Ook Samen Voor NAC krijgt nieuw likje verf
Pas geleden heeft Samen Voor NAC ook al het stadion een likje verf gegeven door de groene balken aan de buitenkant geel met zwart te laten maken. Nu hebben ze zelf ook een nieuw likje verf gekregen, en daar mag iedereen van meegenieten. Op www.samenvoornac.nl kunnen jullie de volledig nieuwe website bekijken en natuurlijk op de hoogte blijven van alle nieuwe en lopende projecten van deze helden.
In oktober 2015 zijn ze officieel een stichting geworden, maar voordat dit gebeurde waren ze al samengekomen met het idee om iets voor de club te gaan doen. Na de degradatie in 2015 is het snel gegaan, de 5% actie vanuit de supporters was een ideale springplank om van idee naar stichting te gaan. Nu, 2 jaren later, zijn er al enorm veel mooie projecten afgerond en hebben vooral de supporters en de club daarvan mogen profiteren. Daarom is het natuurlijk ook logisch dat we wat aandacht besteden aan deze heren. Na de bekendmaking van alweer een actie in de vorm van 'Jelle's army' waar de mannen afgelopen Dinsdag Jelle ten Rouwelaar als verrassing in het zonnetje wisten te zetten bij de spelerspresentatie voor de sponsoren. Met dit project gaan ze een NAC icoon een waardig afscheid geven door middel van een project dat perfect bij de persoon Jelle ten Rouwelaar past. Door het inschakelen van het Jeugdsportfonds, waar Jelle al ambassadeur van was, gaan we met zijn allen geld inzamelen om kinderen in Breda die niet de middelen hebben om te sporten wel te kunnen laten sporten. Ook krijgt Jelle stoelen in het Rat Verlegh stadion waar kinderen voor het eerst in contact kunnen komen met NAC en net zoals ons verliefd kunnen worden op de club. Snuffel rustig even rond op hun nieuwe site (en kom daarna rap weer terug naar onze site), geniet even na van de projecten die al succesvol zijn afgerond zoals het mooie busje dat er voor de jeugd is geregeld of het fantastische eerbetoon aan onze verloren helden op de B-Side. Chapeau chapeau voor deze groep, hopelijk mogen we nog heel lang genieten van dit supporters initiatief.Bron: B-Side Rats
Plaats reactie
Nogmaals, deze NaCCer's zijn goud waard voor ons cluppie, HULDE !!
Fantastisch
Deze mensen maken NAC een unieke warme club !
Wat een Bull... De Gemeente heeft geschilderd en bekostigd!
@Bull ssssh, in feite heb je gelijk, maar tikje op de vingers, niet zo goed je huiswerk gedaan :-)
SVN was hier weldegelijk in een zekere zin bij betrokken.
http://www.samenvoornac.nl/project/dakdragers-buitenzijde-stadion
Her en der zeiden mensen dat supporters de club zouden moeten kopen (dat was rondom de discussie van die Indonesiër die het stadion en wellicht de club wilde overnemen). Dat de supporters de club overnemen is natuurlijk een luchtkasteel. Er is geen geld, geen platform en geen juridische entiteit die dat even regelt.
Maarrr, is het geen idee dat SvN een deel van hun geld jaarlijks besteedt aan het kopen van aandelen? Gewoon, op bescheiden schaal? En dan gewoon eens zien hoe het er over tien of twintig jaar voor staat. SvN is volgens mij het meest 'neutrale' supportersplatform dat we hebben: geen specifieke identiteit, behalve NAC (zie de naam, die boekdelen spreekt). Bovendien is SvN juridisch nu een duidelijke club - enige nadeel is dat ze een stichtint zijn en geen vereniging. (Noot: als je kleine stukjes club wilt kopen moet het statutair overigens wel gruwelijk goed geregeld zijn.)
We zeggen vaak 'NAC is van ons', en dat is ook zo. Maar technisch is dat natuurlijk niet waar en dat is jammer. Ik zie ons niet snel de club kopen... maar je moet ergens beginnen. Elke procent NAC die écht van ons is, is er één.
Misschien had ik eerst eens goed de website moeten bekijken. "Ook zullen we geen nieuwe spelers aantrekken of club-aandelen gaan kopen."
Helaas. Blijft natuurlijk wel de vraag: waarom niet? En was het geen goed idee wél de aandelenoptie open te houden?
Ik zoek soms, voorafgaande aan een wedstrijd, de fansite van een tegenstander op om hier de reacties/verwachtingen te lezen. Buiten de traditionele top-3 clubs heb ik niet het idee dat er in Nederland ook maar één club is die zo erg leeft als ons clubbie. Dat komt mede door dit soort stichtingen, de Rat, F7Breda, B-siderats en ga zo maar door... Daar moeten en kunnen wij alleen maar trots op zijn. Chapeau!
Jansen fluit zondag.
Kan de foei lelijke blauwe stoeltjes ook niet geschilderd worden? Al meer dan 20 jaar een doorn in het oog.
Prachtige initiatieven.
Uit je Naaht brengt naar voren want een echte stap zou zijn.
Ja die blauwe stoeltjes bah bah
Bij deze wil ik me vrijwillig aanmelden om te helpen de stoeltjes te veranderen
Complimenten voor SamenVoorNAC altijd mooi om te zien hoe mensen vrijwillig een extra stap willen zetten voor de club.
Het mooie van deze projecten is dat ze tastbaar zijn en direct voldoeinig geven, zoals het schilderwerk van de constructiepalen van het stadion, maar ook de graffiti in de gracht is mooi werk.
Ga zo door!
Ook Samen Voor NAC vertegenwoordigt het warme gevoel, dat wij allemaal hebben voor NAC.
Ik mis een knop 'doneren' of een bankrekening nummer op de site om geld over te maken?
Zolang de huidige aandeelhouders niet in de weg lopen en geen dividend vragen, is er niet zoveel mis met deze constructie. Wat zou er anders zijn als de supporters de aandelen hadden?
@maarten mag jij best doen voor vrijwilligersbijdrage. Tuurlijk ga je die niet verven haha!
goed dat de groene balken andere kleur hebben gekregen. Toch jammer dat het dan weer om en om zwart geel is. Zie persoonlijk liever dat alle buizen geel werden. De vier hoekpunten (mat) zwart zouden worden met betonverf. of laten bekleden met een soort mozaïk panelen. met fotoprints pixelwijze. Dan geeft het een veel modernere uitstraling een strak design. Niet zo drukke bedoeling door alles om en om zwart geel te doen. hoofdpunten zwart strak en details zoals draagconstructie geel.
Stoeltjes ook lelijk blauw vervangen, misschien op laten kopen door amateurclubs die hun tribune, dugouts willen uitbreiden aanleggen. of door supporters voor klein bedrag (zie psv)
en doe aub niet dan weer geel met zwart omwisselen de nac nac op de ere snap ik. en mogelijk een gele lijn over kortere zijdes of drie kruizen.
Vanmiddag ook Samen voor NAC !!