, afschuifpositie "de driehoek besluit dat, niet ik alleen". De ad veel meer over technische zaken praat dan de td zelf.
Dan is het best gek dat er heel veel supporters (stuurlui aan wal) alle logica ontbreekt en er een beeld lijkt te onstaan dat de AD en TD wel heel erg denken dat alles gewoon goed gaat en aan het navelstaren zijn. Het haast beleid wordt om zaken niet toe te geven. De kernwaarde tegendraads tot belangrijkste verheven wordt.
1 goede presentatie met het beleid en de visie. En wat er fout is gegaan en gedaan (en dan niet het woordje misschien gebruiken). Met zichtbaar verandering en verbetering op het veld. En alles en iedereen staat er zo weer achter.
Als je normaal doet is NAC geen moeilijke club. De supporters nemen de club enorm serieus. De club mag de supporters ook serieus nemen. En ja tientallen supporters met de zelfde visie of opvattingen kunnen het beter weten dan een navelstarende TD.
Vitesse verkeert nu in een bijna identieke situatie als NAC. NAC=Breda is bij Vitesse De Sterkhouders. In hun Holding zitten de aandelen. Deze week is een nieuwe AD aangesteld die van RKC komt en voorheen ook commerciële man is geweest bij Vitesse.
Theo Janssen is adviseur voetbalzaken met een uitgebreidenere rol binnen de technische organisatie.
NAC loopt eigenlijk natuurlijk op zich 3 jaar voor op Vitesse, maar ik ben uitermate benieuwd wie er in de competitie als hoogste gaat eindigen?
@ Henri
Ik verwacht Vitesse, want voetbaltechnisch zit daar veel meer know how!
En de supporters laten het gebeuren?
@ Wil
Inderdaad maar een keeris de maat vol.
Dit gaat gigantisch mis momenteel, en het geluid staat uit bij Petertje.
@Wil
11 juli 2026, 10:36
Ik heb de indruk dat je van bijna iedere club denkt dat zij hoger eindigen dan ons. Niet als positief bedoelt richting die clubs. Maar heb de indruk dat wat er ook gebeurt bij NAC, jij iets te klagen hebt.
Voor de helderheid, ik vind ook dat er bij ons veel werk aan de winkel is. Maar het afgelopen jaar waren er ook positieve punten. Niet letterlijk alles was kut. Vind dat we daar, door de degradatie, weinig aan hebben. Maar dat vind ik ook van jouw gedrag het afgelopen jaar.
Vaak als je dit soort reacties kreeg, probeerde je dat om te draaien naar dat er geen kritiek geleverd zou mogen worden. Als dat zo zou zijn, zou iedereen met kritiek daarop worden aangesproken. Dat is niet het geval.
Voor mij gaat het er om op welke manier het gebeurt, wat je zegt wanneer er wel positieve punten te vinden zijn en met wat voor instelling ga je een seizoen in.
Gaan we beginnen met de instelling dat het een verloren seizoen word?
Of gaan we er met z'n alle voor een mooi seizoen met een nog mooier einde (dat kan ook met kritiek op de mindere punten)?
Nac4ever
Mee eens.
Ik begrijp die criticasters, maar ik begrijp niet dat ze hetzelfde riedeltje meerdere keren per dag en dagelijks onder hetzelfde nieuwsartikel moeten herhalen.
@NAC4EVER
Je kan aan wishfull thinking doen, maar helaas staan wat het technisch beleid betreft alle seinen op rood.
Hoe kom je dan uit het dal? I.i.g. niet door de problemen te ontkennen, maar door die juist aan te pakken.
Net als jij hoop ik op een mooi seizoen!
Eens met Dos en Nac4ever.
"Het is allemaal heel simpel, gewoon een optelsom van feiten, data, analyse van tegenstanders en het individuele niveau en instelling van spelers." - beste Believer, dit is wel een heel erg gemakkelijke manier om jouw eigen punt te staven. Dit is denk ik bijna de grootste lulkoek die je tot nu toe geschreven hebt. En dat zegt wat.
@MarkenAa - goede punten. We kunnen NAC dus voornamelijk kwalijk nemen dat er zeer matig gecommuniceerd wordt. Aan de andere kant - als dat wél gebeurt, zoals over het aanblijven van Hoefkens, gaat iedereen ook weer krijsen over onrust en "dat NAC nu eens echt duidelijk moet zijn". Echt goed kun je het niet snel doen, er wordt meteen met zogenaamde feiten gesmeten of Twitter berichtjes van een journalist worden voor waarheid aangenomen. Zo lust ik er nog wel een paar.
Ik vind het best vreemd en beschamend, dat er , buiten VI, nergens officieel aandacht wordt besteedt aan het feit dat Clint Leemans NAC heeft verlaten.
Hij was toch altijd solidair en wilde , naar verluidt, ook blijven.
Is dat de waardering die hij verdient ,
Badeend
Ook met jou eens,wil wel een kanttekening maken dat ik niet doel op Believer.
Vind dat hij het op een goede manier verwoord,in tegenstelling tot enkele anderen die niet verder komen dan oneliners.
@badeend
Daar heb je precies waar het oa misgaat.
Directie vind het allemaal geweldig gaan, td krijgt verlenging en veren. Enz enz
In praktijk groeit de onrust onder supporters want men ziet helemaal niets terug van hoe goed ze het vinden gaan sterker nog.. de ene vage aoap na de ander plus degradatie. Dan wordt er aangegeven dat er geëvalueerd zal worden. Logisch echter blijft alles zoals het was... De trainer, de selectie etc. Verder hoor je alleen dat er nu kans is om winnaarsmentaliteit te creëeren., net als in het vorig seizoen strookt de communicatie niet met wat de achterban ziet. Soaps blijven ook doorgaan en van een duidelijk technisch plan is niks publiek bekend.
Dan krijg je logischerwijs de verontwaardiging en reacties op een ogenschijnlijk geloof in glas plas was verhaal.
W2 - FC Eindhoven 2-2
@ Markenaa
Ik vraag me wel af - weet dit oprecht niet - of er bij andere BVO's wél technische plannen/beleid "publiekelijk bekend zijn". En of dat moet/verstandig is.
Juist die enorme betrokkenheid of zieke bemoeizucht is de grootste kracht èn valkuil van de club NAC. Daar moet je als directie goed mee omgaan, dan is het in goede tijden écht een kracht. In slechte tijden is dat behoorlijk moeilijk en met verkeerd management krijg je Van As praktijken die alles deed om maar zoveel mogelijk succes op korte termijn te kweken - en daarmee de club totaal uitgehold heeft. Hij niet alleen overigens, maar hij zeker ook wel.
@Uit het zuiden
11 juli 2026, 13:20
NAC heeft er aandacht aangegeven toen Leemans vertrok. Dat Leemans nu een nieuwe club heeft, vind ik los van NAC staan.
@Wil
11 juli 2026, 12:22
Doordat je het hebt over 'wishfull thinking', betwijfel ik of je begrijpt wat ik bedoel.
Daar heb ik het namelijk niet over.
Ik ontken niet dat er problemen zijn.
Maar met alleen maar klagen komen we ook niet verder. Ik vind dat niet alle seinen op rood staan, maar wel een aantal, te veel. Maar ik zie nog tijd om dat op te lossen. We hebben ongeveer twee weken voorbereiding er op zitten. Nog vier weken te gaan. En zelfs dan duurt een seizoen nog lang. (Al is het nu wel de periode om nieuwe spelers te halen). Ik denk dat we verder komen door problemen te benoemen en aan te pakken, maar vanuit een positieve blik. Niet met de gedachte dat het hoe dan ook niets gaat worden. Door het afgelopen jaar heb ik wel de indruk dat je er (voor een groot gedeelte) zo in staat.
Ik ben er ook nog niet van overtuigd dat het een goed seizoen gaat worden. Maar om nou zo in de paniek te schieten zoals sommigen hier... Greiml, Soumano, Paula, lucassen, Balard, Brym zijn nog geblesseerd, das een half basiselftal !
Binnenharken ....door veel clubs.....behalve NAC waar het nodig is
Enigste punt is dat wij geen geld hebben om zo maar iemand binnen te harken.
Als er iets komt is het bijna september.....wat er overblijft ...enz...dus "afval"
Dus maak je geen illussies
@badeend
Ik weet ook niet hoe dat mbt openheid technisch beleid bij andere clubs zit maar dan blijft het probleem bij NAC dat er continu soaps gaande zijn..en die ontstaan door mismanagement en / of miscommunicatie en als het beide ene beetje of veel gebeurd heb je bij een betrokken achterban die al tientallen jaren tussen hoop en vrees de verwachtingen heeft zitten een probleem.
Sowieso is mismanagement en miscommunicatie bij ieder bedrijf een probleem. Maar meestal uit zich dat enkel richting de medewerkers. Bij een BVO straalt het op alles af.
@NAC4EVER
Voor mij is het glas doorgaans halfvol. Van nature ben ik eem optimist. Veel technische problemen spelen echter al anderhalf jaar bij ons NAC, maar ze worden maar niet opgelost. Dat schept natuurlijk geen vertrouwen. Ook nu bespeur ik weinig beweging bij de club.
Ik laat me natuurlijk heel graag positief verrassen! Hopelijk wordt de hemel snel weer stralend blauw!
@BADEEND @MARKENAA
Het gaat er niet om dat het technisch beleid gedeeld wordt, maar dat er adequaat gecommuniceerd wordt. Vragen, die al maanden boven de markt hangen en waar maar geen antwoorden op komen, hebben allemaal te maken met "Welke lessen zijn er getrokken uit het afgelopen seizoen(en)? En wat gaan we komend seizoen anders doen waardoor het tij wordt gekeerd?".
Het enige wat wij zien is dat iedereen netjes op zijn pluche blijft zitten en het verder vooral stil is. Zeker bij een volksclub als wij zijn met erg betrokken supporters is dit vanuit communicatief oogpunt een dodelijke strategie. Het geeft onrust, een gebrek aan vertrouwen en zo verlies je je achterban. Zo'n podcast met Hoefkens maakt het alleen maar erger.
Ik acht Oversier een geschikte bestuurder, maar op dit punt slaat hij de plan volledig mis. Die communicatie moet echt vanuit hem komen. Het is belangrijk dat hij nu opstaat en richting/uitleg geeft. Hoe langer het nog duurt, hoe groter de onrust. En dat leidt vroeg of laat tot een uitbarsting.
Al die oefen potjes zegt helemaal niets van hoe de start gaat worden in het nieuwe seizoen.
Kijk naar al die uitslagen van alle clubs en je ziet bijna allemaal complete onzinnige resultaten.
Met deze selectie die NAC heeft en hopelijk kan houden met mss nog enkele versterkingen erbij , moet dit NAC BREDA in staat zijn om voor de 2 promotie plaatsen mee te doen.
Wie ook kans maken voor promotie zijn Heracles, Almere, Volendam en mss De Graafschap
@Wil
11 juli 2026, 17:20
'Voor mij is het glas doorgaans halfvol. Van nature ben ik eem optimist'.
Zou je dat ook wel eens hier kunnen laten blijken?
'Ook nu bespeur ik weinig beweging bij de club'.
Er word hier vaak gezegd dat er niets gebeurt bij NAC. Intussen heeft Gladon verteld dat nog tijdens afgelopen seizoen met NAC heeft gesproken.
Dat vind ik normaal. Maar vind het ook een teken dat er veel meer gebeurt dan wat sommige hier melden.
Is onze TD al terug van vakantie?
Je zou nu onderhand wel eens wat berichtgeving van de club verwachten over de stand van zaken zou je zeggen……
Het is wel erg stil hè ? Zo blijven we met zijn allen ook maar wat gissen en onrust neemt niet af op deze manier.
@ Matc, welke vakantie bedoel je?
Die man heeft namelijk heel het jaar door vakantie.
Het is te droevig voor woorden en het kan gewoon zijn gang gaan en wordt er nog dik voor betaald ook.
@ kopspion ik speur dagelijks alle nieuwsvoorzieningen af en de lijntjes via NAC maar het is absurd stil.
Juist in deze tijd moet er roering zijn en dat moet ook op de club merkbaar zijn maar het lijkt wel een sterfhuis daar.
En inderdaad zo werk je insinuaties, verkeerde aannames, lulverhalen en onrust in de hand.
Want zorgen maken we ons allemaal.
Met wat we nu hebben kan je de competitie niet in tenzij je genoegen noemt met een anoniem verblijf in het rechterrijtje en daar gaat het verdacht veel op lijken.
Ik snap niet dat er niemand bij NAC inziet dat dit de totaal verkeerde weg is!
En het op den duur tegen ze keert!
@BELIEVER
12 juli 2026, 11:06
Toen er veel uitlekte was het niet goed.
Nu gebeurt dat niet en is het ook niet goed.
Dat het stil is, wil niet zeggen dat er niets gebeurt.
@ Nacforever, er hoeft niets uit te lekken dat is pure onzin.
Maar je kunt op vele andere manieren laten blijken dat je druk bezig bent.
Je hoeft niet te zeggen met wie je in gesprek bent of man en paard te noemen dat is niet slim.
Maar je achterban geruststellen is wel een belangrijk onderdeel van het takenpakket van een TD en AD.
Maar deze TD blinkt uit in onzichtbaar zijn zelfs voor zijn collega’s, je hoort hem niet en ziet hem niet dus logisch dat er dan insinuaties komen en er vragen worden gesteld zowel van buitenaf als van binnenuit.
@nac4ever
Dat hebben we vorige zomerstop en afgelopen winter wel gemerkt.
Er gebeurt niets en de doelstelling wordt continu naar beneden bijgesteld.
Het lijkt me onderhand wel duidelijk: Peter Maas bestaat niet.
Telgraaf meldt dat NAC een bod op Hillen weigert.
NAC weigert bod van ruim één miljoen euro op Hillen
Rakow Czestochowa heeft bij NAC Breda een hoog bod neergelegd op Rio Hillen (23). De Poolse club wil ver gaan om de linksbenige centrale verdediger, die in Breda een contract heeft tot de zomer van 2029, in te lijven, melden bronnen rondom de club.
De door AZ en Ajax opgeleide Hillen werd in de zomer van 2025 door NAC Breda voor driehonderdduizend euro overgenomen van De Graafschap. Afgelopen seizoen, waarin NAC Breda degradeerde, kwam hij 28 keer als basisspeler uit in de Eredivisie. Daarvoor speelde hij 116 maal voor De Graafschap in de Keuken Kampioen Divisie.
Dat Rakow Czestochowa, dat in 2023 kampioen van Polen werd en dit seizoen voorronde Conference League speelt, er veel aan is gelegen om Hillen binnen te halen, blijkt uit het feit dat er een bod is gedaan van ruim boven de één miljoen euro. Hillen zou wel oren hebben naar de transfer.
Rakow doet de laatste jaren mee om het kampioenschap en speelt ook dit jaar weer Europees voetbal. De vraag is of NAC dat het bod weigerde, uiteindelijk wil meewerken. Aimé Omgba (KAA Gent) ondervond eerder dat een transfer maken bij NAC lastig is. Hetgeen Daniel Bielica, die in de belangstelling van Portsmouth staat, nu ook ervaart.
Als het waar is (wat ik niet geloof) zeker doen.
Ik was vorig seizoen wel gecharmeerd van hem maar hij kreeg totaal geen vertrouwen vanuit de staf en dat breekt je op een bepaald moment.
Geld pakken en ook voor Bielica en helemaal opnieuw beginnen, wat wel een aantal jaren zal duren.
Dit geld zal gebruikt moeten worden om een fatsoenlijk sluitende begroting te kunnen indienen de komende keer m.a.w. er zijn nog wat gaten te vullen. Als dan in de loop van de komende jaren het geld van JP binnenkomt kunnen we weer wat gaan uitgeven.
Men houdt zo krampachtig vast aan deze gemankeerde selectie omdat er nu geen geld is en men dus niets kan doen.
Prima bedrag voor een keeper die nog maar 1 jaar contract heeft en niet voldoet aan het profiel van een meevoetballende keeper. Kun je inderdaad Raatsie voor halen die wel binnen dat profiel past maar eigenlijk hebben we al 1 keeper teveel en is Kortsmit is voor KKD prima keeper.