Wij gaan niet opzij

Robert Maaskant is begonnen

Robert Maaskant en NAC hebben, zoals verwacht, een akkoord beteikt tot het einde van het seizoen. Maaskant leidt vanmiddag zijn eerste training bij NAC. Naast Maaskant en Dirk Marcellis zijn er nog geen versterkingen. "Ik hoop dat de selectie wel compleet is als we naar Valencia gaan. Maar het moeten wel de spelers zijn die wij willen." Day vertrek naar Valencia is morgen, dus we zijn benieuwd of Graeme Rutjes nog een speler weet binnen te hengelen... Rutjes is overigens erg blij met Maaskant: "Wij zijn tevreden over de koers die Eric Hellemons met zijn staf heeft ingezet, maar we denken dat Maaskant met zijn ervaring een belangrijke bijdrage kan leveren aan het succes van NAC." Welke draai je er ook aan probeert te geven, Graeme, dit is echt een aanfluiting. Je kunt niet eerst op zoek gaan naar een ervaren trainer, vervolgens 'heel bewust' voor Hellemons kiezen, zeggen dat je Maaskant toch wel een beetje een penis vindt en tenslotte toch weer naar ervaring op zoek gaan en bij Maaskant uitkomen. Noem ons zure meneren, maar dit lijkt ons nou een klassiek voorbeeld van paniekvoetbal. Neemt niet weg dat Maaskant van harte welkom is, want dat NAC een ervaren man nodig heeft, wisten wij maanden geleden al. Bron: B-side Rats, Stem

Vorig bericht
Swerts wil graag bijtekenen 31 reacties
Volgend bericht
Ssewankambo vertrekt naar Derby 161 reacties
Advertentie
60 Reacties
0   0  
H.V.M.

Robert zou toch versterkingen meebrengen???

0   0  
dustin

Blij mee! Goeie keus

0   0  
THE Don

Waarom naar Valencia gaan als je selectie toch (weer) niet compleet is?!

0   0  
john.sigaar.

1Speler erbij? Er gaan er meer weg dan er bij komen.Tjonge,jonge!!!!!

0   0  
rutjesrotop

ipv de selectie te versterken presteert rutjes het om de selectie juist te verzwakken, hij heeft geen netwerk en loopt achter de gestoorde fernandez aan, vergeet niet dat deze kakkerlak een seizoen 14 wedstrijden geschorst was om 2 keer hetzelfde vergrijp..

0   0  
ypelaar

Net begonnen en de eerste leugen is al een feit. Meneer Maaskant zou gratis nieuwe spelers meenemen. Gaat niet gebeuren helaas, dan maar gratis onze beste verdediger wegdoen, man man wat een armoei.......

0   0  
nachoreca

Wat een armoedig zooitje!

0   0  
BredaParel

Iig n nieuwe back nodig. ..

0   0  
henry

waar zijn de spelers die mee zouden komen?
nu treur ik niet heel erg om ssewamkambo want die kon mij ook niet echt bekoren maar we worden er weer niet sterker van.
Robert, Welkom terug en hopelijk krijg je dit NAC weer terug waar het hoort.

0   0  
Hbreda076

Bsiderats gaat onderhand meedoen aan de negatieve polonaise. Eerst roepen dat er een ervaren trainer moet komen. Is deze er vervolgens alsnog roepen wat slecht is.... Praat aub in een topic "Maaskant is begonnen" over maaskant en niet over Rutjes... Danke

0   0  
Semsi

Robert, veel succes met deze ontzettend zware taak!

Met de 15e plek na 34 wedstrijden ben ik overigens ook tevreden!

Maak er iets moois van!

Goede zet om Hellemons weg te halen als hoofdtrainer en er een ervaren man met meer tactisch vermogen neer te zetten.

0   0  
markena

Robert heel veel succes en ik heb er vertrouwen in dat het je gaat lukken.

Grutjes wordt echter steeds ongeloofwaardiger.
Tevreden over de koers van Hellemonds?
Door die koers geen punten
Door die koers een rechtsback die gratis wegloopt
Door die koers een extra salaris voor een nieuwe trainer noodzakelijk

Tsja je kan maar tevreden zijn

0   0  
dewitkx

Wij gaan Europa in!

0   0  
leur west

Wat wordt ik schijt en schijt ziek van al dat nevatige gezeik hier. Je moet eens proberen met 0 budget een elftal samen te stellen die ons kan behouden in de eredivisie, dat is echt onmogelijk. Ben blij dat NAC nog bestaat en so wath, als we een klasse lager moeten voetballen, gaan we daar toch naar toe. Als we onverhoopt in de eredivisie blijven is het mooi meegenomen, maar ga er nou maar van uit dat we volgend jaar tegen De Graafschap, Volendam en RKC morgen voetballen, zijn toch ook leuke wedstrijden en dan maar eens kijken of we echt de beste supporters van nederland zijn. Ik hoop het wel, maar met 6.000 echte fanatieke supporters kan het ook gezellig zijn. Allemaal de beste wensen.

0   0  
NaCCer

Ik heb al eens gezegd dat een beginnend trainer als Hellemons niet de schuld in de schoenen geschoven moet worden en dat degenen die hem aanstelden de hoofdschuldigen zijn.
Maar ook ik zou graag willen weten wat dan toch de koers is die Hellemons is ingeslagen met deze groep, van de Weg is nog een grotere clown geworden dan hij al was, Adje is alleen maar recalcitranter geworden, met Seuntjens valt niks meer te beginnen een falende de Roover is weer van stal gehaald, Jelle maakt in plaats van één gemiddeld twee blunders per wedstrijd, Perica wordt nauwelijks gebruikt , nu gaat Ssewankamboo weg .
Ga er aanstaan Maaskant zou ik zeggen, je bent niet te benijden kerel , waren dit de details die nog besproken moesten worden ? In plaats van wie er bij komen weet je alleen nog maar wie er weg gaan.
Ik zei ook al eerder , alleen Rutjes als schuldige aanwijzen is ook niet helemaal eerlijk, maar mits hij vandaag met een stel kanjers aankomt ga ik toch ook steeds meer twijfelen of de man het wel kan, tot op heden heeft hij niet één prestatie van formaat geleverd.
Uitsluitend dingen die iedere boerenkinkel kan .
Eigenlijk voel ik me op dit moment een beetje genaaid .

0   0  
Tjieler

Laten we het positief houden, en niet negatief dit jaar beginnen met zeuren!
Welkom Robert.

0   0  
scheppioni

Dat dacht ik ook H.V.M., dus wat dat betreft wanneer het niet zo is, niet zo netjes van Robert, want we hebben aan rutjes aan iemand al genoeg met iemand die van alles roept en weer telkens weer van alles bij moet draaien, maar Robert is wel iemand normaal gesproken die voetbalt naar zijn eigen idee !!
Jammer dat Isak weg is, want dat zou nou net zo'n speler geweest zijn die nu wel tot zijn recht op de juiste plek was gekomen !

0   0  
bolly

Eens met leur west

0   0  
viking

Swerts op weg naar België???
Ipv versterken wordt het verzwakken...
Of Maaskant neemt wel heel veel gratis spelers mee.

0   0  
RV

Leur west...
Je punt begrijp ik wel hoor.

Maar waarom lukte het Jeffrey van As wel?
Waarom lukt het Willem II, Cambuur en Excelsior wel?

We hoeven ook niet calimero te spelen en te doen alsof we de enige club zijn zonder geld.
Iedereen kan ook el positivo spelen en doen alsof er niks aan de hand is... dan spelen we volgend jaar niet alleen in de eerste divisie maar zijn we ook nagenoeg failliet of zijn de investeerders het zat en verkopen de club aan een of andere spleetoog.

Hoe zit het daar eigenlijk mee? Hebben de heren al een plan bij degradatie? Of zitten we aan dure spelers met vaste contracten vast...

0   0  
Semsi

Hebben Dordrecht, Excelsior, GAE, W2, Heracles, Cambuur dan een negatief spelersbudget als NAC 0,0 budget heeft? Waarschijnlijk vergeet ik nog wel een club in dit rijtje?

0   0  
H.V.M.

Denk dat Maaskant online gaat shoppen maar bij het afrekenen zal het ongetwijfeld mis gaan.
Zijn winkelwagentje blijkt trouwens nog leeg te zijn net als Rutjes zijn agenda.!!!

0   0  
j.ae

Net terug uit Zundert. Vind t nu al n goeie keus. Maaskant zit er goed op.

0   0  
Cor Taxi

Lijkt mij logisch,als er 2 weg gaan, dat er 3 voor terugkomen.

0   0  
markena

@LeurWest

Natuurlijk is het lastig om met lege beurs te shoppen maar Rutjes maakt keuzes die uiteindelijk geld kosten ipv punten of verbetering opleveren. En dat is op zijn minst jammer en opvallend te noemen.

- contract verlenging van Gudelj heeft geld gekost
- hellemonds als opvolger na een paar wedstrijden terug zetten naar assistent en er een hoofdtrainer bij zetten kost 1 salaris extra, terwijl Maaskant er 2,5 maand terug ipv hellemonds al ha kunnen zitten.

0   0  
Bierplezier

Neem aan dat er nu een versterking extra bij gaat komen nu Sjaakie ook vertrokken is.

0   0  
Van Flieger

Rutjes en de hele directie heeft in 12 maanden tijd nu 3 keer het volledige vertrouwen uitgesproken over een trainer. Eigenlijk 4 keer, Gudelj kreeg die eer namelijk 2 keer.

In de ogen van de achterban is Rutjes aangeschoten wild. Teveel leugens en halve waarheden, te weinig leiderschap, waardeloze resultaten en geen duidelijk plan.

0   0  
Helter

Leur west heeft groot gelijk.
De beste stuurlui staan ook bij NAC aan de wal. Ze hebben alleen wel een hele grote bek!

0   0  
jimGoose

Succes Robert, realiseer je wel dat de meesten hier een olifantengeheugen hebben. Dus de 12e plaats en gratis versterkingen graag!

Wel handig dat we nu een rechtsback kwijtraken, maar dat er met een nieuwe speler afspraken zijn gemaakt dat hij daar niet gaat spelen (ondanks dat hij dat de helft van zijn carriere wel gedaan heeft).

0   0  
Indra

Ik ben benieuwd of Blaaskant zijn woord houdt . Hij zou nieuwe spelers meebrengen heeft hij gezegd maar ik denk dat het groot spraak is geweest.

0   0  
Van Flieger

Het wordt de hoogste tijd dat het argument "geen geld" eindelijk eens begraven wordt. Alsof bij GAE, kruiken, Excelsior, Cambuur, Heracles en Ado het geld tegen de plinten opklotst. Het is gewoon een beschamend kulargument, gewoon een smoes om af te leiden van het eigen falen.

0   0  
markena

Ik hoop voor Maaskant dat er wel wat talent bijkomt. Ik hoop ook dat Maaskant zelf wat op het oog heeft en het niet allemaal van de post-it note van Rutjes moet komen. Jong of oud maakt mij niet uit als ze maar passen in wat Maaskant van plan is. Dat Maaskant een plan heeft lijkt mij wel en geeft mij vertrouwen voor 2015.

Opmerkelijk wel dat de contracten van Penders en Hellemonds al verlengd zijn.

0   0  
Kipiani

Mijn keus is het niet. Maar Eric was er nog niet klaar voor. Als Maaskant ons erin houdt vind ik het meer dan prima. Houdbaarheidsdatum is bij Robert snel bereikt. Blanco, van Bergen en Sjoerd houden zich voorlopig rustig met hun NAC Breda nu vriend Robert toch binnen zit. Dat houdt de onrust weg. Tot Robert het beu is, het niet (meer) werkt, Robert gaat lekken en Robert zijn straatje schoon moet poetsen. Want daar kunnen we op wachten. Genoeg daarover. Nu volle bak op behoud in de hoogste klasse met Robert en op veel gezond verstand in de NAC kantoren. Het beste dus voor heel NAC Breda en zijn supporters in 2015 !!

0   0  
Hbreda076

9 november:
Maaskant: “Ik heb geen goed gevoel overgehouden aan het gesprek met de directie. Ik kreeg het idee dat ze liever met Eric in zee wilden gaan. Op termijn zou ik gaan botsen met de mensen die leiding aan NAC, omdat ik te veel gevechten zou moeten voeren. Al met al is het een teleurstellend proces geweest. Ik wens NAC het allerbeste.”

31 december:
Maaskant: “We hebben een goed gesprek gehad waarin we over de voorwaarden hebben gesproken. Nu is NAC aan zet.” Dat NAC opnieuw contact zocht, mag op zijn minst vreemd genoemd worden. Het laatste gesprek beviel beide partijen namelijk bepaald niet. Maaskant: “Ze hebben me opnieuw benaderd en dus ben ik met ze in gesprek gegaan. Dat eerste gesprek van vorige maand was niet prettig verlopen, maar na een bemiddelingspoging hebben we kunnen praten over andere voorwaarden. Ik hoor nu overal dat het al rond is, maar dat is echt te voorbarig.”

"Op termijn zou ik gaan botsen". Ze zijn nu dus wel in zee gegaan met Maaskant's zijn voorwaarden. Ben benieuwd wat deze zijn dan. Zal ongetwijfeld met het halen van spelers zijn want begin november was er geen geld en nu heb je nog zeker geld voor 2 spelers.

Iemand het antwoord welke voorwaarden Maaskant had?

0   0  
markena

Het volledige spelersbudget van Cambuur is 2 miljoen. NAC "mag" nu voor zo'n 3 ton bij-winkelen...
wat een luxe zullen ze in het hoge noorden denken.

0   0  
Cor Taxi

Maaskant gaat dat regelen.Komen spelers bij.

0   0  
Nacdictive

Ik heb geen oordeel over Maaskant maar ik moet eerlijk zeggen: hij was de laatste trainer onder wie we europees voetbal haalden, hij won in de Kuip van Feyenoord en hij durft er nu in te stappen ondanks het enorm grote afbraakrisico.
Robert, succes!!

0   0  
Sup

Maaskant neem die gratis spelers maar mee die wouden GRAAG wouden komen !!! Succes Maaskant op naar plek 12

0   0  
Semsi

Maaskant: Ik hoop dat de selectie compleet is als we naar Valencia gaan (morgen, 3 januari?).
Het moeten wel de jongens zijn die wij willen.
Dat gaat natuurlijk never nooit lukken (zeker niet met zo'n slappe zak als Rutjes!)...
Je handelt geen 3/4 transfers af in minder dan 24 uur...
Je zult het voorlopig alleen met Marcellis moet doen, terwijl aan de andere kant Isak is vertrokken.

0   0  
rutjesrotop

maaskant geeft iig nog om nac, mister rbc was gewoon een broodtrainer.

0   0  
Hoppe

Jammer, deserteurs horen niet bij NAC, resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst en over de resultaten van blaaskaak Maaskant ben ik zo en zo niet enthousiast. Eens temeer blijken principes in de voetballerij van weinig waarde, het zou niet mijn keuze zijn! Keuze is gemaakt, Robert veel succes, zorg dat we niet degraderen! Come on NAC!

0   0  
@markena

Volgens mij is het Mark en Aa met dubbel a dus
en Hellemons zonder d
En wft kan cambuur ons schelen ?
Wij zijn NAC en f*cking proud of it......tenminste....als je een aantal azijnpissers wegdenkt hier dan wel

0   0  
go2

Kom maar op met die internationals die hij meenemen!

0   0  
rutjesrotop

@go2, (noord) amerikaanse internationals kan best, er zijn daar genoeg goede spelers die maar al te graag in europa willen spelen en in zichzelf willen investeren.

0   0  
Markena

Het is eigenlijk Mark en Angela maar dat is mij te lang. Met de vermelding van Cambuur geef ik alleen maar aan dat je toch echt wel wat moet kunnen doen met 3 ton voor een half jaar.

Overigens is Cambuur met een hoofdletter "C" en als je "puntjes" plaatst dan zijn het er drie...

Hup NAC!

0   0  
Mike Clarisse

Heren laten we asjeblieft blij zijn met Robbert Maaskant
Heeft het overal goed gedaan !!!
Jammer dat hij toen voor polen koos,maar ook daar werd hij tegelijk kampioen

Heren Postief !!!!

0   0  
buurman

Ik heb er een hekel aan om negatief te starten. Maar neem me niet kwalijk. Maaskant is niet mijn type (en toch vind ik het een goeie gast) , maar hij mag van mij een standbeeld krijgen als hij NAC behoedt voor degradatie.
Maar hoe gaat hij dat doen? Het moet toch binnen de krijtlijnen gebeuren. Gaat NAC met Maaskant nu plots sterk voetballen?
De Ssewamkambo tegen feyenood kon mij zeker bekoren.
Marcellis is gekomen, Ssesa (voor nop natuurlijk) vertrokken.
En wie komen er verder? Maaskant beloofde spelers mee te brengen.

Ik moet het tegen pec allemaal nog zien, met een kansloze nederlaag daar beginnen zet de toon voor de rest van het seizoen. Maar laten we hopen dat het goed komt.

0   0  
joop

Duarte huren!!!!!!!!!

0   0  
g00ser

Weet iemand waarom Damveszcki en Boateng ontbraken op de training vandaag?

Over de training gesproken, Maaskant kwam positief op me over. Eerste keer dat ik trainer zag die zich gedroeg als trainer cq leider. Misschien heeft Nac nu wel een trainer nodig met een grote mond, die de ploeg weer aan het voetballen krijgt

0   0  
brutes

Duarte en denswil huren da zou een mooi begin zijn

0   0  
j.ae

g00ser , Boateng was er gewoon bij

0   0  
Bert

Damcevski is geblesseerd aan zijn knie.

0   0  
Van "taajlaand

Hoi leur west en bolly,

Ik waardeer je positieve instelling, maakt het leven vaak ook een stuk makkelijker.
Maar,.....bij degradatie zal het ook best nog wel even 'gezellig' kunnen zijn, met 6000?? (wie weet) fanatieke supporters op de tribune.
Weet je zeker dat NAC dan nog wel levensvatbaar is.
We kunnen nu al geen spelers meer krijgen zonder de meest 'fantastische' clausules, welke speler komt er voor een 'hongerloon' op voetbalgebied dan nog wél naar Breda?
Hoe graag staan de broodnodige sponsoren dan nog 'in de rij' om zeer belangrijke centen te investeren.
Hoe lang, wil je bij leven en 'welzijn' van ons clubje nog in de Juup blijven spelen, net als een De Graafschap, Sparta, VVV, Roda, als die niet direct promoveren en niet te vergeten RKC, die nog héél 'blij' mogen zijn als die überhaupt nog als B.V.O. bestaan na dit seizoen.
Bovengetekende fanatieke NAC supporter weet nu helaas al wel dat hij zijn club niet meer kan blijven aanmoedigen, mocht het zo ver komen.
Mijn werk houdt mij in ieder geval tegen op vrijdag, zaterdagmiddag om half vijf én haast altijd op maandag.

0   0  
g00ser

@j.ae

In ieder geval niet gezien..maar had ook met de kou kunnen maken hehe

0   0  
Lurlingfan ai

Lurling was een inkoppertje. Op amateur basis was die gekomen voor een minimaal bruto loontje...

Gaan we spijt van krijgen.

0   0  
Nac1912

Blaaskant met zijn gratis spelers haha, die man is en zal altijd een lachertje blijven. Had zijn salaris in wat extra spelers gestoken want zijn praatjes vullen geen gaatjes. Hebben ze ook nog nooit gedaan bij de zogenaamde kroonprins....

0   0  
Oirschot

Maaskant is gewoon de juiste man op dit moment. Precies wat we nodig hebben. Met een middenveld als de Kamps, Matic en Falkenburg en daarbij nog Sarpong heb je gewoon een prachtig middenveld. Ook met keeper ten Rouwelaar hebben wij gewoon een hele goeie doelman!
Echter juist deze personen , zeg maar de kartrekkers, juist die hebben het tot nu toe niet echt kunnen waarmaken. Het heeft gewoon erg tegengezeten kunnen we wel zeggen. En juist een een trainer waar deze spelers tegenop kijken moet ze weer aan het voetballen krijgen.
Maaskant kan dat wel,daar ben ik van overtuigd! Hij heeft ons enkele jaren geleden ook Europees voetbal laten spelen. Dat hij daarna vertrok was jammer maar zijn goed recht. Dat vertrek mag hij weer goed maken door ons weer trots te maken op onze club.
Want trots dat zijn we wel,maar een paar keer winnen daar verlangen we zo ontzettend naar!!!

0   0  
Petje Op, Petje af.

Beste Oirschot,
We hebben inderdaad een goed middenveld. We hebben centrale verdedigers nodig en een scorende spits......

Dan komt het goed!!!

0   0  
Oirschot

Klopt,
maar iedere eredivieclub wil een scorende spits. Da s makkelijk praten. En verdedigers ja die hebben we nog wel nodig ja.
Echter hebben we niet heel veel geld op de plank ,misschien nog wat vellen consumtiebonnen. Als je daar nog een verdediger alla Marcellis van kan halen, komt het inderdaad wel goed

0   0  
Petje Op, Petje af.

Als je 300k te besteden hebt. En het salaris van Sjakie valt vrij. En je hebt alleen een amateur gehaald en een trainer?!?! Geld al op??

Laad alle berichten na dit bericht in