Wij gaan niet opzij

'Talent Tika de Jonge in belangstelling meerdere clubs'

Das Phantom

Tika de Jonge (17) kan rekenen op de nodige interesse van binnen- en buitenlandse clubs. Dat zegt zijn zaakwaarnemer Youssef el Akchaoui in gesprek met Soccernews. Volgens El Akchaoui wordt er veel geïnformeerd naar de aanvallend ingestelde speler.

FC Groningen zou erg concreet zijn voor De Jonge. "Dat vind ik aan de ene kant niet meer dan logisch want hij heeft een geweldig seizoen achter de rug", aldus zijn zaakwaarnemer. Bij NAC speelt De Jonge vooral in O19 en O17. 

NAC zou De Jonge graag langet bij de club houden, maar volgens de voetbalnieuwssite het is nog onzeker waar de toekomst van de 17-jarige speler ligt. 

Bron:
B-Side Rats, Soccernews
Volgend bericht
´NAC vist naast City-parel Braaf´ 40 reacties
Advertentie
14 Reacties
82   6  
Wanny

Als jongens vanuit hier al naar Groningen gaan vertrekken, wordt het toch wel erg triest. Topclubs kan ik wel begrijpen, maar Groningen?

49   3  
Nac bredaa

Snel vastleggen dan!!!

2   0  
Amarilla Negra

@Nac Bredaaa

Zou je inderdaad wel denken, al is het maar de vraag of zo'n jongen dat nog gaat doen als er ook buitenlandse clubs achter hem aanzitten. Veel zaakwaarnemers raden het dan juist af om een contract te tekenen zodat je aantrekkelijker bent voor dat soort clubs.

82   6  
Wanny

Als jongens vanuit hier al naar Groningen gaan vertrekken, wordt het toch wel erg triest. Topclubs kan ik wel begrijpen, maar Groningen?

48   4  
Thiestemberg (BSR)

Zou het vreemd vinden als er een talent van NAC naar FCG zou vertrekken. Zowel de O-18 en de O-21 van NAC zijn in dezelfde competitie ingedeeld als FC Groningen. Daarnaast lijkt het me bij NAC ook makkelijker om aan te haken bij het eerste elftal. Nog niet te beginnen over logistieke/huisvestingsaspecten.

23   3  
Pietjebel

Geef de jeugd een kans kijk na jp
Volgend seizoen zijn we van City af dus nu al zoveel mogelijk eigen jeugd

5   3  
Nac
10   1  
Michel

Ik keek op Transfermarkt en besef dit: deze jongen komt van JVOZ; daar zit veel talent blijkt maar. Dat Zeeuwse is NAC gunstig gezind.

Zorgen dat alle talentvolle Zeeuwen opgepakt worden door ons in plaats van bijvoorbeeld Feyenoord door gunstig toekomstbeeld te schetsen en te verwezenlijken, zo verdien je zelfstandig geld en heb je bestaansrecht.

0   1  
Henri

Ik pas gelzen dat er een wijzing gaat plaatsvinden rondom het contracteren van jeugdspelers. Ik weet niet wanneer het in gaat, maar clubs mogen dan spelers van 15 jaar een contract aanbieden. Bovendien wordt volgens mij de opleidingsvergoeding dan ook verlaagd.

13   3  
Ivo

Is dit niet gewoon een truukje om NAC onder druk te zetten om die jongen een contract aan te bieden?

Ik word schijtziek van die zaakwaarnemers. Dat stelletje geldwolven maakt de sport kapot.

6   4  
ome cor

Groningen is ook niet echt mijn club, maar zij varen minder vaak met "de heen-en-weer" dan NAC.

Voor zo'n jongen is het dus wel even een eredivisie club die komt, waar NAC vooral een eredivisie club wil worden.

En dan is het maar de vraag of ze eigen jeugd net zoveel kans durven geven als in de eerste divisie.

5   1  
Harrie

Zaakwaarnemers maken jonge spelers gek en maar al te vaak hun carriere kapot. De meesten willen snel steeds meer en vergeten dat het gaat om te presteren op het veld.

1   0  
Robbie Rafello

Gaan we weer over de zinloze manier van opzet van onze jeugdopleiding ....................

1   0  
Rotterdammert

Waarom wordt ie niet gewoon op 16 vastgelegd?

6   0  
Den Hoge

17 jarige jeugdspeler die een aardig seizoen draait en een zaakwaarnemer die alweer zit te roeptoeteren in de media over interesse van clubs uit het binnen- en buitenland.

Hopelijk maakt hij zelf een verstandige keuze en laat die zich niet leiden door anderen.

Ik begrijp die wereld met zaakwaarnemers voor jeugdspelers eerlijk gezegd niet. Dat die begeleiding krijgt is prima, maar waarom je dit in de media moet uitmeten begrijp ik niet. Je zet alleen maar extra druk op zo’n gast, want iedereen gaat zich er daardoor in zijn omgeving tegenaan bemoeien.


Houd ’m lekker nuchter aan de grond en bespreek binnenskamers met hem wat het beste plan is, in plaats van naar buiten toe te speculeren of vermeende interesse. Maar goed, dat is mijn mening.

Laad alle berichten na dit bericht in