Technische staf zegde vertrouwen in Van As op
Volgens BN De Stem zegde de Technische staf van NAC een week voor het ontslag van Karelse al het vertrouwen in Jeffrey van As op. In een daarop volgend gesprek met Stefaan Eskes leek diezelfde technische staf de keutel weer in te trekken. John Karelse zou echter John Karelse niet zijn als hij niet bij zijn standpunt bleef. Een standpunt dat hem dus duur te staan is gekomen, zo bleek een week later toen de coach op straat werd gezet. De huidige coach, Adri Bogers, vindt het zinloos om op dit verhaal in te gaan.
Bron: B-side Rats, BN de Stem
Plaats reactie
Van As . . . . 100% Ongeschikt!
Van Asbak doet NAC meer kwaads dan goeds. We staan door onze 2e hands-autoverkoper voor lul in heel NL. Dus Jeffrey opAssen en welkom PvH!
hoeveel kaarten zijn er op welk vak verkocht? welk vak is dus het drukste vanavond?
Een trainer ontslaan is altijd gemakkelijker dan een T.D. Maar ik snap nu wel waarom van As Karelse opzadelde met irreële verwachtingen. zo kon hij indien nodig van Karelse af en probeerde hij te laten zien dat hij zelf voor een goed team had gezorgd.
De supporters zeggen het vertrouwen in van As ook op!!
Het wordt echt STEEDS gekker....HUP NAC dan maar!
De supporters zeggen het vertrouwen in van As ook op!!
en dat zullen we vanavond ook laten weten oprotten met die plofkop
idd kan je ergens zien hoeveel kaarten er voor welk vak zijn verkocht?
Het is wel bourgondisch en tegendraads.... Dessalniettemin wordt het tijd dat ook v. As naar ado optieft. Hebben we meteenn een potentiele club die nog onder NAC kan eindigen. Twee vliegen in 1 klap!
In feite is de discussie en de vraag:
- Haalde Karelse slechte resultaten omdat van As hem opscheepte met mindere spelers.
- Of haalde Karel niet genoeg uit de spelers die van As met nul budget aantrok.
Ik neig echt naar punt 2.
Maar het heeft geen zin meer hier lang over te praten, de directe toekomst gaat het leren. Op naar de volgende ronde beker en naar een driepunter tegen rkc.
Mss idee om zoveel mogelijk onderaan plaats te nemen. Komt het voller over voor de spelers en wel zo gezellig met zn alle bij mekaar.
Heb dr zin in!! Symphatieke hagenaars kom je nie zo snel tegen dus ik ga ervan genieten;)
Dit is geen steun aan Karelse!!
Achterkamerplotiek?
Karelse zegt het vertrouwen op in Van As.
Van As pikt het niet
Karelse blijft bij zijn standpunt.
De "moeilijke" wedstrijden zijn geweest.
We ontslaan Karelse.
Het nieuwe technische duo behaalt een overwinning.
Prima, iedereen is tevreden.
Daarbij scheelt het een salaris (-afkoopsom).
Van As "geholpen" door het vertrek van de trainer.
Die houdt zijn mond wel.
Gelukkig heeft de krant het boven water gekregen.
De enig juiste oplossing: zo'n man willen we niet aan de leiding!! (los van de kleding, dat komt erbij)
Jammer voor en van de club.
Er moet ingegrepen worden !!
Laten we ons lekker op vanavond richten. Ook ik vraag me af waar je kan zien hoe het met de ticketverkoop zit. Zou het liefst het drukste vak bezoeken.
Van As mag vertrekken en Karelse terug.
Echte NAC'rs heb je nodig!!!! Daarom haal terug , de neppers eruit. Dat geel zwarte hart moet blijven kloppen. Pierre terug en Karel terug. Boogers ook weg.
Het net rond Van As lijkt zich toch te gaan sluiten
Eskes zal langzaam gaan begrijpen dat verkeerde mensen zijn weggestuurd en dat Van As enkel een meeprater isdie geen geld opleverd maar geld kost.
Ook zal Eskes gaan inzien dat de positie van Van As niet meer te redden is door het commentaar uit alle hoeken en lagen van de club NAC en daarbuiten.
En als Eskes slim is en hij wil Van As niet beschadigen ,,dan sluit hij snel een deal met ADO den Haag
Over de kledinglijn van Van As schrik ik al niet meer Je had moeten zien wat hij aan had tijdens de uitvaartdienst van onze clubman Joop Korebrits
Van As moet gewoon weg! Gewogen en te licht bevonden. Al zag hij er op de laatste persconferentie nogal vettig uit.
Bogers is ook gewoon een ouderwetse matennaaier dus. Ook hij moet gewoon wieberen!
is de opstelling van vanavond al bekend (ik ben ik bij!)
sorry het moest ik ben er bij zijn
Gelukkig kijkt de Stem ook VI op RTL 7. Schrijven ze een keer geen onzin over NAC.
Als die dikke Jef voor de kerst niet weg is, neem ik nmiemand bij NAC meer serieus.
Als Karelse geen vertrouwen had in Van As, dan snap ik niet dat ie voor dit seizoen bijgetekend heeft.
schoon schip ! en wel nu !!
hoe lang moeten we het geklungel en gepruts nu nog langer aanzien ?
hard en snel ingrijpen, voordat het zo dadelijk definitief té laat is !
hoop dat ALLE NACsupporters nu echt eens in opstand gaan komen tegen dit wanbeleid ! vanavond al aktie houden tegen deze bokhonden !!!
Ik denk dat een spandoekje wel helpt....
Dit zegt genoeg: http://www.vi.nl/VI-TV-1/VI-Media.htm?linkedVideo=230165&linkedCategory=viradio
Het zal toch niet zo zijn dat mismanagement ons de club gaat kosten!?!?
Laten we nu niet meteen roomser dan de paus worden, en krokodillen tranen gaan huilen, dat Van As weg moet staat gewoon als een paal boven water, maar kreten als Karelse moet terug zijn ridicuul , ook Karelse is volkomen terecht ontheven uit zijn functie, daar kan geen onduidelijkheid over zijn.
Icoon of geen icoon, je moet je werk gewoon doen, en vooral jezelf geen kwaliteiten toedichten die je niet hebt, hoofdtrainer op dit niveau is twee levels te hoog gebleken voor John . En van mij mag Karelse best in een andere functie terug komen als het maar niet op voetbaltechnisch vlak is.
Karelse was pas een vent geweest als hij dan zelf was opgestapt en zich niet had laten ontslaan.
Het valt wel op dat de vorig seizoenen er blijkbaar wel vetrouwen was. Verder valt op dat verder iedereen is blijven zitten. Ik kan me ook niet voorstellen dat AB het vertrouwen opzegt in een TD terwijl hij koud een paar weken in dienst was.
Walgelijk vervolgens hoe over van As wordt gesproken als "de dikke", vettig etc.
Volkomen respectloos en NAC onwaardig.
Je kunt het met hem oneens zijn maar op deze manier op de man spelen slaat nergens op.
De tijd is dan toch gekomen dat De Gele Olifant de macht moet krijgen.
Anders gaan we er aan.
@ JP
Net eerder als ik, maar precies goed en netjes verwoord !
die gluiperige vette plofkop van As moet zn 3 delig pak inleveren en op flikkere en van der zwam er achteraan die levert ook geen ene bijdrage aan nac gewoon lekker schoon schip maken en die profiteurs dr uit dondere
Onze club wordt naar de klote geholpen. we staan erbij en kijken er naar!! De enige club in de zorgelijke categorie!!!Al jaren, eens stopt dit en dat dat duurt niet heel lang op deze manier. Nieuwe leiding!! Alles eruit!!
Gisteren weer bewezen: Het is een middelmatige selectie, waarin sommige supporters teveel zien.
Er zijn teveel supporters met de waan van de dag.
Nu al gelezen:
- Laat JP Says maar in de defensie komen.
- Laat die trainer van HBS maar komen.
Ook gezien, dat sommigen op de site hebben geroepen het is al 0-2.
Hierna wist men allerlei opmerkingen te maken.
Ik hoorde dat het een fout is geweest op de site van het AD. Dus thuis op de bank de site van het AD lezen en vervolgens commentaar leveren op het spel van NAC!!
Nou Jeffry. Duidelijk toch!! Oprotten en ga Ado maar naar de klote helpen.
Karelse had zoveel ballen om over zijn baas te gaan klagen bij diens baas. Toen hij bot ving bleef hij zitten. Als hij echt ballen had gehad was hij opgestapt op dat moment. Karelse zeurt over geld en structuur en beleid. Juist dat heeft gemaakt dat karelse trainer werd. En niet zijn kwaliteiten als trainer. Geen speler is er beter geworden, geen lijn was er te ontdekken in het spel. Hij heeft hopeloos gefaald.
@Helter. Hoe vind jij 'm overkomen in de media?
Het is toch werkelijk een schande voor je club. Zo'n viezig t-shirt onder een colbert op een persconferentie om je 'vriend' en trainer te ontslaan. Volkomen respectloos t.o.v alles en iedereen die iets met NAC heeft. Heel Nederland lacht hem (en dus NAC) uit.
Aangezien hij ook al geen verstand van voetbalzaken heeft en niet respectvol met collega's kan omgaan, is er maar 1 oplossing: weg!
En ja plofkop, dikke.. misschien gaat dit te ver of maakt de TV hem dikker. Het totaalplaatje op TV is echter een drama.
Goed dat ik geen breedbeeld TV heb.