Wij gaan niet opzij

Zetelverdeling RvT officieus bekend

Vandaag komt er dus niet naar buiten wie er in de Raad van Toezicht komen te zitten. Dat zal pas medio December zijn, zo meldt Omroep Brabant. Wel is al duidelijk dat de financiers twee leden afvaardigen, net als de supporters. De sponsors leveren één raadslid. Eerder werd al bekend dat in ieder geval de gemeente geen zitting zal nemen in die Raad. De reden: de gemeente vindt dat NAC nu maar eens op eigen benen moet gaan staan. Er schijnen ook nog twee onafhankelijke zetels te komen in de RvT, naast hiervoor genoemde. Voor de invulling van die 2 zetels moet wel de goedkeuring van de gemeente verkregen worden.   Omroep Brabant lijkt nu al over een stuk meer informatie te beschikken dan de rest van deze wereld buiten NAC en overige direct betrokkenen. De Clubraad komt vanmiddag met een verklaring. Update: Inmiddels heeft NAC ook een verklaring afgegeven die je hier kan lezen. Je kan daar ook reageren.

Bron: B-side Rats, Omroep Brabant

Vorig bericht
NAC en Breda gaan convenant herzien 0 reacties
Volgend bericht
Gilissen speelt niet vanavond 22 reacties
Advertentie
2 Reacties
0   0  
dreeke.com

Mooi hoor. De stank uit de beerput is niet te harden, maar we wachten nog een paar weken af. We hebben nl. zeeën van tijd nietwaar?

0   0  
Henri

De Gemeente heeft zijn handen van NAC afgetrokken. Die willen zich er niet meer aan branden met wat voor claims over medeverantwoordelijk in de toekomst ook. Dat lijntje is doorgesneden. Ik ben wel erg benieuwd wie van de supporters mij gaat vertegenwoordigen en op wat voor gronden deze personen hun keuze gaan bepalen. Waar is de transparantie? De CR is geen haar beter als het bestuur. Maar ja, waar je mee omgaat word je mee besmet.

Laad alle berichten na dit bericht in