Tighadouini ziet FC Groningen niet zitten
FC Groningen heeft tevergeefs bij Adnane Tighadouini aangeklopt. De groen-witten zagen in de buitenspeler een versterking, maar Tighadouini heeft laten weten geen interesse te hebben in een transfer. Tighadouini liet de Groningers weten zich op zijn plek te voelen bij NAC, waar hij dit seizoen kan rekenen op een basisplaats en goed samenwerkt met de technische staf. Wij kunnen ons vanzelfsprekend vinden in het standpunt van de Marokkaan, die ijzersterk aan het seizoen begonnen is.
Bron: B-Side Rats, VI
Plaats reactie
Hier wordt een mens vrolijk van! :) :) :)
Adje Houdini is naar mijn mening de beste speler van nac op dit moment en heeft de potentie n grote te worden! Hierna nog n jaartje nac en dan n forse stap omhoog maken! (En wat poen opleveren)
Voor een ton meer salaris zegt vriendschap niet zoveel meer , kan me voorstellen dat je dan toch echt wel even na gaat denken
Ik weet niet wat Tighadouini deze zomer gedaan heeft, maar hij is echt veel sterker dan afgelopen seizoen. Hij speelt met vertrouwen, is sterk in duels en is vaak dreigend. Enig puntje van kritiek is dat hij wat vaker de bal af moet geven. Maar goed, dat is allemaal niet heel dramatisch.
1 miljoen + de Leeuw
Denk een slimme zet van Tighadouini.
Eerst maar eens een jaar 'gegarandeerd' basisplaats voetballen en uitblinken.
Dis gast is jong en moet zich nu in de kijkert spelen.
bij NAC speelt hij waarschijnlijk altijd basis (schorsingen/ blessures daargelaten), wegens geen concurrent en zeer smalle selectie.
Bij Groningen is het maar weer de vraag.
Volgend jaar verder kijken. Hopen dat we er eens iets aan kunnen verdienen dit keer.
Het zijn pas een paar wedstrijden dat hij net boven het "maaiveld" uitkomt en dat is niet zo moeilijk bij NAC. Dus verstandig, probeer eerst maar eens een volledig goed seizoen te draaien, het zou je eerste zijn.
Dora laat de leeuw lekker thuis das geen naccer die heeft de supporters uit lopen jouwen toen hij tegen NAC scoorde , lekker laten waar hij is die rotkop
Dit is een speler die je komende zomer voor een paar miljoen kunt verkopen als ie zich zo doorzet. Vermits er geen gelimiteerde transfersom is natuurlijk. En wellicht zit er ook nog een afspraak met Vitesse aan vast voor een deel van de transfersom.
Mooi nieuws. Nu hopen dat hij niet geblesseerd raak en er min 10 in schiet dit jaar. Al is het van de stip. En dan nog een dozijn assists geeft natuurlijk. Dan wil wel is zien wie er aanklopt volgend jaar.
@Chrisje dat is precies wat we nodig hebben; een speler die kan scoren!
Als NAC hem laat gaan, dan voor minstens 10 miljoen! Niet voor minder.
Jongen heeft vertrouwen en bloeit op maar ik moet het nog eerst maar eens 34 wedstrijden zien.
Als je dat toch vergelijkt met die bijvoorbeeld Danny Verbeek is Tighadouini een verademing.
Al zou hij een hoop geld op gaan leveren.. mij is verteld dat er een doorverkooppercentage is van maarliefst 50% aan vitesse. Anders konde ze hem ook niet vastleggen vorig jaar..
Deze keuze is niet heel vreemd, aangezien Groningen ook in de winterstop interesse had en Adje ook toen voor NAC koos. Als hij voor centen had gekozen had hij dat toen al gedaan. Nu kiest hij duidelijk voor zijn ontwikkeling en voor het vertrouwen van zijn voormalige jeugdtrainer bij Vitesse (Pusic).
Is de man in vorm op het moment, heeft nog een contract t/m 2017 dus blijf eerst nog maar eens lekker ballen en eredivisie ervaring opdoen bij NAC jammer dat ie weinig salaris heeft in ruil voor een gelimiteerde transfersom , maar als hij zich zo blijft ontwikkelen gaan we nog veel plezier aan hem beleven, zal zomaar niet weggaan aangezien Pusic al jaren een goeie trainer voor hem is
Dora er zijn er meer die kunnen scoren juist hij hoeft niet voor mij en @ Stefan mij is verteld bla bla bla bla
Slimme keuze van Adje.
Maarre: moet een geinteresseerde club niet eerst zijn interesse kenbaar maken aan de club van de speler in plaats van de speler zelf?
Vind ik top. Blijkbaar is hij ook niet bang voor degradatie. Als hij heel blijft wordt het een topper.
Adje heeft een gelimiteerde transfersom in zijn contract staat. Stond vd week in De Stem.
Pffff weer een gelimiteerde transfersom. Dan zeg maar dag Adje als Groningen een goed salaris bied. Dat kunnen we al helemaal niet gebruiken met deze matige selectie. Amateurs bij Nac.
goossens contract ontbonden iets voor NAC?
Goed gedaan Adje, als je op deze manier blijft spelen dan komen de grote clubs heus wel.
laat ons in Breda nog maar n jaar genieten van je kunsten!
hey klaas kom eens uit je poppenkast en ga eens in de echte wereld kijken.
bundy zit je iets dwars jongetje?
Klaas nooit gezien op deze site daarom zei ik verdachte stillem niks metr zeggen je hebt gelijk geeren
Ach, zelfs al is er een gelimiteerde transfersom in zijn contract opgenomen en zelfs al krijgt Vitesse een deel, dan nog was het een goede deal. NAC heeft transfervrij een voetballer binnengehaald, die op dit moment echt iets toevoegt. Als hij een transfer af zou dwingen, wil dat zeggen dat hij het goed gedaan heeft. Je hebt dan én een speler gehad die je beter maakte én je verdient was centjes. Lijkt mij prima.
Wat denk je zelf Klaas,
Waarom zou Tighadouini een gelimiteerde transfersom bedingen en waarom zou NAC daarmee accoord gaan?
en dan nu andersom voor degenen die traag zijn van begrip:
Als NAC geen gelimiteerde transfersom in het contract had opgenomen, denk jij dan dat Adnane bij NAC zou hebben getekend?
Wie is hier nou de amateur?
Slim van Adje, na een goed jaar bij NAC kan hij de clubs uitkiezen, bovendien weet hij ook dat NAC hem weer een nieuwe kans heeft gegeven en betaalt hij dat nu terug door te blijven, zo hoort het namelijk, verder blijf ik het schandalig vinden dat clubs spelers met een contract tijdens het seizoen gaan benaderen, het moet niet mogelijk zijn.
Mooi dat dat Groningen nu eens de deksel op zijn neus krijgt.
De meeste die hier reageren ( op sommige na die wrl plezier in het leven en NAC hebben ) moeten een goed huwelijk hebben . Na al de bagger o sorry meningen die jullie hier uiten moet je thuis geen zin meer hebben om te zeuren . Ik ga 35 jaar Naar NAC wn ook ik beleef het met ips en down. Maar zo negatief als hier en vaak onterecht heb ik nog nooit mee gemaakt . De meesten denken dat we Chelsea zijn . Geniet van de leuke dingen bij NAC masr relativer ook de slechte en soms knullige zaken bij NAC . Mijn kinderen hebben zondag genoten en de blijdschap was weer mooi om te zien . Zondag winnen em je heb een hele goede competitie start . Met een nieuwe jonge ploeg, en terecht over de trainer , moet nog veel leren, zeker zondag zag iedereen dat matic te ver terug zakte en zo hij of Kamps geen tegenstander had . Maar ja dat ziet hij dan niet, verder gaan we genieten richting zondag en onze club na de overwinning schreeuwen . En wat leuker gezelliger enet trots hier op de site praten
kijk dit is een speler die volgt zijn verstand .,en dat zit wel goed bij adje., dat verstand
Weet niet hoeveel de gelimiteerde transfersom bedraagt maar wel jammer dat je nooit een keer lekker kunt cashen...
Jongen is veruit de beste speler in de huidige selectie.
@crazy yell
Ik zie goossens ook wel zitten !!
Stand-in als centrale verdediger, damcevski kan me tot op heden nog niet bekoren en goossens heeft een geweldige trapten.
Dus la ma komme !!
Traptechniek lezen
Natuurlijk moet je die Goossens halen! Zei ik al een paar dagen geleden.Goed voor ongeveer 8 doelpunten met de vrije trappen erbij.
Dit zijn pas ECHTE mannen!
Tichhadouini sachbi sjoekran.
Zo Henk Tank!?!? zit je aan de Couche couche?
Lees je mee Botteghin ?
Neej CorT. Gewoon worstenbroodjes denk.
Dat krijg je als je in hb opgegroeid bent. Anteliaanse marokaans talen knobbels;)
Oke Henk:-))
misschien idd momenteel wel een van de betere, maar wel te veel oog voor eigenbelang. %0% meer afspelen en 2 100% kansen gehad afgelopen zondag. De Leeuw heeft al meer betekent dan adje half seizoen bijna geblesserd 1 mooi doelpunt na fout keeper en 2x een penalty. Kortom Nac heeft mijns inziens nu meer aan een de Leeuw. Ruil + wat geld met Adje en dan nog Duits of Goossens toevoegen en we gaan er weer flink op vooruit zou ik zeggen.
Klasse goed gedaan adje
Een extra worstebroodje voor Adje !!!
@ buurman
'Adje is niet bang voor degradatie', ik ben blij dat je geen assistent van Nebo bent, want dan kwam er helemaal geen overtuiging in de ploeg van ons NAC !! Je kunt ook doem blijven denken, oei zwolle, oei dat wordt lastig een puntje zou mooi zijn zeker !! Niks ervan, zwolle ook met ron jans elimineren !!! We 're NAC and we are fucking proud on it !!! Ik word zelf al super gretig na 4 worstebroodjes op een dag, de kilo's sinds de worstebroodjes hype hier op de site vliegen er wel wat aan !! Boeien als ons NAC maar wint gvd !!!
Ik ben ook al 15 jaar actief in hb maar die woorden ken ik niet ! Sorry
@Andre je raakt de spijker op z'n kop! Helemaal met je eens
Tighadouini spreekt hier voor de supporters gelukkig een zeer positieve taal!
Waar NAC jammer genoeg niet meer de aantrekkingskracht op spelers (wél op de supporters) heeft van jaren geleden, hoop ik dat hij net als velen hier op de site straks voor een veel mooier salaris naar een véééél mooiere club kan dan het Groningse.
Komt bij mij voorlopig ook eerlijk over, is geen watje, (ramadan en oor gaan na zijn verzwikking) en speelt voor ons clubke momenteel meer dan behoorlijk.
Hoop dat we hier nog minimaal een seizoen van kunnen genieten!
Enneu, Schepp.,
Dat worstebroodje verdient hij, ook van mij.
Maar wanneer moet jij voorlopig stoppen met de worstebroodjes?
Of hoef je niet 'nuchter' naar het ziekenhuis?
Schep/ Van 'taajlaand
Onzen Adnane mag natuurlijk geen worstenbrood, eej kullekus!
Da's niet hallal.
@Kinderkaartje
Er bestaan halal worstenbroodjes hoor.:)
http://www.uwkwaliteitsbakker.nl/worstenbroodjes-bezorgen-eindhoven en meer.
Ik weet niet hoe ze smaken maar ze zijn hem gegund.
verder nogmaals ben snel terug Scheppi...
@ Van'Taajland
Maandag staat alles gepland, zondag al melden, een week blijven, daarna zes weken minimale inspanning, drie tot acht maanden totale revalidatie ! Worstebroodjes mag ik gewoon eten, moet veel drinken, alleen niet teveel koffie, dus worstebroodje met op zijn tijd maar een pilske denk ik dan maar, de geleerde/wijze vermelden veel water drinken, dat zou voor de kilootjes goed zijn die er de laatste weken aan zijn gekomen, maar ik zeg mijn hele leven al "Don't drink water, fish fuck in it !'
@ Kinderkaartje en John Fe
Kinderkaartje is zeer alert, ik hoop de helden van ons zondag ook, John Fe heeft gelijk en die bedoelde ik eigenlijk voor Adje, de halal worstebroodje, net zoals mini worstebroodjes, ik denk dat ik daar maar eens een tijdje aan ga !! NAC we follow
Hoi Scheppioni,
Ik hoop dat je in je, best lange revalidatietijd, al weer snel kunt autorijden en wat trappen lopen zodat je weer gauw 'een van de onzen' in het stadion zal zijn, en daarmee nog kan genieten van een sterke Tighadouini.
Typen op een toetsenbord zal al snel te doen zijn voor jou hoop ik.
Succes met het hele verhaal!
Voor zondag, vol gas beginnen tegen de strijders van Ron Jans, die vanavond een pittige match moeten spelen voor Europa.
Maar van veel water drinken word je wel weer sneller fit Scheppioni.Ik zou het toch maar doen kerel.Dan denk je maar bij iedere slok water.....Door een slok uit deze bak, ben ik weer sneller terug bij Nac.:-)) Succes Maandag.
@ cor taxi
Ik zie het voorlopig meer zo, 'door met overtuiging te voetballen door ons NAC, maakt het de situatie qua gevoel beter rond miene zak' !!! ( net gezegd als NAC wint, verzacht de wond bij mij )