'Tweede ring' vanavond helemaal gevuld
Op de tweede ring bij de Hoofdtribune zal het vanavond een drukke bende worden. En daar zitten dan geen sponsors, maar supporters van HBS. 1600 fans zullen er vanuit Den Haag naar het altijd gezellige Breda afreizen. Voor de Haagse club is het uiteraard 'de' wedstrijd van het jaar, dus veel volk hoort niet onverwacht te zijn voor jullie. Doordat de HBS-fans op 'Hoofd' plaatsnemen, is het uitvak gesloten. Ook Vak I zal niet worden gebruikt. NAC speelt vanavond met Kenny van der Weg in de basis. Hij vervangt, zoals bekend, Eric Botteghin die rust krijgt. Verder is de opstelling als volgt: Ten Rouwelaar; De Roover, Luijckx, Van der Weg, Janse; Seuntjens, Buijs, Gudelj; Hooi, Lurling en Verbeek. Overigens zijn er nog zat kaarten beschikbaar. Voor 5 euro kun je al naar binnen. Kassaverkoop is er vanaf 17.30u.
Bron: B-side Rats, Stem, NAC
Plaats reactie
En even voor de duidelijkheid: Als HBS zou scoren dan mogen die mensen gewoon juichen en hoeven ze geen pak slaag te krijgen.
Vraag me af of ze bij NAC wel weten wat ze allemaal toelaten daar boven, het is toch Haags hoe je het wendt of keert, vind het toch een beetje raar, denk eerst aan je eigen supporters zou ik zeggen. En dan hebben die lui ook nog heel de Cordial tot hun beschikking, het mot nie gekker worre? ;-)
@ ome Cor , 200% gelijk, hoop dat iedereen dat wel in wil zien !!
@ ome cor
Daar mag je normaal wel vanuit gaan, ze mogen van mijn daar flink feesten en drinken, als wij maar minimaal 1x meer scoren.
@JP
Wat te denken van de dure tribune stoelen daar. Zij hebben lekker klapstoeltjes, zitten op de lange zijde. Wat kan mij zo'n hagenezen schelen.. Wij kregen bij feynoord uit ook ABSOLUUT geen voorkeursbehandeling.
@ mika, als ze maar betalen voor die dure tribune stoelen. Ik denk niet dat NAC dezelfde stoelen voor een normale prijs aan NAC-supporters had kunnen verkopen ...
Come on NAC, winnen deze pot en laat je niet verrassen net zo als eindhoven.
Wat een gezeur hierboven.
Dit zijn leden van een nette 'kak'club waar ook cricket en hockey worden gespeeld. Zij zullen geen problemen veroorzaken. Daarnaast zullen er door deze regulering geen 'losse' uitsupporters in de andere vakken zitten.
Is er een stream of radio stream ben aan werk in antwerpen kan niet weg
Kom aan we moeten na de kuip voor die finale
De helft wat er zit is ADO supporter. Wat halen ze nu weer in hun hoofd. Lekker slim!! straks weer een aardig kostenpostje erbij ivm vernielingen etc... Ach ja dat kan er ook nog wel bij.
@JP
Of je kan de tweede ring van de hoofd open gooien voor NAC supporters en hopen dat er 200 man komt te zitten, of je kan er 1600 hagenezen neer zetten die ook nog eens de drank omzet verhogen. Want wees nou eens eerlijk, hoeveel NAC supporters zouden daar nu maximaal hebben gezeten vanavond?
Da wor gvd rellen haha grapje.
Het is de eerste keer dat deze ring vol zit dit seizoen! Prima oplossing.
Voor degene die ook graag een keer in zo'n stoel wil zitten: ook een ring lager zijn zachte stoelen te koop voor € 5,- vanavond.
Lekker op de b-Side! Ik hoop op een leuke pot! Ik had liever alleen schalk in plaats van Lurling gehad! Alex Schalk Alex schalk
Ben benieuwd. Wordt misschien nog best moeilijk.
Van As regelt wel even dat die Hagenezen een voorkeursbehandeling krijgen, ik hoop dat hij na de wedstrijd gelijk met hun in de bus stapt en nooit meer terugkomt!!!
@vak_G, en zowisda en nie aanders.
Nog steeds 0-0?
Is de wedstrijd ergens te volgen?
o-1!!!!!!!!!!!!!!!!
0-1 :(
nog meer ellende...schandalig!
pffffffffffffffffffffffff
triestttt..........
einde 1e helft.
haha hup HBS.
In die beker hebben we toch niks te zoeken en misschien worden ze weer is een keer wakker.
Van As plofkop opzouten!
Wat heeft v as hier nou weer mee te maken man?
net wakker of zo?
Gisteren om 22.31
can beweert op 30 okt, 2012 om 22:31 :
Onderschat HBS niet.
Andre Wetzel is de trainer.
Er spelen een aantal oud-profs in
Veel net – niet profs uit jeugdopleidingen van BVO’s.
Staat 3e in de zondag topklasse
Standen op dinsdag gezien?
ADO’20 wint met 6-1 van Eindhoven
Rijnsburg speelt gelijk tegen Emmen.
Weliswaar Jupiler clubs, maar………
Dus aanmoedigen!
Hup NAC
2e helft begonnen, wat gaat dat brengen???
Is dit nu ook het Bogers-effect ?
stream?
0-2
0 2
@Ome Cor
Nee, HBS heeft vandaag een wereldwedstrijd.
Tegen de poll in zeg ik: VVV was zo zwak.
NAC = RIP
Zowel sportief als financieel
dan moet je je eigen toch diep schamen!!!
niet!
wtf
volgens eredivisie nog steeds 0-1
vi ook
En we zijn weer in de lucht!
Schandalige uitslag, maar gelukkig toch naar de volgende ronde:-)
is dit het van as effect tegen hbs
De bovenste ring was maar voor de helft gevuld door die H aagse B ull S hit.