Wij gaan niet opzij

Dingsdag keert terug: oude bekende wordt assistent-trainer

Benn076

Een vertrouwd gezicht op het oude nest. Michael Dingsdag (43) is door NAC vastgelegd als nieuwe assistent-trainer. De geboren Amsterdammer zet zijn handtekening onder een contract voor twee seizoenen.

Voor de meeste Bredanaars is Dingsdag geen onbekende. In de zomer van 2015 kwam hij als speler naar het Rat Verlegh, na een aantal jaren in Zwitserland. Daarvoor stond de linksback al onder contract bij sc Heerenveen en Vitesse.

Na zijn spelersloopbaan bleef hij gewoon in Breda hangen, maar dan langs de lijn. Van 2016 tot en met de zomer van 2021 trainde hij verschillende jeugdteams, in zijn laatste seizoen als hoofdtrainer van Onder 21. Daarna ging hij aan de slag bij de beloften van Telstar en FC Volendam, en de laatste jaren vooral als assistent bij het eerste elftal.

Dat laatste avontuur in het vissersdorp liep alleen niet bepaald lekker af. Volendam degradeerde, hoofdtrainer Rick Kruys vertrok per direct na een paar weinig fraaie weken, en daarmee kwam ook voor Dingsdag een einde aan zijn klus daar. Hun verlies, ons gewin. NAC was er namelijk als de kippen bij om hem terug te halen.

Technisch Directeur Peter Maas volgt hem al een tijdje: "We volgen de ontwikkeling van Dingsdag als trainer al een paar jaar. Met Michael voegen we nu een gedreven en kundige assistent-trainer toe aan de technische staf."

Dingsdag zelf kijkt er duidelijk naar uit. "Mijn geel-zwarte reis gaat met deze overstap weer verder", vertelt hij. "Met trots, strijd en passie gaan we er gezamenlijk alles aan doen om voor promotie te strijden."

Mooie woorden, en precies wat we willen horen. Welkom terug, Michael. Op naar dat seizoen.

Bron:
NAC
Volgend bericht
Contract Fouad El Fdil langdurig verlengd 23 reacties
Advertentie
36 Reacties
12   0  
BP

Welkom terug, Michael
Veel succes !!

12   2  
Jamie

De marketingsafdeling van NAC ligt weer eens te slapen.

Dit had je natuurlijk morgen pas moeten aankondigen als club zijnde ;-)

12   0  
BP

Welkom terug, Michael
Veel succes !!

8   11  
Francesco

Vreemd dat de naam Hoefkens nergens genoemd word in het persbericht. Niet eens een “ Word aan de staf van trainer Hoefkens toegevoegd”, of “is door NAC aangesteld als nieuwe assistent van trainer Carl Hoefkens”. Ik vind dat wel een teken aan de wand. Lijkt me namelijk voor Rick Kruys de ideale assistent bij NAC, hebben al samengewerkt én Dingsdag kent de club goed. Lijkt me toch een kwestie van tijd voordat Carl weggekocht wordt.

4   0  
Ice

Ik hoop wel dat zijn vader ook weer lekker positief commentaar gaat leveren op de prestaties van zijn zoon! Wat een tijd was dat :-)

5   6  
Bredawereldstad

Inderdaad waar is hoefkens in dit verhaal.

NAC rond eens af met die Belgen we moeten door.

8   0  
Robbert

In BN/DeStem wordt Hoefkens (met enkele slagen om de arm) wel genoemd.

Prima assistent denk ik. Nu nog witte rook over het wel of niet aanblijven van onze hoofdtrainer.



4   2  
Ice

Hoi BSR,

In de link naar dit bericht staat deze tekst. Waarom specifiek Rick Kruys benoemen? Weten jullie al meer?

https://www.bsiderats.nl/nieuws/oud-assistent-rick-kruys-nieuwe-assistent-bij-nac

5   1  
Wanny

@ Ice

Dat doen al die sites om te zorgen dat je doorklikt.

Als de kop is Michael Dingsdag tekent voor 2 jaar als assistent bij NAC, dan staat alle info al in de kop en hoef je niet door te klikken.

1   1  
BredaF2

Top! Welkom terug.

1   0  
Ice

@wanny, de tekst staat alleen in de link, niet op de site verder

6   2  
scheppioni

Zeer vreemde gang van zaken mocht hoefkens(ongelofelijk s.t.o.) nu nog gaan..... maar ja bij ons NAC kun de alles verwachten !

6   0  
Zeno

Vreemde gang van zaken, ik heb veel meegemaakt in de
voetbalwereld zoiets nog nooit.
Communicatie, nooit van gehoord bij de beleidsmakers
had dan ballen gehad had Hoefkens naast zijn nieuwe
assistent op de foto gezet alszijde blij met zijn nieuwe
assistent.
Nee hoor nergens te bekennen, WAT WORDT HIER GESPEELD .?

4   0  
NuFfNie

Waarom teken je om assistent-trainer te worden als nog niet bekent is wie de trainer zal zijn. Als er een andere trainer zou komen en deze gaat niet goed samen met MD dan hebben we alweer een probleem. Ik denk dat er achter de schermen veel meer duidelijk is dan dat er naar buiten wordt gebracht. En dat is misschien maar goed ook. Maar deze week mag voor mij de kogel wel door de kerk.

1   1  
Voor NAC

Online geluiden worden steeds sterker dat we geen 20 uur meer hoeven te wachten om te horen dat Hoefkens bij OHL gaat tekenen.

2   0  
BasSnelden

Toen bij u21 bij NAC was hij een goeie fanatieke trainer, die Dingsdag!

En NAC heeft t volste recht om Hoefkens en alle spelers die ergens anders meer kunnen verdienen, aan hun contract te houden. Opzouten! Ze hebben allemaal bewust voor NAC gekozen en zijn met NAC gedegradeerd. Nu terug knokken nondeju!!!

0   0  
NuFfNie

@wanny
Dat doen al die sites om te zorgen dat je doorklikt.
Als ik de laatste 5 links bekijk van de bsiderats topics dan zie ik alleen tekst in de links die ook in de header van het bericht staat. Als ik bsiderats open dan zie ik de topics staan en staat daar ook dat MD de assistent-trainer wordt. Nu rick kruys vernoemen lijkt mij gewoon een slip of the pen. Jammer dat er dan weer mensen zijn die er een eigen verhaal van maken.

0   0  
NuFfNie

Nog even on topic reageren: welcome back, blij mee. Deze assistent kan later misschien wel uitgroeien tot hoofd trainer, als hij dat zelf zou willen. Sommige doen liever het harde werk buiten de spotlights.

8   0  
scheppioni

Nog eens 20 uur misschien voor NAC ???
Wat laten we ons toch voor schut zetten mocht hij nu alsnog vertrekken al hoop ik het van harte......
Wekelijk niet te geloven !

0   0  
markenaa

Hopenlijk van echter meerwaarde en onderdeel van een hoger liggende lat

Welkom en succes

4   1  
Pietje Saaman

Het lijkt er toch op als Dingsdag assistent wordt dat Rick Kruijs de nieuwe trainer wordt dan? Dingsdag was assistent van Rick Kruijs en die is weg bij Volendam.

1   0  
Ernie

Blij mee!

2   0  
Ouwe Spionkop

Volgens Blaauwhof is er intensief contact tussen Leuven en Hoefkens gaande.

2   0  
Bredafun

Wat n duister gedoe allemaal. In ‘t interview wordt geen naam
Vermeld dat hij de assistent wordt van???
Hoefkens wordt niet genoemd. Dus beste NAC komend met info. Blijft d’n Hoef, of wie wordt z’n opvolger???

1   0  
Pietje Saaman

Daaarnaast is NAC in 2024 al in gesprek geweest met Rick Kruijs dus denk dat dit wel eens de nieuwe trainer wordt met Dingsdag als rechterhand. Dingsdag was ook de assistent van Kruijs bij Volendam

3   2  
Henri

Technisch Directeur Peter Maas volgt hem al een tijdje: "We volgen de ontwikkeling van Dingsdag als trainer al een paar jaar. Met Michael voegen we nu een gedreven en kundige assistent-trainer toe aan de technische staf."
Ik vraag me wel af hoe je de ontwikkeling van een assistent trainer volgt. Hoe heeft Maas hem gevolgd op het trainingsveld, in de kleedkamer, tijdens wedstrijdcoaching en welk referentiekader hanteert hij dan hierbij. Wellicht een interessante vraag voor de heren ven BSR.

1   5  
Henri

PM: "Met Michael voegen we nu een gedreven en kundige assistent-trainer toe aan de technische staf."
Als je dit leest was volgens Maas Tomasz Kaczmarek niet gedreven en kundig.

1   4  
scheppioni

Idd Henri....warrige uitspraken !

0   3  
Luisindepels

Man man man....het was niet veul hoor in z'n tijd bij NAC. Dijkhuizen maakte hem aanvoerder af en vlak daarna was hij ook z'n basisplaats kwijt omdat hij niets bracht in die dagen in de 1ste divisie. En nu als de kippen erbij om hem terug te halen? Waarvoor? Assistent?? Wat een scherts. Wat een zeperd.

4   0  
Wanny

@ Henri

Er staat niks over de voorgangers van Dingsdag. Dat verzin je toch echt zelf hier.

4   0  
Breda-Loyal

Welkom terug Michael !

Heel veel positieve verhalen gehoord toen hij zich opwerkte binnen de jeugdopleiding.

Het

1   0  
Baosje

Kom dr maar in Rick Kruys

2   1  
Semsi

Mocht Hoefkens vertrekken, kijken hoe lang het duurt dat Scheppioni de nieuwe trainer afzeikt.

1   2  
scheppioni

Ach little semsi......

0   1  
TvB

Scheppioni hoopt nog op Jans misschien?

1   0  
scheppioni

Ja gewoon Kruijs een drie jarig contract voorleggen..... maar onze 'grote' belg is er nog .....geweldig toch bij ons NAC !
We blijven echt een k^t club, maar wel onze k^t club !

1   0  
Benn076 Deze gebruiker is een admin

@wanny

Je overschat ons. Dit bericht staat bijvoorbeeld nog nergens op de social media kanalen van BSR. Grapje van ondergetekende die denkt dat 1+1 wellicht 2 is.

Laad alle berichten na dit bericht in