Wij gaan niet opzij

Vermoedelijke opstelling tegen Almere City

Tegen en in Almere gaat NAC morgen spelen voor een plaats in de tweede ronde van de playoffs. Bij het behalen van een punt is NAC zeker van de tweede ronde en hoeft het niet direct de maandag daarop aan te trede in de eerste ronde. Een belangrijk potje dus!
Aanvoerder Robbie Haemhouts moet morgen helaas verstek laten gaan ivm een achillespeesblessure en zal waarschijnlijk ook moeten toekijken aan het begin van de playoffs. Hierdoor zakt El Allouchi een linie naar het middenveld en zal Verbeek hoogstwaarschijnlijk weer in de basis mogen starten. De vermoedelijke opstelling:

Brondeel

Sporkslede - O'Neill - Meijers - Horsfield

Manu Garcia - Verschueren - El Allouchi

Korte - Dessers - Verbeek

Bron: Yadran Blanco, B-Side Rats

Volgend bericht
NAC speelt voortaan in LED-licht 37 reacties
Advertentie
29 Reacties
0   0  
vakG

Nee, geen Verbeek !!

0   0  
Braze

Goede opstelling. Haemhouts heeft gelukkig een meerjarencontract kan hij lang revalideren.

0   0  
Joepel

Kan Vreven dan misschien nog uitleggen waarom Stans bij de selectie zit?
Waarom El Allouchi naar middenveld halen en Verbeek die niemand voorbij komt linksbuiten ipv Stans op plek van Haemhouts? Of is dit weer het zoveelste experiment zo net voor de play-offs...?

0   0  
Joost

Vervelend voor Haemhouts dat hij niet mee kan doen, maar NAC begon vrijdag pas te lopen toen hij al gewisseld was voor Agyepong. Verbaast me dan ook dat Verbeek morgen waarschijnlijk speelt en niet Agyepong, die vond ik toch wel goed invallen vrijdag, Verbeek komt normaal gesproken geen man voorbij en z'n voorzetten eindigen in de tribunes

0   0  
kopspion

Verbeek ????
Nee, doe dan maar liever Adje Pong voor mij hoor !!!
El Allouchi naar het middenveld is verder wel oke naar mijn idee
Misschien kan Nijholt daar ook nog wat minuten maken ?

0   0  
Otje

Ben er wel een voorstander van El Allouchi op het middenveld. Vorige week speelde NAC een stuk beter toen hij naar het middenveld ging. Zal zeker niet de enige reden zijn dat NAC daardoor beter speelde, maar wel een goede keuze

0   0  
JR Bakker

NEEEEE verbeek.......

0   0  
mmm

Stans en Nijholt moeten erin!!!

0   0  
Ibio

beter,
Haemhouts was zo focking slecht laatste wedstrijden

0   0  
ECG

Adje Pong!!

0   0  
Realist

Horsfield op links werkt niet. Dat valt me steeds meer op. Die jongen is een echter rechtsback. Soms snap ik Vreven echt niet.

0   0  
AlsWeGaanHupNAC

Ik heb niks tegen Verbeek maar die kunnen we deze wedstrijd nou net niet gebruiken. Aangezien beide ploegen niet echt in vorm zijn de laatste tijd zal het denk ik toch vooral een wedstrijd gaan worden die op strijd wordt beslist. Laat dat nou net Verbeek zijn zwakste punt zijn (zeker in uitwedstrijden) maar ik laat me graag verrassen. Laat het wel duidelijk zijn dat we nu wel gewoon meteen erop moeten klappen en niet weer zo'n eerste helft spelen, anders kunnen we net zo goed niet spelen en ons alvast voorbereiden op maandag... Maar daar gaan we niet vanuit, vol erop en de "makkelijke" kant van de play offs in! Hup NAC!

0   0  
gaoperd

4-4-2 aub !!

0   0  
Arie

Sorry Robbie, maar blijf jij maar even in de lappenmand, anders stelt Vreven je zo weer op ook al presteer je al tijden niet naar behoren.
En Verbeek alsjeblieft, Agyepong kwam er afgelopen vrijdag in en toen kwam de ommekeer. Daar heeft Verbeek nog nooit voor gezorgd.
Ik begin steeds meer te twijfelen aan de geestelijke gezondheid van de indiaan.

0   0  
De Knoest

Adjepong voor verbeek, verder top opstelling!

0   0  
Rubenac

Heb zelf het idee, dat adje Pong op zijn sterkst is
Na een inval beurt , oa vvv uit, Oss thuis..

0   0  
die ne gast

Ach. Als je de voorbeschouwing van Vreven op BN de Stem hoort, dan maakt het allemaal niet uit.
Hij straalt nu al uit dat promotie via de play-offs gaan mislukken.
Hij noemt nu al allerlei excuses op: Er zitten te weinig persoonlijkheden in de groep. We zitten nog steeds in de beginfase van een groepsproces, e.d.

Maar nog schokkender:Hij snapt nog steeds niet waarom er zo slap tegen Oss werd gevoetbald (en ook niet waarom zo sterk tegen VVV en Jong Ajax...).
Ik dacht dat juist de trainer ervoor was aangesteld dat het team in het veld zo optimaal mogelijk gaat presteren en te zorgen dat dat team zo optimaal mogelijk gemotiveerd het veld in gaat?

Als de trainer er al niet in lijkt te geloven, dan zullen de spelers snel volgen. Ik heb nog enige hoop dat Garcia onder druk juist extra goed presteerd en dat Dessers en Brondeel hun visitekaartje(s) nog eens willen afgeven in de play-offs. Maar goed, SCC is besteld. Clubliefde kent geen divisie.

0   0  
buurman

Als we punt halen in de polder ben ik tevreden en een driepunter zou heel mooi zijn. Daarna hopen en er voor supporteren dat in de nacompetitie alles op zijn plaats valt. Nog jaren juup gaat NAC niet trekken, we moeten naar de ere, zo simpel ligt het.

0   0  
Tvb

Bndestem zit er wel vaker naast betreft de opstelling. En niet zon beetje ook. Ik ga ervanuit dat agyepong speelt ipv Verbeek iig!

0   0  
Toontje

Aan Robbie missen we niks...zou bijna blij zijn met zijn blessure. El.A is inderdaad beter op het middenveld. En Verbeek moet eindelijk zijn talent (wat hij heeft) laten zien. Kan als een van de weinigen iemand uitspelen.

0   0  
Badeend

Beste middenveld wat je met het huidige materiaal op kunt stellen. Hopelijk ziet Vreven dat ook eindelijk in. Je zou nog kunnen kiezen voor Nijholt als vierde man. Sowieso opvallend dat die geen minuut speeltijd kreeg afgelopen vrijdag.

0   0  
Judge M.

Ik denk dat als we serieus kans promotie willen maken dat we in de playoffs er goed aan doen om Verbeek en Smith-Brown geen speelminuten meer te geven. Het zijn 2 te onzekere schakels in de ploeg die ons al teveel onrust en tegengoals hebben opgeleverd.

Maar goed, ik maak de opstelling niet...

0   0  
Breda

Beste opstelling op 1 plek na. De enige speler die NAC alrijd punten kost....

0   0  
Fan uit zevenbergen

NEEE GEEN VERBEEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0   0  
Bertus-89

Zon drama speler als hier wordt geroepen is Verbeek echt niet. Heeft maar 1 truc maar die werkt wel regelmatig. Maar agyepong is zeker wel een beter alternatief.

0   0  
Breda-Loyal

Als je Verbeek laat staan , zou ik als Vreven zijnde wel ervoor zorgen dat Agyepong klaar staat om in de kunnen vallen.

Het valt mij van Thomas ( Agyepong ) op dat
, als hij hele wedstrijden speelt , hij een minder hoog niveau haalt dan als hij erin wordt gebracht met een wissel.

Afgelopen vrijdag spatten de kwaliteit van Thomas in ieder geval eraf toen hij erin kwam :

NAC ging makkelijker voetballen , passing was sneller , er ontstond meer ruimte en er werd veel en veel meer diep gelopen.

Wat mij betreft is Agyepong wel onze joker voor de play offs die we kunnen gebruiken

Hup NAC en come on morgen !

0   0  
scheppioni

De eerste helft zal wel weer anti NAC zijn, ga daar maar vanuit onderhand, dan kan het altijd meevallen !!
Ik snap Vreven in deze ook niet, morgen verliezen of een benauwd puntje is een fiasco nacompetitie daar kun je zeker van zijn, dat mag toch onderhand wel duidelijk zijn, een jaar geleden duidelijk bewezen !!
Gelukkig weet je het met NAC nooit, maar het zijn nog steeds barre tijden met ons NAC, want hier hebben er al serieus angst voor almere city, niet te geloven !! Angst is een slechte raad in het voetbal, eigenlijk de slechtste en iets wat helemaal niet bij NAC past, zelfs ajax wint op zijn BREDAAS, ik bedoel maar, die gingen niet voor een puntje en dan dwing je gewoon af, moet ons NAC ook weer eens doen net zoals in venlo !! HUP NAC !

0   0  
NAC4EVER!

Prima opstelling!
Kunnen we wel weer gaan zeuren dat Verbeek eruit moet, maar wie dan?
Agyepong (sorry als ik zijn naam verkeerd spel) is misschien wel iets beter maar ook niet veel.

De rest van de opstelling vind ik heel logisch.
Stans had er in gekunt, maar dit middenveld vind ik prima staan.

Heb het al vaker gezegt maar ga morgen echt voor de winst. Dan ben je in ieder geval 6e en misschien nog 5e. Dan heb je het thuis voordeel in de return Dat kan het verschil maken.

0   0  
geelzwarthart

El.A. op middenveld is een enorne verbetering t.o.v. deze jongen als linksvoor laten spelen. Verder Verbeek eruit en Adje Pong erin.

Laad alle berichten na dit bericht in