Wij gaan niet opzij

Op korte termijn duidelijkheid over de hoofdtrainer

Op de forumavond maakt Van den Abbeele bekend dat hij vandaag een nieuwe trainer aan wilde stellen. Echter heeft hij de beslissing voor zich uit moeten schuiven.
Op dit moment zijn er twee kandidaten, waarvan Ruud Brood er een is. Wie de andere kandidaat is, is op dit moment onbekend. Van den Abbeele liet alleen los dat het om een Nederlandstalige trainer gaat. Waarom de keuze nog niet is gemaakt is ook onduidelijk. De technisch directeur laat wel weten op korte termijn een beslissing te maken wie er komend seizoen voor de groep staat.

Bron: B-side Rats

Advertentie
18 Reacties
0   0  
Pietjebel

Die ziet er geen Brood in

0   0  
Los Pollos Hermanos

Trainer, trainer, neem maar gewoon het hele elftal van RKC Waalwijk over. Heb je geen trainer meer nodig. Wat een verademing om die jongens te zien voetballen ten opzichte van die lamzakken bij ons in de wei. Die snappen het wel.

En wij maar ploeteren. We worden aan alle kanten voorbij gestreefd. Maar gelukkig staat Edelenbos nu weer paraat.

Wat zijn we toch godverdomme naar de klote zeg.

0   0  
Maex

@Los Pollos Hermanos

Lekker positief het seizoen beginnen zo. Ga lekker ergens anders negatief lopen zijn. Het seizoen is afgelopen en we mogen weer omhoog kijken! Kop op!

0   0  
Theoden King

Volgens mij bevat dit bericht geen nieuws.

@BSR: het is beslissingen nemen en keuzes maken.

0   0  
Los Pollos Hermanos

Ja Maex

Steek jij je kop maar lekker in het zand jongen. Volgend seizoen weer lekker om NOAD roepen en polonaise lopen zeker? Word toch wakker man. Asttemblieft zeg.

0   0  
Zwampie

Denk zomaar, dat de TD Fred grim als 1e kandidaat zou hebben staan, maar aangezien zij gepromoveerd zijn , of Fred niet komt, of men acht vanavond niet het juiste moment om dit te vertellen.

0   0  
Ratjeduneerste

Ik denk zelf aan Fred Grim, die zojuist de finale met RKC speelde waardoor er nog geen duidelijkheid is over zijn toekomst. Ik zou zeggen dat hij nu bij RKC blijft in de Eredivisie.

Nu wordt het Brood denk ik.

0   0  
scheppioni

Ja vanavond, wachten want de graafschap blijft erin, dus Ruud is weg .....

0   0  
De Muzikant

Scheppioni heeft het bij het recht eind, Brood kijkt eerst wat de Graafschap doet.

0   0  
Dippo

Dat mag ik gvd hopen op korte termijn! Let op hoor, 31-8 krijgen we nog 4-5 spelers die niks beters gevonden hebben dan al 4 wedstrijden hebben gemist en wij op 2 ptn staan. Het houdt niet op, niet vanzelf.
Maar ik zal er weer zijn, zoals altijd! Hup Nac

0   0  
Marco van bavel

Ik denk dat het vreven is

0   0  
Sp1

Henk Fräser is wat mij betreft de juiste man voor NAC.

0   0  
Betweter

Vanderhaeghe

0   0  
JN

Tom zelf

0   0  
Dutchbird

volgens de bookmakers Stijn Vreven

0   0  
Spitske

Nu de Graafschap is gedegradeerd, blijft Brood bij NAC.

0   0  
Edm

Huidig trainer Ruud Brood is er een van, de andere twee namen noemde hij niet.

Yadran Blanco 28-05-19, 21:10

Geweldige journalist Yadran bedenkt zelf dat er naast Brood nog twee kandidaten zijn... of bedoelt hij de voor en de achternaam?

0   0  
scheppioni

Nou toch nog Ruud misschien, als tweede keus voor hem ons NAC !

Laad alle berichten na dit bericht in