NAC wordt weer strikter op het handhaven van corona richtlijnen
Na een nieuwe kleine uitbraak van het coronavirus binnen de selectie geeft NAC tegenover BN de Stem aan de maatregelen weer strenger te handhaven op Zundert (en Boeimeer). Daarnaast geeft de algemeen directeur aan dat NAC sowieso niks te verwijten valt in relatie tot de nieuwe uitbraak.
Manders legt namelijk uit dat de club ten alle tijden correct heeft gehandeld voor en na de interlandperiode. Daarnaast zijn de besmettingen asymptomatisch en is er sprake en zijn er vrijwel geen besmettelijke waarden. Dit betekent dat het virus waarschijnlijk niet uit de interlandperiode afkomstig is. Eerdere verhalen dat Michael Maria (die als eerste positief getest werd) het virus heeft binnengebracht vanuit zijn interlandverplichtingen met Curacao zouden dus ook niet kloppen.
Spelers gaan rechtstreeks vanuit de parkeerplaats naar het trainingsveld en vertrekken na de trainingsactiviteiten ongededoucht weer huiswaarts. Op deze manier hoopt NAC de rest van het reguliere seizoen en eventuele play-offs gezond door te komen. Het verliezen van nog meer basiskrachten zou natuurlijk een grote aderlating zijn voor de ploeg van Steijn, die zich nog volop in een inhaalrace op plek twee bevindt. Of Olij en Maria tegen Excelsior weer inzetbaar zullen zijn zal later deze week pas duidelijk worden.
Plaats reactie
Onbegrijpelijk dat je überhaupt de regels hebt laten varen, terwijl de cijfers er niet om logen! NAC is dus de ezel die zich aan veel zaken een 2e en nog veel vaker stoot!
Dit management is alles, behalve professioneel!
Maria is dus ‘basiskracht’.
Onbegrijpelijk, net als NAC zelf.
Waarom Scheids , duimpjes omlaag geven?
Leg dan ook uit waarom je dat niet vindt?
T.o.v de corona heeft hij gewoon gelijk. Nac heeft in een eerder stadium hier al te maken mee gehad en weet wat de consequenties ervan kunnen zijn als het binnen je selectie opduikt.
Het zou heel simpel moeten zijn geweest, spelers gaan weg voor interland wedstrijden, dan bij terug komst ,10 dagen in quarantine en anders blijf je bij NAC.
Alles uitsluiten om via een uitstap risico te gaan lopen, en alles in het werk stellen om promotie in zicht te houden en te bewerkstellen en het belangrijkset, NAC gezond te houden.
Betreffende NAC ,ook hier stoot NAC zich nog al eens aan dezelfde fouten, directeurs zonder de juiste kennis en belang van NAC aan te stellen, TD aan te stellen nadat je de trainer binnen haalt,
Trainer ook TD laten spelen die alleen op korte termijn denkt en eigen belang, Trainers te contracteren met totaal verschillende opvattingen van denkwijze, strijdplan en tactiek waarbij je kenbaar NAC maakt.
Spelers aan trekken die weinig toe voegen, geen meerwaarde of waar het beste ervan af is om deze aan te trekken.
Dus ja er zijn nogal wat punten waarbij je kan zeggen NAC stoot zich weer aan dezelfde steen.
We blijven dus een stelletje amateurs.
Neem toch eens verantwoordelijkheid mensen. Ik begrijp dat niet!
Mooie praatjes komen er altijd wel, maar daden??
Ik zal te negatief zijn, maar het stopt niet van zelf. Elk jaar wordt het nog steeds erger.
Het begint bij de bron, de top binnen onze club, onbekwaam en men maakt al 10talle jaren fouten..
De ziel van de club is al uit het voetbalspel, dat staat totaal niet in de verwachting waar NAC voor staat, een nieuw dieptepunt, vriendjespolitiek en een trainer die niet speelt naar de NAC verwachting. Een mis match dus!!!
We mogen blij zijn met onze nieuwe TD, maar... hoeveel vrijheid krijgt hij van bovenaf om dat te herstellen, zou typisch zijn dat hij geblokkeerd wordt in zijn werk..
We roepen hier veel, maar het gebeurd verder wel allemaal. Hoe lang pikken de supporters dit allemaal nog.. Meer dan 10 jaar is het maar wat met de natte vinger beleid. De mooiste club van Brabant en NL is doodziek!!!
Corona of geen Corona het is nu zaak dat nac z’n ballen laat tonen en nu nogsteeds vol moet gaan voor de 2e plek hoe onrealistisch het ook is hoe dichter bij hoe gemotiveerder ze dan de play offs gaan
Daarnaast erger ik me kapot aan het feit dat we de laatste tijd eerst een aantal kansen of goals tegen moeten krijgen om vervolgens te gaan voetballen dit kan toch zo niet langer dat we eerst de billen moeten branden om vervolgens een matige pot op de grasmat te leggen
Mijn vertrouwen in nac woord hoe dan ook niet geschaad maar ik sta er totaal niet van te kijken als we aankomend seizoen gewoon in de keuken blijven.
Je kunt als club van alles doen, maar garantie dat dat het virus buiten de deur houdt heb je niet.
Sorry hoor maar wereldwijd is er een pandemie gaande en nergens krijgen ze het structureel onder controle maar als het bij een voetbalclub gebeurt is het een groot fiasco van het management??
Kijk eens naar jezelf en wees eens eerlijk of jij nog steeds 10x per dag je handen wast en maar 1 iemand per dag ziet..
Maar goed sommige hier pakken elke gelegenheid aan om maar negatief te zijn.
@Harry
Daar heb je een groot punt, anderzijds zijn het kerels die de luxe hebben om van hun hobby een goed verdiende job te hebben mogen maken.
Waarbij ze spelen (was toch de opzet) met een doel. Promotie waar veel geld is in gestoken en waarbij veel geld te verkrijgen is na promotie. Dit in deze belangrijke weken.
Ja, dan mag je iets professioneler zijn in de aanpak..
Verder heb je zeker een punt
Het mag ook wel eens gezegd worden dat het voor voetballers een hel moet zijn op het moment met al die maatregelen, de bubbels, weinig contactmomenten met je teamgenoten buiten wedstrijden etc. Als "normale burger" word je af en toe al krankjorum van alles. Moet je nagaan als het nog een paar stapjes strakker wordt aangetrokken.
Hier kan NAC inderdaad niet zoveel aan doen. Je het niet 100% uit de weg gaan. Als je dat wel doet heb je geen leven klaar.
Overigens wacht ik nog even op de comment dat ook dit allemaal de schuld van Steijn is. Vind het lang duren haha
Manders, man man.
Wel heel toevallig dat er 4 besmettingen los van elkaar binnen een week optreden binnen de selectie terwijl er maandenlang geen besmettingen waren... En dan ook nog toevallig net na de interlandperiode. Hoe geloofwaardig is dit verhaal van Manders?
Wie zegt dat er maandenlang geen besmettingen waren?
Ik denk dat bij veel clubs spelers "geblesseerd" zijn om 2 weken later weer aan te kunnen treden.
Eerst haalt die Steijn 6 buitenspelers, dan stelt ie ze niet op...
Haagse kermis in Breda!
Dank je wel RvC!!
Maar de podcasts van bndestem verklaren een hoop: Haagse Jeffrey stelt Haagse Manders aan, die geeft Steijn de sleutels van nac in handen. Daarna volgt de hele Haagse hofhouding.
Dat dit kon gebeuren!!!!
@Sjef
NAC is roekeloos geweest met de 'internationals' die met lijnvluchten terugkwamen uit rode gebieden. Als je dat doet ben je niet zo snugger klaar.
Vast zullen we alsnog promotie want we spelen nu 3x tegen ploegen die nergens meer om strijden...
Excelsior, nec en mvv staan ook alle drie onderaan in de laatste periode.
En Bladran Yanco heeft hier gelijk: graafschap wint niet van Almere en bij Cambuur of Jong Ajax!
Maar promotie maakt dat de Haagse clan nog langer de boel bij ons Nac blijft vernietigen
Aankomen in je auto, meteen naar het veld, na de training je auto weer in en naar huis. Nooit publiek, geen enkele interactie met andere medewerkers. Een trainer die zijn spelers alleen ff op een veld ziet.
Tsja.... Zie dan maar eens aan teambuilding te doen. Zie dan maar eens een echt hecht elftal weg te zetten. Die ook het belang voelt en inziet van waar ze mee bezig zijn.
Denk dat ik ook onderschat heb hoeveel invloed dit kan hebben op het nivo tijdens wedstrijden.
Wat een klotejaar is het toch.
ben je al wel eens bij de jumbo geweest naast het stadion. Of mogen de spelers ook geen boodschappen meer doen ? Ik vind het zwaar overdreven hier kunnen ze gewoon niet veel aan doen dat is mijn mening. Maar als je hier iets positief zegt krijg je alleen maar duimpjes omlaag. Begint een trieste bedoeling te worden hier. Alleen Steijn moet opflikkeren en Manders is een lul dat scoort hier kansloos!!
Iets met mosterd
@Sjef
Heb je nog meer drogredenen en stromannen? Als het allemaal onzin is en een trieste bedoening, dan kan jij als alwetende toch gewoon reageren op wat er gezegd wordt zonder er van alles bij te verzinnen zoals je nu doet.
Tja, ik ben zelf ook zo laks als met maar kan op dat gebied. En die voetballers buiten de club waarschijnlijk ook. Zij zijn iets jonger en ietsje meer afgetraind dan ik ( denk ik....) dus die denken er ook vrij makkelijk over, de helft heeft al corona gehad, die geloven het verder wel. maar natuurlijk probeert Manders zicht er uit te lullen. Het is vanuit de trainer gruwelijk dom om meteen zijn maatjes die uit het buitenland terug komen om de nek te vliegen en op te stellen. Maar het seizoen is toch al verpest dus kan dit er ook nog wel bij. Komende half jaar verwacht ik geen normale bezetting stadion, cafe's of wat dan ook. En promotie met dit team word hem ook niet meer.
Als je als profclub niet uiterst correct, overdreven correct, m.b.t. Corona opstelt dan ga ik er verder niet op in ............ Ieder met een normaal verstand trekt zijn of haar conclusies wel.
Waar erger ik me nog meer aan ! Constant die waardeloze slogan dat we nog "in de race zijn voor plaats 2." Hou toch op. We gaan gewoon naar de nacompetitie. Of er moet een wonder gebeuren. Maar een wonder is iets anders dan " nog in de race zijn..."
En dit bied ons verdomme juist de kans om er met de nacompetitie wel te staan. We hebben toch een TD met een ongelofelijk voetbalverstand. Die moet met Steijn gaan zoeken naar de juiste opstelling en tactiek. En harder trainen.
Het is toch niet te bevatten dat deze selectie gemiddeld aan 40 procent balbezit komt. Dat moet toch veel beter kunnen met deze selectie in de keuken ?
In mijn ogen, maar wie ben ik, centraal in het midden meer technisch vermogen en voor meer power. Maar ik laat dat graag aan Ton Lokhoff en Steijn over. Het seizoen hoeft nog niet verloren te zijn, plaats 2 is wel verloren.
Een positieve test is niet hetzelfde als een besmetting.
die manders is aalbers de tweede, liegen dat hij barst !
Dat wij bij ons NAC er toch altijd zo'n neusje voor hebben voor zo'n waardeloze figuren, mommers, smulders, edelenbos en nu weer deze manders !!!
Het wordt echt tijd voor fatsoenlijke mensen, gelukkig is onze Ton er nu, maar die zit ook nog klem natuurlijk !!
Zo'n gasten willen interland, dan hoort daar ook quarantaine bij manders kluns !
Ik lees; de ploeg van Steijn, die zich nog volop in een inhaalrace op plek twee bevindt.
Haha geloven jullie t zelf.
Zit steijn pannekoek er nou nog????
Het is niet anders. Corona kan zomaar je gezin/elftal/organisatie insluipen. Kun je niet altijd iets aan doen, het blijft een virus.
Het is natuurlijk wel jammer dat corona er moeilijk onder te krijgen is, terwijl het promotievirus al helemaal is uitgewoed...
Ohhhhhhhhhhh dan komt het helemaal goed nu ..
Haha grappig die kritiek van supporters hier. Alsof al die spelers geen vrouw en kinderen hebben die met andere mensen in contact staan, naar school gaan, de supermarkt in gaan. Dit 100% kunnen voorkomen is gewoonweg niet mogelijk. Als je dat wel denkt wordt het tijd eens een boek te gaan lezen en je hersenen wat meer te laten draaien, want blijkbaar staan ze al een tijdje stil.
Ja natuurlijk, het komt "van buiten". Vandaar dat er ook vrijwel tegelijkertijd 4 spelers besmet zijn geraakt - van wie het bekend is geworden. Wat een onzin.
@D'n Klaagmuur
Niemand stelt hier dat het volledig uit te sluiten is. NAC geeft inmiddels zelf toe dat de maatregelen onder de maat waren. Misschien verstandig om je eigen advies eens ter harte nemen.
Quinten Timber iets voor NAC? Z’n contract loopt af bij ajax!
Heeft Ome Corona een nieuwe nickname onder Henk.? Just curiois..
@Henk: Dat NAC dat stelt is voor de bühne. Nota bene vandaag nog een filmpje van Bilate die in het Amphia rondloopt i.v.m. dat gestolen shirt, wat ik prima vind, want mensen en dier heeft gewoon bewegingsvrijheid nodig, maar dat strookt dan niet echt met het aanscherpen. Accepteer gewoon dat dit virus via welke weg dan ook in de selectie kan belanden of bij wie dan ook thuis die zich niet volledig opsluit al meer dan een jaar lang. En nu ga ik weer verder in m'n boek lezen.
Sorry hoor maar wereldwijd is er een pandemie gaande en nergens krijgen ze het structureel onder controle maar als het bij een voetbalclub gebeurt is het een groot fiasco van het management??
Kijk eens naar jezelf en wees eens eerlijk of jij nog steeds 10x per dag je handen wast en maar 1 iemand per dag ziet..
Maar goed sommige hier pakken elke gelegenheid aan om maar negatief te zijn.