‘NAC laat oog vallen op City-talent Tedic’
Aanvaller Slobodan Tedic, eigendom van Manchester City, staat in de belangstelling van enkele Nederlandse ploegen. Naast NAC hengelen naar verluidt ook Feyenoord en SC Heerenveen naar zijn diensten.
Tedic is na Jayden Braaf de tweede City-speler wiens naam vandaag in verband wordt gebracht met NAC. De twintigjarige spits uit Servië speelt momenteel op huurbasis voor FK Cukaricki. Dat is ook de club waar Manchester City hem afgelopen januari voor drie miljoen euro van overnam.
Na de zomer hoopt Manchester City de aanvaller in West-Europa te stallen. Door zijn prestaties dit seizoen (veertien treffers in 32 duels) op het hoogste niveau in Servië, is er flink wat belangstelling voor de aanvaller.
Naast Feyenoord, NAC en Heerenveen hebben ook KV Mechelen en Rode Ster Belgrado de spits op de korrel. Beduchte concurrentie dus voor NAC, dat ondanks haar samenwerking met Manchester City slechts aan het vinkentouw zit.
Plaats reactie
Credits voor Chris W.M. zijn op zijn plaats. Onder het bericht van Braaf opperde hij al de suggestie dat Tedic weleens een interessante speler kan zijn voor NAC, en dat er wellicht wat geflirt werd.
Feyedinges en Hoerenveen daar kan nac niet mee concureren. Hopelijk kunnen de broertjes Ilic en Unal een goed woordje spreken over Breda en NAC
@Dirk
Kwam ook nog een artikel tegen waarin hij aangaf Ivan Ilic gesproken te hebben;
“ Laatst zat ik op een drankje met Ivan. Hij vertelde me dat de Dutch League geweldig is voor de ontwikkeling van jonge spelers. Zo denk ik ook. Nederland is zeker een van de opties – in een gesprek met MaxBet sport, Slobodan tedic.”
Daarnaast ben ik, zoals ik in dat eerdere bericht al aangaf, er vrij zeker van dat dit de speler is waar Hyballa al mee heeft gesproken zoals hij op de radio had aangegeven. Dit zou dan de speler zijn die zich verdiept had in Hyballa en NAC. En indirect geeft hij hier zijn bron ook prijs; die heeft gewoon de gebroeders Ilic gevraagd naar hun ervaringen met NAC en de trainer.
Aangezien de gebroeders Ilic moeite hadden met het niveau in NL en op hetzelfde niveau gespeeld hebben als Tedic nu, hoop ik dat ze in Manchester inzien dat NAC in de KKD nog steeds een prima club is om te wennen aan het leven buiten de Balkan en aan het Westerse voetbal. Áls dit inderdaad de speler is waar Hyballa mee gesproken heeft, is dat wel een teken dat ze er voor open staan. Anders hadden ze meteen te horen gekregen dat hij niet beschikbaar was namelijk.
Allereerat sorry voor dit off-topix bericht..
Helaas is m'n opa overleden. Omdat mijn opa een fanatiek nac supporter was. Maar ook veel met Spanje had, leek het me mooi. Om de tekst van het spandoek te gebruiken..
Helaas weet ik niet de preciese tekst..
Vivamos amarillo negro .
Dit ia waarschijnlijk niet goed en zal graag de tekst wat op het spandoek staat..
Nogmaals sorry voor dit off topic bericht..
Ik wist even geen snellere manier..
@DIMIS0162
Vivamos La Vida Amarilla Negra moet het zijn
Gecondoleerd met dit verlies, het is altijd te vroeg helaas....
20 jaar al, 3 miljoen voor betaald, 14 doelpunten in de eredivisie daar. En dan naar Nac in de KKD. Het klinkt natuurlijk te goed om waar te zijn. Maarja in deze tijd weet je het nooit. Ik ken heel de speler niet maar dit klinkt natuurlijk als goud in handen dan.
@DIMIS0162 Sterkte en gecondoleerd!
Als je als speler naar de eredivisie kan, waarom zou je dan per se naar de eerste divisie willen ?
Die komt niet naar ons.
Ik zeg niet dat ie komt maar die 3 miljoen is niet echt een argument, voor Unal en Perica werd door City meer betaald en die kwamen ook.
Waarom NAC ipv eredivisie, perspectief op speeltijd misschien. bij Feyenoord is het achteraan aansluiten met Jorgensen en Bozenik ervoor, Bij Heerenveen is er na het vertrek van Odgaard wel plaats.
Gezien de andere geïnteresseerde clubs lijkt hij een aanwinst voor ons. Als hij goed is in kansen afmaken is hij meer dan welkom.
@DIMIS0162
gecondoleerd
Misschien even offtopic, maar Breda kijken we even mee:
https://www.vi.nl/nieuws/gemeente-kerkrade-schiet-roda-jc-weer-te-hulp
@Rene
Heb je het artikel in VI gelezen? Die situatie is toch totaal niet te vergelijken met die tussen NAC en de Gemeente Breda.
Was een interessantdoenerij en zelfoverschatting weer. Die jongen is handelswaar voor City, gaat nooit voor City spelen. Jaartje uitgeleend aan zijn oude club in Servië. Hij is nu 20 jaar, dus moet een volgende stap hogerop maken. Dat is de nummer 6 van de Keuken Kampioen Divisie niet. Dat is hooguit gelijkwaardig, want buiten Rode Ster en Partizan is de rest KKD niveau in Servië, of misschien wel minder. Die gaat het hogerop proberen en daar heel erg falen. Laten we Tedic' talent daarom ook maar even relativeren, want City heeft bedragen betaald voor spelers nu bij Baronie zouden moeten knokken voor een basisplek. Van de 16 clubs in de Servische Eredivisie spelen 15 clubs voor gemiddeld minder dan 3.000 toeschouwers. Bij Tedic' club FK Cukaricki zit tweewekelijks zo'n 400 man op de tribune. Heel treurig. Tedic maakte 14 doelpunten in 32 wedstrijden. Niet zo heel schokkend gezien de vele armoedige tegenstanders. Zijn transfer schijnt hij grotendeels verdiend te hebben, door zijn optreden in de EL kwalificate waarin hij in een treffen tegen het Armeense FC Urartu (niveau IJselmeervogels) 3 keer wist te scoren. Scoren in Europa is veel waard, zo is algemeen bekend. Hij scoorde ook 4 keer in de beker tegen Servische laagvliegers. Hij scoorde één penalty, waardoor zijn velddoelpunten in 25 wedstrijden in de Servische liga beperkt bleven tot 6. Finn Stokkers zou er waarschijnlijk minimaal net zoveel maken in die competitie. Maar Tedic is pas 20, dus wellicht hebben de scouts meer potentie in hem gezien dan uit de statistieken blijkt. Als je zijn optredens op YT opzoekt, geraak je ook niet direct in extase van verwondering.
@Bommel
Goede beschouwing. De tijd van gokjes en probeersels en onbekende namen uit verre landen mag van mij voorbij zijn.
De selectie staat al voor 70%. Ga je nou gewoon gericht versterken op de posities waar het nodig is. Op de volgende Kudimbana zit niemand te wachten.
Ik maak me zorgen. Veel geruchten maar er wordt niet doorgepakt. City-huurlingen zijn geen oplossing voor duurzaam promoveren zoals Tom day zo mooi noemt. Waar blijven de versterkingen? De Graafschap roert zich wel en heeft al drie versterkingen binnen. Gasten die in Breda stuk voor stuk een versterking zijn. Wel een hoop Hosanna over verkochte seizoenkaarten, maar doe eens wat terug voor die trouwe supporters. Promoveer!
Nog meer off topic:
Zowel Bednarek als Hahn vertrekken beiden bij Heerenveen.
Daar moeten ze op zoek naar een nieuwe keeper.
Ben bang dat onze Nick ook één van de kandidaten is.....
@FCSP
Het is 5 juni. het balletje gaat straks ook later rollen dan normaal. Waarschijnlijk vanaf augustus pas oefenwedstrijden. Relax.
Haye is binnen, dat is een ook een belangrijke pilaar. Van de basis-11 heb je er al 7 of 8 staan.
Olij, Noblejas, Riera, van Hecke, Schouten, Monsalve, Haye, Verschueren.
Het gaat nu vooral om de aanvalslinie.
Verder is het de vraag of van Anholt blijft en zoek je nog een creatieve/aanvallende middenvelder. En natuurlijk het vervangen van spelers die gaan vertrekken.
Als een Leigh of Kali definitief weggaat kan je misschien nog wat extra doen.
Geen enkele City-parel zal mij meer positief stemmen dan het transfervrij vastleggen van Haye. Zeker in de as heb je dat soort, liefst, Hollandse jongens nodig die kunnen communiceren en het klappen van de zweep kennen. Meer van dat graag.
@MICHEL
Dankjewel jongen.
Zo is dat inderdaad.
@BART
Ook jij bedankt
DIMIS0162 & Michel
Vivimos la vida amarilla negra, moet het zijn. Vivimos met 2 i's.
https://mobile.twitter.com/demajoor1979/status/882147146677538817/photo/1
Hier nog een foto ervan.
En gecondoleerd uiteraard.
En anders Tim Matavž maar ophalen voor hetzelfde geld of minder.
Die kan ons uit de KKD trekken.
@ Ivo:
Van die 7 of 8 waar hij het over hebt zullen er nog wel wat vertrekken, ben ik bang.
Olij ( Heerenveen is op zoek ) is eredivisie waardig en voor van Hecke is ook vast belangstelling....
@Ron
Dat kan natuurlijk, maar dan is er wel weer ruimte om nieuwe spelers aan te trekken.
@FVF6. Hoe kunnen wij nu van City verlangen, dat NAC serieus genomen wordt. Ik denk, dat het hun niets meer interesseert.
We waren zo'n geweldige partner; 4 jaar organisatorische puinhoop. Trainer in. trainer uit; een management van een dramatisch niveau.
Laten we het boek MC snel sluiten en voor longterm spelers-beleid gaan.
Onze nieuwe AD zal, naar mijn verwachting zo snel mogelijk zijn eigen keus technisch manager aanstellen.
Overigens: hebben wij de laatste maanden ook maar een woord mogen vernemen van onze hooggeachte aandeelhouders? Een regelrechtge schande, zeker ook in het licht van het commitment van de supporters.
Als er zoveel belang stelling voor is dan hebben wij geen kans samenwerking city heeft een goed jaar opgeleverd van de 5 vlug er mee stoppen
waarom kopen de graafschap en cambuur wel goeide spelers
Credits voor Chris W.M. zijn op zijn plaats. Onder het bericht van Braaf opperde hij al de suggestie dat Tedic weleens een interessante speler kan zijn voor NAC, en dat er wellicht wat geflirt werd.