Wij gaan niet opzij

Wilko wil graag terug naar NAC

Als het aan Wilko de Vogt ligt sluit hij zijn carrière af bij NAC. Althans, dat is de droom die de huidige keeper van VVV heeft. Of het er ook echt ooit van gaat komen is de vraag, maar dromen mag altijd. Wilko, held voor het leven, gaf een interview aan Omroep Brabant, dat je kan vinden op de site van BN/De Stem door hier te klikken.

Bron: B-side Rats

Volgend bericht
NAC praat in de winterstop met Lurling 16 reacties
Advertentie
12 Reacties
0   0  
D'n Reem

Tsja, met VVV in de Jupiler League straks is natuurlijk ook niks.

0   0  
Stefan Bside

Goeie kerel die Wilko!
Wel mooi dat de reporter makkelijk uit Wilko krijgt dat Wilko af wil sluiten bij ons NAC! Wilko kon er niet onderuit haha!

0   0  
the don

Prima keeper, jammer dat hij nooit ergens de kans heeft gekregen door te breken op het hoogste niveau. Als 'de Tank' vertrekt een prima stand-in voor Jelle lijkt me!!

*Volgens mij ook de laatste nog actieve speler uit de dream-team selectie?

Wilko, Wilko, Wilko de Vogt!!

0   0  
Rijen

JELLEEE!

0   0  
Snake

Heb het niet zo op ex naccers die terug willen.
Uitzondering als we slecht in keepers zitten.
Wilco wel voor een habbekrats he.
Wij zijn nog steeds aan het saneren wat bayram niet begrijpt.

0   0  
NAC Rijen

Wiko man van het volk altijd gewoon gebleven.

0   0  
jamez

Wat mij betreft is deze held welkom

0   0  
Thomas springt voor NAC

Ze gaan praten met Jimmie over een nieuw contract. Mocht hij vertrekken dan lijkt me Wilko idd een goede tweede man. Op amateurbasis ofzo?

0   0  
12eman

Hij oogt in ieder geval een stuk frisser en beter dan leeftijdgenoot v. Fessem. En waarschijnlijk zal voor de Vogt het financieele plaatje een stuk minder belangrijk zijn. Het mogen spelen voor NAC zal zwaarder wegen.

0   0  
Rio

Goede tweede keeper, al is hij momenteel goed in vorm ennzeker niet minder dan Jelle.
Ben het met 12e man niet eens aangaande Van Fessem , die heeft er nog nooit zo afgetraind uit gezinnen het laatste jaar, hele goede keeper maar geen echte kans gekregen. Wel een super prof en heel goed om in de groep te hebben, en is een voorbeeld voor de jeugd, bewijst ook hiermee zijn waarde voor NAC dat is niet te onderschatten! Maar mocht Jim vertrekken om nog ergens als eerste keeper een slag te kunnen slaan dan is Wilco meer dan welkom !

0   0  
ome cor

Met alle respect voor Wilko de Vogt, maar de ene voetbalbejaarde inruilen voor de andere heeft voor NAC weinig voordelen.
Mocht Jimmy van Fessem besluiten te stoppen en iets leuks te gaan doen binnen het clubke ten oosten van Breda dan kan NAC heus wel een jongere tweede keus vinden dan De Vogt.
Of Wilko moet zo graag willen dat ie ipv salaris te vragen contributie betaald om te mogen komen ;-)

Als we op basis van sentiment oud-spelers moeten terughalen dan kunnen we net zo goed oud-NAC op gaan stellen.

0   0  
Rio

Heb gisteren Heracles - VVV gezien, had medelijden met hem. Zag er een paar keer ook minder goed uit.

Laad alle berichten na dit bericht in